No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
szalonystefan
Posty: 1079
Rejestracja: pt 13 maja, 2011
Quad:: KingQuad 750
Imię: Stefan

Re: No to zaczynamy...

Post autor: szalonystefan » czw 26 maja, 2011

Witam Wszystkich. Nazywam się Stefan. Jestem z Warszawy, a dokładniej z Pragi.
To mój pierwszy quad.
Witam wszystkich.
TranS-Squad Team

grze350Yg
Posty: 4
Rejestracja: ndz 29 maja, 2011
Quad:: Yamaha grizzly 350

Re: No to zaczynamy...

Post autor: grze350Yg » ndz 29 maja, 2011

Powitać całe Towarzystwo quadowe

krazek1221
Posty: 1
Rejestracja: ndz 29 maja, 2011
Quad:: poszukiwacz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: krazek1221 » ndz 29 maja, 2011

Witam, ma na imię Mariusz, mam 20 lat. Jestem zamiłowany w rajdach samochodowych, niedawno do moich zainteresowań dołączyły quady. Zarejestrowałem się na forum ponieważ nie długo planuję kupić swojego pierwszego quada (suzuki ltz400) i chciałbym dowiedzieć się najważniejszych informacji związanych z quadami.

marioBed
Posty: 1
Rejestracja: ndz 29 maja, 2011

Re: No to zaczynamy...

Post autor: marioBed » ndz 29 maja, 2011

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.
Mam na imię Mariusz i mam 30-stkę na karku :( (ale ten czas leci) jestem z... ciężko określić :) urodziłem się na Śląsku jakiś czas tam mieszkałem potem było Gniezno i jestem w Gnieźnie częstym gościem od dwóch latek mieszkam w wawie, bo z niej pochodzi moja przyszła żonka o ile nic się nie zmieni :) . Moja historia z motorami rozpoczęła się od rometa , wsk, itd… potem były silniejsze sportowe motocykle i tak było do czasu aż uświadomiłem sobie że na drogach publicznych jest zbyt niebezpiecznie, chodzi mi o osoby które nie wiedzą do czego służy lusterko w samochodzie i o osoby które potrafią wyprzedzać na trzeciego i iść na czołowe z motocyklem. Postanowiłem przesiąść się na inny rodzaj motocykla, zakupiłem Honde CR po pierwszym sezonie okazałe się że to jednak nie dla mnie. Teraz wiem że Quadzik jest tym czego szukałem. Niestety jeszcze nie posiadam własnego, ale jak mam możliwość to jeżdżę na quadzie sąsiada .Planuje zakup dwóch dla siebie i swojej dziewczyny która sama się zaraziła tym niezwykłym sportem :)
Pozdrawiam

SpeeDy
Posty: 4
Rejestracja: ndz 29 maja, 2011

Re: No to zaczynamy...

Post autor: SpeeDy » pn 30 maja, 2011

Witam nazywam się Daniel :) Mam 32 lata i jestem z Gliwic, kiedyś moją pasją były motocykle, jednak postanowiłem się przesiąść na quady i nie żałuję ;) Jeżdżę od 6 lat :)

Drabster
Posty: 13
Rejestracja: śr 01 cze, 2011
Quad:: Polaris Sportsman 500 6x6 oraz SP 800 2011
Imię: Mirek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Drabster » śr 01 cze, 2011

witam wszystkich
jestem Mirek Radomski z Poznania lat 35 od kilku dni posiadacz mini wywrotki w postaci Polarisa 500 6x6 zazwyczaj ze mną tak jest ze ja muszę zawsze inaczej
Lubie ilość jak Quadzik to 3 osie jak zaprzęg to 8 psów Pojazd zakupiony typowo użytkowo a dla przyjemności będe szukał w lipcu czegoś dużego wolnego 4x4 do 22 tys i tak mysle o 800 tce coś o nas bliżej to na naszej stronce

http://www.bordercolliestory.com

Awatar użytkownika
menthol
Posty: 2
Rejestracja: wt 31 maja, 2011
Quad:: CFMOTO 500A
Lokalizacja: ŚLĄSK

Witam wszystkich

Post autor: menthol » czw 02 cze, 2011

Mam na imię Adam,39lat.Quada posiadam od niedawna-jakieś 2 miesiące,zaszczepiłem się tym od swojego synka i myślę że będziemy kontynuować naszą zabawę z qadami.Pozdrawiam.

ahmed799
Posty: 1
Rejestracja: czw 02 cze, 2011
Quad:: inny
Lokalizacja: Bydgoszcz/Malbork

Witam Wszystkich

Post autor: ahmed799 » czw 02 cze, 2011

Witam Wszystkich maniaków quadów.
Na co dzień przemieszczam sie Skodą Octavia, a co za tym idzie mania do tego auta i członkostwo w Octavia Club Polska. Ostatnimi czasy choruje na quada, którego właśnie poszukiwania trwaja :D Mam nadzieję że znajdę na forum dużo wskazówek pomocnych w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Robas
Posty: 3
Rejestracja: czw 02 cze, 2011
Quad:: access 400
Imię: Robert

Witam wszystkich

Post autor: Robas » czw 02 cze, 2011

witam wszystkich , jestem nowym uzytkownikiem . Mieszkam w Bydgoszczy , jeżdżę na quadach od trzech lat w grupie kilku osób . zapraszam wszystkich chętnych do wspólnych wypadów. pozdrawiam Robas

jarsoon
Posty: 3
Rejestracja: pn 06 cze, 2011
Quad:: Brak
Imię: Jarek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: jarsoon » pn 06 cze, 2011

Witam! mam na imie Jarek jestem ze Szczecina mam 23lata, quada nie posiadam ale mam zamiar kupic

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”