No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
J.Cichy
Posty: 2
Rejestracja: pn 08 lis, 2010
Quad:: SYM QUADRAIDER 600

Re: No to zaczynamy...

Post autor: J.Cichy » pn 08 lis, 2010

Witam Wszystkich użytkowników forum.
Jestem z okolic Środy Śląskiej,od prawie roku wożę się SYM-em 600 i powoli się wciągam ,uczę jeździć.Przygodę z ofrołdem zacząłem trochę wcześniej ,1000 godzin w garażu -naświetlone oczy-spalone skarpetki-zmotane auto i w teren , a teraz jeszcze quad ,ale nie motany (bo gwarancja)

marten
Posty: 17
Rejestracja: czw 11 lis, 2010
Quad:: bombardier 800
Imię: Grzegorz

witam Wszystkich !

Post autor: marten » czw 11 lis, 2010

:lol: witam serdeczne :!:
Grzegorz (marten) z Bydgoszczy , jezdze na CanAm800rxtp :lol: od wrzesnia ,wczesniej na Polarisie 800 .
Jezdze na trasy generalnie w okolicach Bydgoszczy-Torunia , w sporych grupach quadowych.

Awatar użytkownika
PIOTR_15
Lucky ATV Team
Posty: 1099
Rejestracja: sob 02 lut, 2008
Lokalizacja: z Powiatu Drawskiego

Re: No to zaczynamy...

Post autor: PIOTR_15 » czw 11 lis, 2010

W Powitalni nie zakładamy nowych tematów, witamy się w tym istniejącym, dlatego go połączyłem, WITAJ NA FORUM :ok:

marten
Posty: 17
Rejestracja: czw 11 lis, 2010
Quad:: bombardier 800
Imię: Grzegorz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: marten » czw 11 lis, 2010

witam ! witam !
pierwszy raz , trudno sie ogarnąć

Awatar użytkownika
ORZEŁ
Posty: 16
Rejestracja: czw 18 lis, 2010
Quad:: na razie brak...

Re: No to zaczynamy...

Post autor: ORZEŁ » czw 18 lis, 2010

witam!
nazywam się Arek, mieszkam w okolicach Piaseczna.
od 3 lat jeżdżę w off-road'zie suzuki samuraiem, teraz czas na quada :D

Pabloo
Posty: 5
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Imię: Paweł
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Pabloo » pn 22 lis, 2010

Witam,
Paweł - Katowice-Piotrowice
o Quadzie marzyłem już od dawna teraz marzenia są do zrealizowania więc je realizuję :) Jeszcze zabaweczki nie mam ale poluje na jakiegoś "Sporta" narazie na tapecie LS300

Pozdro

MAXIHAUS
Posty: 3
Rejestracja: czw 25 lis, 2010
Quad:: POLARIS SPORTSMEN 750
Imię: KRZYSIEK

Re: No to zaczynamy...

Post autor: MAXIHAUS » czw 25 lis, 2010

Witam wszystkich!!!!
Mam na imię Krzysiek,pochodzę z małej miejscowości Zbąszynek znajdującej się w województwie lubuskim,mniej więcej między Poznaniem a Zieloną Górą.
Mam dwójkę cudownych dzieci Oskar 5lat ,Natalka 10lat oraz moja wspaniała żonka Justynka ale ile ma lat nie powiem wam bo mnie może za to wiecie sami co...
Prowadzę hurtownie budowlane oraz zajmuję się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych i takie tam inne sprawy z tym związane......
Moja przygoda z Quadami rozpoczęła się parę lat temu podczas jednych z targów budowlanych . Organizator imprezy zaproponował bym przejechał się na jednym z jego quadów. No i spróbowałem.... było super....spodobało mi się ..no i tak zostało do dnia dzisiejszego.
Mojego pierwszego Quada kupiłem dopiero w tym roku na wiosnę ,niestety nie jeżdziłem zbyt wiele ponieważ załatwiam jeszcze papiery rejestracyjne które mam nadzieje będą gotowe pod koniec miesiąca ,a szczerze mówiąc z powodu braku czasu nie spieszyło mi się.... Mój Quadzik to POLARIS SPOTTSMEN 750. Może za mocny jak na początek ,ale była okazja to kupiłem.
Bardzo miło jest mi dołączyć do grona Qadowców.
Mam nadzieję ,że znajdę tu wiele przydatnych porad ja również mimo mojego malutkiego doświadczenia postaram się pomóc.
mój Quadzik
mój Quadzik
magic park 207.JPG
Załączniki
moja bojowa żonka
moja bojowa żonka
żadna przeszkoda nas niepowstrzyma
żadna przeszkoda nas niepowstrzyma
quady 2009 - 1 330.JPG
quady 2009 - 1 500.JPG
quady 2009 - 1 484.JPG

Awatar użytkownika
Hooligansmal
Posty: 9
Rejestracja: sob 27 lis, 2010
Quad:: Jest Rincon jest impreza :D
Imię: Arek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Hooligansmal » sob 27 lis, 2010

Witam nazywam sie Arek jestem z okolic zgierza mam 16 lat jeżdżę na Raptorze 350 ale mam zamiar sie przesiąść na Rincona :D

Awatar użytkownika
kucyk62
Posty: 1
Rejestracja: sob 27 lis, 2010
Quad:: Polaris

Re: No to zaczynamy...

Post autor: kucyk62 » ndz 28 lis, 2010

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych jestem Staszek ,na gadzie śmigam szósty roczek i nadal się uczę ,oczywiście jazdy .
Służę pomocom techniczną
Region Polski Małopolska północno-zachodnia . noto chyb wszystko reszta na WP

Awatar użytkownika
zombuss
Posty: 5
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Quad:: ciągle szukam...
Imię: Rafał
Lokalizacja: Bełchatów

Re: No to zaczynamy...

Post autor: zombuss » śr 01 gru, 2010

Witam :) mam na imię Rafał. Latek 25 na karku. Pochodzę z brunatnej stolicy zwanej potocznie "Bełchatów". Quadami interesuję się od momentu gdy mojej żonie zaczęły się podobać ciągniczki do koszenia trawników, małe kopareczki i inne tego typu małe pojazdy. W końcu od paru tygodni zamierzam jej sprawić niespodziankę pod choinkę i zakupić jakiś sprzęcik dla niej (no i dla siebie też :))..oczywiście nie chinola :) ale to już w osobnym temacie:)

Pozdrawiam
Powoli ale do przodu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”