No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
przemeksocom
Posty: 6
Rejestracja: ndz 08 sty, 2012
Quad:: 125cc
Imię: przemek

cześć jestem nowy

Post autor: przemeksocom » ndz 08 sty, 2012

witam.
widze że tu koleddzy mają duże quady a ja mam 125cc ale przynajmniej nie chinol

misio05
Posty: 3
Rejestracja: wt 10 sty, 2012
Quad:: blaster
Imię: Michał

Re: No to zaczynamy...

Post autor: misio05 » wt 10 sty, 2012

Witam wszystkich.
Nazywam się Michał i dopiero zaczynam zabawę na quadach, wcześniej turystyka motocyklowa, jednocześnie teraz ścigi no i blaster.
Pozdrawiam

Raptor2011
Posty: 2
Rejestracja: wt 10 sty, 2012
Quad:: yfm350r
Imię: aaa

Witam

Post autor: Raptor2011 » wt 10 sty, 2012

Witam maniakow Quadow i ATV:)

styk
Posty: 2
Rejestracja: pt 13 sty, 2012

Re: No to zaczynamy...

Post autor: styk » pt 13 sty, 2012

Cześć
Właśnie stałem się pośrednio posiadaczem quada (chińskiego Rometa).
Pośrednio, bo głównym użytkownikiem ma być mój 13-to letni syn, który przygodę z quadami i silnikami spalinowymi dopiero zaczyna.
Sam jeżdżę motocyklem, więc temat jest mi bliski.

STYK

Awatar użytkownika
grizzly-Pń
Posty: 46
Rejestracja: czw 12 sty, 2012
Quad:: cf moto , access, vinson,sportsman,G 700, yfz 450,Renegade,Scrambler 850 xp, KTM 525 xc
Imię: Końdziu
Lokalizacja: Poznań

Re: No to zaczynamy...

Post autor: grizzly-Pń » pt 13 sty, 2012

Witam wszystkich miłośników off-road.
Pierwsza przygoda z quadami zaczeła się nad morzem w wypozyczalni quadów ale podobnie pewnie zaczynali wszyscy. Oczywiście zaraziłem się tą pasją i tak sie zaczeło. Obecnie w raz z kolegą prowadzimy wypozyczalnie quadow a w tym roku otwieramy także tor quadowo- offroadowy niedaleko Poznania.Poniżej zdjecie z toru na który serdecznie zapraszamy.
Obrazek

Tu trochę poligonu Biedrusko
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W wakacje lipiec, sierpień 2011 można nas było spotkać w Łebie gdzie także prowadziliśmy tor quadowy.
Obrazek

Chciałem sie pochwalić że jestem w tak dobrej sytuacji iż moja kochana żona także jeździ w terenie(prowadzi quada jak facet - żadne pitu, pitu)
Zapraszam również na Naszą strone gdziem mozna obejrzeć wiecej zdjęc i sprzetu jakim sie rozbijamy !
http://www.quadywypozyczalnia.pl
Pozdrawiamy wszystkich quadowiczów :mrgreen:
https://www.facebook.com/pages/Grizzly-Adventure/243391782401975

robertefim
Posty: 7
Rejestracja: wt 24 sty, 2012
Quad:: CAN-AM BOMBARDIER OUTLANDER MAX XT 800
Imię: robert
Lokalizacja: giżycko

witam witam

Post autor: robertefim » wt 24 sty, 2012

witam serdecznie...od dawna chcialem miec quda :I love QUADZIK: i bardzo milo byc uzytkownikiem bo napewno nie raz bede prosil o pomoc...pozdrwiam robert

piotrtur
Posty: 14
Rejestracja: pt 27 sty, 2012

witam wszystkich

Post autor: piotrtur » pt 27 sty, 2012

siema na imię mam piotrek.chciałem przywitać wszystkich na początek.od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupienia qłada.przygodę tą chcę zacząć od porad specjalitów co gdzie i na co uważać .witam wszystkich jeszcze raz.pozdrawiam piotrek

sekacz
Posty: 3
Rejestracja: sob 21 sty, 2012
Quad:: Yamaha Grizzly 660
Imię: Przemek

Witam

Post autor: sekacz » pt 27 sty, 2012

Mam na imie Przemek.Mam 27 lat i jestem z Dabrowy Gorniczej.Tydzien temu stalem sie szczesliwym posiadaczem Yamahy Grizzly 660. Rok temu bylem jeszcze motocyklista lecz TIR mi nie ustapil pierwszenstwa,pol roku na L4,operacja kolana ale sie nie poddaje Przesiadam sie na quada z mysla ze jest bezpieczniejszy Pozdrawiam

Rafalwwl
Posty: 2
Rejestracja: wt 31 sty, 2012

Siemano

Post autor: Rafalwwl » wt 31 sty, 2012

Witam, z racji że kultura wymaga przedstawienia się przed napisaniem jakiegokolwiek postu ( a nie chcę dostać zaraz bana :P ) kilka zdań o sobie:
Jestem z okolic Wołomina, 27 lat, 110 kg żywej wagi hehe. Ogólnie nie jeżdżę żadnym quadem, ale mam zamiar coś kupić ;] na początek jakaś chińszczyzna :P ( za dużo alimentów do płacenia;] ) ale się kupi obiecuję :P Zdjęcia nie wstawiam, bo płeć żeńska nie da mi spokoju hehe (skromny jak zawsze ) ;p I ogólnie pozdro dla wszystkich, którzy piszą tutaj wiele przydatnych informacji :) o cholera nie tak dałem posta upss, Admirale przenieś :P

19Yaro87
Posty: 2
Rejestracja: czw 02 lut, 2012
Imię: Jarek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: 19Yaro87 » czw 02 lut, 2012

witam wszystkich uzytkownikow quadow :lol:
mam na imie Jarek mam 24 lata i dopiero zaczynam moja przygode z quadami. :D
Pozdrawiam wszystkich :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”