Kupilem Keeway GTX 300 4x4 :)

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
marczello80
Posty: 1
Rejestracja: wt 12 paź, 2010

Re: Kupilem Keeway GTX 300 4x4 :)

Post autor: marczello80 » wt 12 paź, 2010

Witam
Chcę jutro kupić tego KEEWAY GTX 300 głównie do odśnieżania śniegu. Ma koś jakieś doświadczenie w tej dziedzinie? :) Wiem, śniegu jeszcze nie ma - ale może z zeszłej zimy?
Kto jest producentem tego sprzętu?
pzdr. Marcin

DARKBOSS
Posty: 3
Rejestracja: ndz 12 wrz, 2010
Quad:: KEEWAY GTX 300

Re: Kupilem Keeway GTX 300 4x4 :)

Post autor: DARKBOSS » śr 20 paź, 2010

SERWIS JEST TAM GDZIE KUPIŁEM CZYLI W LUBINIE,ALE TO TROCHE ZA DALEKO-OK.100 KM :( BEDE MUSIAŁ SAM POSZUKAĆ NA INTERNECIE.
MAM JUZ PRZEJECHANE OK.200KM,JEDYNY PROBLEM KTÓRY WYSTAPIŁ TO PRZYGIETY WĘŻYK OD FILTERKA PALIWA.ZABLOKOWAŁ MI PRAWIE CAŁKIEM MOŻLIWOŚĆ JAZDY,NA SZCZESCIE ZNALAZŁEM PRZYCZYNĘ I PODWIESIŁEM NA OPASKACH I TERAZ JEST DOBRZE.
PRZYSZŁYM POSIADACZOM NOWYCH MASZYN DORADZAM WYMIANE OLEJU PO 100KM - BYŁO TROCHE METALOWEGO "ŚMIECIA" PO WYMIANIE :shock:

waski1979
Posty: 6
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010
Quad:: Keeway gtx300
Imię: Aras

Re: Kupilem Keeway GTX 300 4x4 :)

Post autor: waski1979 » sob 04 gru, 2010

Witam do odśnieżania jest super pierwszy atak zimy i dal rade . Sprzet nie nawalil tylko ja zmarzlem jak diabli ale frajda jest polecam.

aredzb
Posty: 3
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010
Quad:: Keeway GTX 300
Imię: Arek

Re: Kupilem Keeway GTX 300 4x4 :)

Post autor: aredzb » ndz 05 gru, 2010

Na początek chciałem się przywitać.
Dopiero co zaczynam przygodę z Quadami i już mam problem :/
A mianowicie kupiłem nowego Keewaya i nie chce zapalić.
Pierwszy dzień zapalił bez problemów przejechałem się dosłownie ok 20 min. (nie miałem więcej czasu) miał ustawione za niskie obroty na biegu jałowym i za każdym razem gasł. Nie miałem czasu, więc już nie ustawiałem. Później stał tak w garażu 2 dni (nie ogrzewanym) i od tamtej pory nie chce zapalić. Cały dzień się dzisiaj męczyłem i nic. Trochę się świeca zalewała, po przetarciu troszeczkę zaskakiwał ale odrazu gasł. Może trzeba przy gaźniku wyregulować?

Z góry dziękuje za informację
Pozdrawiam Arek.

Muzio1996
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2010
Quad:: ...
Imię: Karol
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kupilem Keeway GTX 300 4x4 :)

Post autor: Muzio1996 » ndz 05 gru, 2010

Witam również, zapraszam do powitalni i napisz coś o sobie :D :arrow: No to zaczynamy....
Takich 2-óch, jak nas 3-ech, niema ani 1

aredzb
Posty: 3
Rejestracja: ndz 05 gru, 2010
Quad:: Keeway GTX 300
Imię: Arek

Re: Kupilem Keeway GTX 300 4x4 :)

Post autor: aredzb » pn 06 gru, 2010

Udało się uruchomić, Wystarczyło zmienić "nową" świece na nową :)
Ale za długo się nie nacieszyłem :/ teraz raczej nie ma ładowania, bo po przejechaniu ok. 15 km. akumulator się rozładował i quad zgasł. I musiałem już pierwszy raz go holować. Co tym razem mogło nawalić ?? Czy może go reklamować?

Pozdrawiam Arek.

błotoATV
Posty: 4
Rejestracja: czw 08 lip, 2010
Quad:: Keeway GTX 300

Re: Kupilem Keeway GTX 300 4x4 :)

Post autor: błotoATV » śr 15 gru, 2010

Witam,

Piszesz o jakis dziwnych sprawach - wg. mnie pojazd nie przeszedl tzw. przegladu zerowego u dealera .Skad jestes i gdzie kupiles maszyne jesli mozna wiedziec.

U mnie na liczniku juz sporo kilometrow i jest ok. wiec wg. mnie to zaniedbanie serwisu ktory wypakowal pojazd z kartonu i ci go wcisnal.

Przed sprzedaza nalezy posprawdzac sporo rzeczy podokrecac , czasem odpalic przejechac sie posluchac 0 silnik musi pochodzic z 20-30 min. itd itd .

Sek w tym ,ze u ciebie najprawdopodobniej ktos zaniedbal ta czynnosc.


