No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
angelodjus
Posty: 2
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Quad:: szukam

Re: No to zaczynamy...

Post autor: angelodjus » czw 10 lis, 2011

cześć, mam na imię Marcin i póki co szukam sprzętu, pozdrawiam serdecznie

garbobolok
Posty: 16
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: jeszcze nie zdecydowałem
Imię: Mati

No to zaczynamy...

Post autor: garbobolok » ndz 13 lis, 2011

Witam,

z tej strony Mateusz i jestem z Kluczborka, niestety quada jeszcze nie mam ale przez zimę mam nadzieję że uda mi się kupić coś przeprawowego;) pożyjemy zobaczymy.

Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
wacoQ
Posty: 599
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Quad:: Przerwa techniczna :)
Imię: waco
Lokalizacja: WPI

Re: No to zaczynamy...

Post autor: wacoQ » ndz 13 lis, 2011

Witam wszystkich wszystkich zapaleńców :D

Mam na imię Wacek mam 26 lat mieszkam w Józefosławiu pod Warszawą. Od roku żonaty z sceptycznie nastawioną do quadów kobietką :D no cóż zainteresowanie maszynkami od dawien dawna, jednak trzeba było ustabilizować sytuacje życiową a dopiero przyjemności. Mam zamiar na wiosnę zakupić pierwszy własny sprzęt. Chcąc dobrze przygotować się do zakupu, postanowiłem wiec poradzić się doświadczonym hobbystom.

Pozdrawiam wszystkich

I stało się w końcu mój 19.03.2012 :D


Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 24 mar, 2012 przez wacoQ, łącznie zmieniany 1 raz.

Nie ważne czym się śmiga, ale ważne ile to przynosi frajdy :ok:

●●●●●TRANS-SQUAD-TEAM●●●●●
●●●●●WWW.TRANS-SQUAD-TEAM.PL●●●●●

arena242
Posty: 5
Rejestracja: śr 23 lis, 2011
Quad:: Sportsman 500HO & Ltz400
Imię: Arek
Lokalizacja: Arendal

Re: No to zaczynamy...

Post autor: arena242 » śr 23 lis, 2011

Witam wszystkich pozytywnie zakreconych quadmaniakow:)

Mam na imie Arek, 24 wiosen, pochodze z malopolski a dokladnie z Andrychowa.Od pieciu lat mieszkam na poludniu Norwegi w miescie Arendal i tak juz zostanie. Czterokolowcami zarazilem sie w wieku 14 lat , ale pierwsza maszyne ze wzgledow finansowych(polskie realia) tzn ltz400 2006 kupilem 4 lata temu, a do tego jestem szczesliwym posiadaczem polarisa Sportsman 500HO 2011r.Smigam rowniez yamaha wr 426 las i tor, a na codzien i dalekie trasy honda varadero xl 1000 2003(do sprzedania)Mam 7 miesieczna corke Nicol, moja ukochana jest tolerancyjna ale, powoli zaczyna sceptychnie oceniac moj Garaz. wiec Varadero i ltz400 a wlasciwie 435cc prawdopodobnie pod mlotek.
POZDRAWIAM

Borys:-)
Posty: 1
Rejestracja: śr 23 lis, 2011

rere

Post autor: Borys:-) » śr 23 lis, 2011

Witam wszystkich

Mam na imie Patryk ale mowia na mnie Borys, mam17lat, quadami interesuje od 2009r.wlasnie wtedy zobaczylem i przejechalem sie na quadzie.Niestety nieposiadam wlasnego quada.k

Michal53002
Posty: 4
Rejestracja: ndz 27 lis, 2011

Siemka ;)

Post autor: Michal53002 » ndz 27 lis, 2011

Cześć wszystkim, jestem tu nowy.
Ogólnie to bardzo tu przyjemnie i dobre forum :)
pozdro

Awatar użytkownika
krystek511
Posty: 3
Rejestracja: wt 22 lis, 2011
Quad:: 250
Imię: Krystian
Lokalizacja: Sanok

Re: No to zaczynamy...

Post autor: krystek511 » pn 28 lis, 2011

cześć wszystkim
Mam na imie Krystian, mam 22 lata, jestem z Sanoka.
przygodę z quadami zacząłem od nie dawna, w mojej okolicy ktoś sprzedawał quada, przypadkiem trafiłem na ogłoszenie, kupiłem i tak to się zaczęło. Wcześniej to tylko motocykle i samochody, teraz pora na coś innego.


quadzik to 250cm, na ładnych alufelgach R14/35/270, mam przy nim trochę rzeczy do zrobienia, napewno poproszę was o pomoc w kilku sprawach myślę ze pomożecie

wrzucam foty quadzika
pozdrawiam wszystkich
Załączniki
quad.jpg
quad1.jpg

wicherek26
Posty: 5
Rejestracja: śr 30 lis, 2011
Quad:: Romet ATV ROUTER 110 OFF ROAD XL
Imię: Krzysztof

Re: No to zaczynamy...

Post autor: wicherek26 » śr 30 lis, 2011

witam mam na imie Krzysiek i jestem początkującym Quadowiczem posiadam Romet ATV ROUTER 110 OFF ROAD XL ale to na początek jestem z Podkarpacia i milo jest znalesc sie w gronie tak wybitnych miłośników Quadów mam nadzieje ze pomożecie mi w wyszukiwaniu dobrych miejsc do uprawianie tego wspaniałego ekstremalnego sportu z pozdrowieniami Krzysiek

kamildu921
Posty: 26
Rejestracja: ndz 11 wrz, 2011
Quad:: Kawasaki KFX 450 R

Re: No to zaczynamy...

Post autor: kamildu921 » śr 30 lis, 2011

Witam mam na imię Kaml i mam 15 lat,na quadzie jeżdżę od 10 lat pierwszym moim quadem była Honda TRX 400 ex ,a miesiąc temu kupiłem Kawasaki KFX 450 ,startuje na zawodach Cross Country ,tylko mam jeden problem mieszkam w Małopolsce koło Wadowic i na pułnoc mam strasznie daleko kocham dzwięk 4-suwa,i ostrą jazde .
PS:szukam kolegów do jazdy

robson333
Posty: 7
Rejestracja: śr 30 lis, 2011
Quad:: shineray250
Imię: robert

Re: No to zaczynamy...mam 14 lat i w wieku 10 lat za10biłem

Post autor: robson333 » śr 30 lis, 2011

pierwszym quadem była 110 którą kupiłem za 1700zł a po 2 latach sprzedałem za 1200 miałem na nim wypadek wjechałem w płot bo za szybko prułem jechałem ok 80 km na godzinę jechałem tak bo był rozkręcony na maxa w te wakacje zarobiłem na quada 250 shinreay z homol dałem 6tyś kupiłem go ok tygodnia temu i mam mały problem i niewiem co to morze być coś mi dzwoni w okolicach silnika niewiem co to jest najberdziej ja mu przygazuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”