No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
Fazi TRX
Posty: 1
Rejestracja: ndz 14 sie, 2011
Quad:: Honda TRX 450
Imię: Paweł

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Fazi TRX » ndz 14 sie, 2011

cześć nazywam się Paweł jestem z okolic lublina,dopiero zaczynam zabawę z quadami,niedawno kupiłem honde trx 450, narazie śmigam koło domu po polach i lasach ale mam zamiar w przyszłości śmigać po jakichś torach z innymi,
pozdro

sadid
Posty: 7
Rejestracja: pn 15 sie, 2011
Quad:: W poszukiwaniu
Imię: Kamil

Re: No to zaczynamy...

Post autor: sadid » pn 15 sie, 2011

Witam. Mam na imie Kamil. Mam osiemnascie lat. Pochodze z okolic Bielska-Białej. Na codzien chodze do Cieszyna do technikum budowlanego.
Moje zamilowanie do quadow zaczelo sie okolo 2 lata temu. Wtedy to szukalem chinczyka ale na szczescie trafilem na quadzik.pl. Poczytalem troche i doszedlem do wniosku ze nie ma sensu kupowac badziewia bo wiem ze nie sprostal by moim wymaganiom. Co wakacje pracuje i tak zbieram i zbieram na jakiegos firmowego quada w miedzy czasie czytam na biezaco forum i dowiaduje coraz to wiecej nowych wiadomosci. Jak narazie musza mi wystarczyc wypozyczalnie quadow bo trudno kupic za mala kase jakas 250 w dobrym stanie;/
Na forum zalogowalem sie dopiero teraz bo predzej nie mialo to sensu. Mysle, ze dzieki mojej wiedzy zdobytej na tym i innych forach pomoge komus;)
Pozdrawiam.

wegorz83
Posty: 1
Rejestracja: pn 15 sie, 2011
Quad:: kymco mxu 500

Re: No to zaczynamy...

Post autor: wegorz83 » pn 15 sie, 2011

Witam,
Mam na imie Paweł 28 lat 2 dni temu zakupilismy z tata kymco mxu 500
zabawka ma sluzyc do pomocy w pracach w terenie oraz do zimowego rozwozenia karmy dla zwierzat (jestesmy mysliwymi) oraz raz na czas mala wycieczka
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

:D

REDUCTOR.pl
Posty: 4
Rejestracja: śr 17 sie, 2011
Quad:: ATV
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: No to zaczynamy...

Post autor: REDUCTOR.pl » czw 18 sie, 2011

Witam, mam na imię Andrzej 41 lat
Od 1990 r. jeżdżę na motocyklach. W 2010r siedząc w gronie przyjaciół przy piwku i kawie stwierdziliśmy, że na Dolnym Śląsku jest za mało imprez przeprawowych. Od słów przeszliśmy do czynów i już po czterech miesiącach zorganizowaliśmy pierwszą imprezę w Obornikach Śląskich, na której zjawiło się 36 załóg. Nasza obecność na Quadziku będzie miała charakter informacyjny.Chcemy za pośrednictwem Quadzika zapraszać Was na nasze imprezy.

Wrocławska grupa "REDUCTOR" – powstała dzięki pasji i ogromnemu zaangażowaniu założycieli oraz ich przyjaciół, pragnących kultywować chlubne tradycje sportów motoryzacyjnych w naszym regionie. Wkraczamy na rynek z myślą o potrzebie popularyzacji imprez motoryzacyjnych o charakterze sportowo- widowiskowym. Zajmujemy się przede wszystkim organizacją rajdów off road, zarówno extreme jak i turystyczno-przeprawowych, ale nie tylko… W przyszłości zamierzamy wprowadzić niespotykane dotychczas w Polsce zmagania motoryzacyjne oraz rozszerzyć naszą ofertę o cykliczną organizację imprez. Przygotowujemy także inne formy współzawodnictwa skierowane do nowej grupy osób lubiących adrenalinę oraz szeroko pojętą rywalizację. Otwarci jesteśmy na współpracę i propozycje innych firm, klubów oraz organizacji zajmujących się motoryzacją. Niesienie pomocy innym, a szczególnie dzieciom, uważamy za bardzo ważny element naszej działalności, dlatego też w trakcie organizowanych imprez spełniać będziemy marzenia dzieci współpracując z Fundacją "Mam Marzenie”. Nie zapominamy o wysokich nagrodach dla zawodników, zawsze przygotowujemy dodatkowe i interesujące atrakcje dla widzów. Wspólna zabawa i spotkania integracyjne, wymiana wrażeń i spostrzeżeń są bardzo ważnym punktem każdej imprezy.
Załączniki
Oborniki Śląskie 2010
Oborniki Śląskie 2010
Cienin Poligon Raków
Cienin Poligon Raków
plakat oborniki Mały 800.JPG