Nie wiem czy wymieniles olej na nowy po 50 - 100 km , ja ym wymienil , to samo sie tyczy plynu w chlodnicy dla twojej pewnosci , ustawienie cisnienia w oponach , gaznik ,swieca itd itd.

Ale tym ma sie martwic serwis nie ty :) chyba ,ze masz ochote.

jacki
Posty: 3
Rejestracja: wt 04 sty, 2011
Quad:: keewey 300

Re: Kupilem Keeway GTX 300 4x4 :)

Post autor: jacki » sob 05 lut, 2011

:myśli: witam tez jestem posiadaczem keewey 300 podobne przygody 1 wyjazd powrót na holu brak ładowania porażka
2 wyjazd ok nielicząc wyciągarki która raz działała a raz nieeeeee
3 wyjazd ok 4 wyjazd porażka gasł okazało sie że gażnik przelewał wymienilina nowy
4 wyjazd ok nielicząc zmiany biegów htóre sie zacinały przy zmianie z low na hay
5 wyjazd zgasł nieodpalił holowanie na 2 dzień kiedy chciałem zawieść go na servic odpalił i jeżdzi
6 wyjazd ok zobaczymy co będzie dalej
ogólnie sprzęt z wyglądu ok komfort jazdy ok tyle że awaryjny
w servic mówią że hu..... trafiłem
witam
7 wyjazd 4 zgasł niechciał zapalać
po wykręceniu świecy przekręceniu zapłonu i wkręceniu świecy z powrotem odpalał :bezradny: ktoś ma jakiś pomysł zaczne od zmiany świecy pozdr
witam 8 wyjazd
jak mówiłem tak zrobiłem zmieniłem świece pojechałem przejechałem taki sam dystans jak za 7 razem i ok
prawie
zgasł na sam koniec w dziwny sposób :bezradny: ale zapalił i pojechał
więc niewiem jak to zaliczyć
więc trzeba zrobić kolejną próbe :myśli: pozdr
noi pojechałem po raz 9 :oklaski:
jutro zaś pojade !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 było fajnie do czasu gdy zgasł w błocie i hu.... jakby nie honda to bym tam został wyciągła mnie na suche zapaliłi pojechał haha ??????????
więc zawiozłem go do servic zobaczymy co zrobią
Ostatnio zmieniony czw 24 lut, 2011 przez jacki, łącznie zmieniany 4 razy.

adrianbaser
Posty: 34
Rejestracja: śr 29 gru, 2010
Quad:: lucky star sp 250
Imię: adrian

Re: Kupilem Keeway GTX 300 4x4 :)

Post autor: adrianbaser » ndz 06 lut, 2011

na innych forach jest szerszy opis tego nieszczesnego modelu jak to wszystko sie psuje i nawes sprzeglo sie pali pozdrawiam nie kupujcie tego badziewia

waski1979
Posty: 6
Rejestracja: ndz 05 wrz, 2010
Quad:: Keeway gtx300
Imię: Aras

Re: Kupilem Keeway GTX 300 4x4 :)

Post autor: waski1979 » czw 05 maja, 2011

Witam czytam i czytam hehehe . Ok tak pierwsze co do ładowania wina akumulatora ja wymieniłem na nowy nie w serwisie bo by dali chińskie g**** tylko na normalny poczciwy nasz :) Quad śmiga ze aż miło. Wyciągarka ok wystarczy pare razy pobawić się włącznikiem . Pług do odśnieżania zamawiałem w ciemno w serwisie i dali pożądny ale do lekkich przeróbek czyli wymiana śrób na mocnejsze bo standard 5,5 były ja kupłem 8,8 i 10,5 twardość , wymiana gumy na grubszą , i co ważne obciążenie pługa 2 stalowymi płytami o wadze łącznej ok 15kg.Na pewno wymiana płynów i smarowanie różnycz części zleciłem serwisowi . Płyn w chłodnicy sam wymieniłem bo ostatnio coś temp. łapał a moja wina przypaliłem o silnik wąż górny od chłodnicy i płyn mi spiep....ł . Stan licznika na dzień dziśiejszy a mam gada od września 763km. wiekszość km zrobiona przez odśnieżanie ulic na osiedlu (moja praca).Co do postów wcześnie z tym zgrzytem i błotem w zmianie biegów. Okazało sie że na dotarciu troszke go skatowałem z tym gryzzli padło sprzęgło (tzn ułamało sie mocowanie sprężynki i blokowało ) serwis wymiana na gwarancji :) ale czekałem 3 tygodnie problemy z centralą a to że tak długo go trzymali dostałem gratis kask.Co jeszcze jestem po wymianie klocków przód i na nowe od innego bo stwierdziłem że chińskich nie chce (pasować wam będą od polarisa500 zabrać najlepiej swoje) w kolejny post to podam nr. katalogowy i zdjecie klocka po 700km made in china warto też wymienić parkingowy bo sądze że też czasem zapomnieliście go spuścić :) Na youtubie są filmiki z wypraw kolegi z Warszawy i moje oraz innych jak sprzęt daje rade . jak Gtx 300 i linhai oraz inne . Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”