No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
kilanek11
Posty: 2
Rejestracja: sob 12 cze, 2010

Re: No to zaczynamy...

Post autor: kilanek11 » ndz 13 cze, 2010

witam

mam na imie Dominik mam 14 lat i czekam na jakiegos quada :twisted:

MlodyRM
Posty: 1
Rejestracja: śr 16 cze, 2010
Quad:: szukam

Re: No to zaczynamy...

Post autor: MlodyRM » śr 16 cze, 2010

Witam,

Mam 24 lata i poszukuje quada do "zwiedzania" beskidu wyspowego

gutek965
Posty: 5
Rejestracja: ndz 07 gru, 2008
Lokalizacja: koszalin

powitanie

Post autor: gutek965 » pt 18 cze, 2010

witam wszystkich quadowiczow mam36 latek przygode z qladami zaczolem3 lata temu najpierw bujalem sie polarisem400 ostatnio zmienilem na 800
quad 067.jpg

koniu961
Posty: 3
Rejestracja: pn 21 cze, 2010
Quad:: 110cc
Imię: Kondzisław™

Re: No to zaczynamy...

Post autor: koniu961 » pn 21 cze, 2010

Witam! Mam na imię Konrad (mówią na mnie Kondzisław™ ;) ) mam 110cc chinola :P ale jakoś tłuczę się nim :)

Awatar użytkownika
saymon
Posty: 13
Rejestracja: śr 23 cze, 2010
Quad:: osama bombardier
Imię: Tymon

Re: No to zaczynamy...

Post autor: saymon » śr 23 cze, 2010

Dobry wieczór.
imię: Tymon
miejscowość: Murowana Goślina/ Poznań
quad: can am outlander 800

kilka słów o mnie:
Chciałbym się serdecznie przywitać, choć z co niektórymi użytkownikami zaiste się znamy (osobiście lub z konkurencyjnego forum). Reprezentuję malutki zespół samozwańczy ATV Murowana Team.
Wspólnie organizujemy różnego rodzaju akcje mające na celu poprawę wizerunku quadów w naszym regionie (sprzątanie lasu, dokarmianie zwierząt, dzień dziecka, babci , ciotki itp ;), w miarę możliwości bierzemy udział w rajdach krajowych.
Mam nadzieję, że forum (które w obecnym okresie zaiste przeżywać będzie wzmożoną aktywność nowych użytkowników) przyjmie mnie do swojego grona , do zobaczenia :)

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Ruszko » śr 23 cze, 2010

Witam Cię Saymon! Czuj się jak u siebie ;)
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
Michal750
Posty: 2
Rejestracja: pt 25 cze, 2010

Przywitanie

Post autor: Michal750 » pt 25 cze, 2010

Dzień Dobry wszystkim Quadzikowcom.
Sam nie używam Quada, jeżdżę motocyklem.
Jednak mam mnóstwo znajomych uzywających tego sprzętu.
Zastanawiam się nad kpnem dla mojego syna, aktualnie również jeżdzi motocyklem.
Coraz częściej quady i motocykle spotykają sie w jednym miejscu.
czas na integrację.
Jeszcze raz pozdrawiam
Michal750

uki30
Posty: 1
Rejestracja: pn 28 cze, 2010
Imię: Łukasz
Kontakt:

Witam. Zakup qada

Post autor: uki30 » pn 28 cze, 2010

Witajcie,
Mam na imię Łukasz mieszkam w Andrespolu nie daleko Łodzi mam 30 lat wspaniałą córkę i żonę.
Dobra przejdźmy do sedna :)
Zamierzam kupić qada mogę na niego wydać jakieś 25 tyś. jestem w tym temacie trochę zielony i proszę was o pomoc doradźcie mi kupić nowy czy używany i jakiej marki.
Z góry dziękuje

Maksiu
Posty: 3
Rejestracja: pn 28 cze, 2010
Quad:: kawasaki klf 300 4x4
Imię: Maksymilian

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Maksiu » pn 28 cze, 2010

Siema, jestem Maks i mam 12 lat. W czwartek będę mieć moją pierwszą miłość jaką jest kawasaki klf 300 4x4. Quada próbuje dostać od 3 lat, na początku tata nie chciał kupić mówił żebym podrósł to mi kupi coś większego, byłem na niego zły ale teraz mu za to dziękuje :oklaski: poza quadami interesuje się komputerami oraz rapem. Z tymi rzeczami mnie zapoznał brat, pamiętam jak kupił mi płytę liroy'a bestseller :D ogólnie słucham tylko 2pac'a, liroy'a, a z nowych to tylko peja, pasuje mi jego styl :). Ale dalej już nie będę mówił o komputerach bo to jeszcze dłuższa historia. Wyniki z nauki mam bardzo dobre ale z zachowania dwóje :figielek:. To tyle :) a no i teraz 1 gimnazjum :wyśmiewacz:

Awatar użytkownika
dudek
Posty: 10
Rejestracja: śr 23 cze, 2010
Quad:: G660 , G350
Imię: Robert
Lokalizacja: Mazury

Re: No to zaczynamy...

Post autor: dudek » pn 28 cze, 2010

Cześć Maks :D ja mam czterdzieche na karku ale na quadzie czuje się tak jak bym był w twoim wieku . Mam na imię Robert jestem z Mazur . Quadomania opanowała mnie osiem lat temu , przejechane mam około 12 tys km , jężdzę g660 i nie zamienię na nic innego :I love YAMAHA: . Kiedyś interesowałem się wszystkim po troche , teraz tylko ATV . Jest to moje drugie forum ATV ( czemu drugie , to więkrzość z Was wie ) Odwiedzałem Was czasami jako gość pamietam jak się organizowaliście , początki zawsze trudne ale mile sie wspomina . Z reguły nie dokuczam moderatorom , przeglądam , czytam czasami coś napiszę . Wolę czas spedzić w lesie niż przy komputerze .
Post ten wyraża moją opinię w danej chwili . Treść jego nie może służyć przeciwko mojej osobie w dniu następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. Pozdrawiam Robert .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”