Awatar użytkownika
kabat
Posty: 1
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Quad:: Yamaha Raptor 660R Limited Edition

Re: No to zaczynamy...

Post autor: kabat » ndz 28 sie, 2011

Witam was Panowie i Panie Krótko ujmujac mam na imie Dawid, lecz wole jak mowia do mnie Kabat Jestem z okolic Olsztyna, jezdze YAMAHA RAPTOR 660R Limited Edition z 2004 roku , i musze przyznac ze pare razy poniosla mnie juz fantazja Wczesniej jezdzilem motorami, ale za namowa kumpli przesiadlem sie na 4 kólka. Pozdrawiam i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do grona wariatow

blaszak
Posty: 9
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011
Quad:: :[
Imię: Paweł

Re: No to zaczynamy...

Post autor: blaszak » ndz 28 sie, 2011

witam, Paweł j-no. Sprzętu nie posiadam ale to się zmieni hehe.
Pozdro dla wszystkich quadzikowców.

M_A_N_I_E_K
Posty: 5
Rejestracja: czw 01 wrz, 2011
Quad:: yamaha yfm 700
Imię: Mariusz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: M_A_N_I_E_K » wt 06 wrz, 2011

Witam Mariusz mam 27 lat jestem z okolic mińska maz. yamaha yfm 700

hubiii999
Posty: 1
Rejestracja: pn 12 wrz, 2011
Quad:: cf 500
Imię: marcin

Re: No to zaczynamy...

Post autor: hubiii999 » pn 12 wrz, 2011

Witam wszystkich mam na imie Marcin mam 26 lat . Jestem kierowca . posiadam od kilku miesiecy cf 500 long . interesuje sie motoryzają . Jeszcze raz witam

Jackal007
Posty: 1
Rejestracja: śr 14 wrz, 2011

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Jackal007 » śr 14 wrz, 2011

Witam
Mam na imię Michał. Mam 15 lat. Interesuje się strzelectwem pneumatycznym, i motoryzacją.
Przez jakiś czas jeździłem na aprili rs 125. Jakiś czas temu mój kolega dostał
quada. Po krótkiej przejażdżce spodobało mi się. W najbliższym czasie chce
kupić quada.

Tomsi
Posty: 5
Rejestracja: śr 14 wrz, 2011
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Częstochowa

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Tomsi » śr 14 wrz, 2011

Witam.
Jestem Tomasz.
Mam 16 lat i jestem z Częstochowy.
Quadami zacząłem się interesować w wieku 12 lat.
Wtedy pierwszy raz jechałem na Quad'zie był to Kingway 150ccm.
Następnie pojeździłem Honda TRX Foreman 450ccm.
Obecnie jeżdżę Suzuki Kingquad 450ccm. (kolegi)
Nie miałem ani jednego Quada lecz doświadczenie jako takie posiadam.
Ponieważ na Quada zasiadam codziennie.
Chcę się przyszykować do kupna pierwszego Quada.
Najprawdopodobniej będzie to Suzuki LTR 450ccm.
Gdy już go kupię, porobię zdjęcia z "lasów i tym podobnych rzeczy".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”