Rodzice

Tutaj możecie napisać wszystko co nie jest związane z quadami...
candy
Posty: 4
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: candy » ndz 28 lut, 2010

nie wiem w jakiej kondycji fizycznej jest Twoja mama i ile ma lat .. ale moze zabierz ja na quady! przeciez to jest frajda dla kazdego! :D



--------------
Mocny sprzet

Ogórek
Posty: 9
Rejestracja: sob 16 sty, 2010
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Re: Rodzice

Post autor: Ogórek » ndz 07 mar, 2010

Też miałem ten sam problem :) ale udało się przekonać mame i na wakacje będę miał quada.
Nie znam twojej mamy więc nie wiem co ją moze przekonać.

Powiedz, że cztery kółka są bezpieczniejsze niż dwa.
Poiwedz, że będziesz bezpiecznie jeździć i sobie kupisz żółwia dla bezpieczeństwa.

A najelpiej będzie jeśli przekonasz że jesteś rozsądny mnie to pomogło :)

Pozdrwaiam :) 8)
Kto pyta nie błądzi :) :)

bestyjka_atv
Posty: 36
Rejestracja: wt 29 cze, 2010
Quad:: Renata
Imię: Ola/Sandra

Re: Rodzice

Post autor: bestyjka_atv » pn 12 lip, 2010

U mnie nie było problemu xD 4 lata się interesowałam quadami i tylko sobie marzyłam o maszynie i rodzice to zobaczyli jak bardzo mnie to pasjonuje była zgoda i teraz jest quadzik:) Każdy ma pasje - tata ma chppera a ja quada:) a mama maluje :D:D

stepien

Re: Rodzice

Post autor: stepien » czw 15 lip, 2010

Ja poprosim rodziców o zakup chińskiej 110 tki kupili mi ją i zaczeły się problemy a więc zarejstrowałem się na atv polska i od tamtej pory zacząłem się interesować quadami, 110- tke juz sprzedałem, tata powiedział że quada juz nie kupi ale jakoś przekonałem tata i powiedział że kupi teraz ltz lub raptora 350 :D

Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 6
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Quad:: Kingway Hassan Bashan (nie mój). Planuję zakup.

Re: Rodzice

Post autor: Squirrel » wt 02 lis, 2010

Mój brat miał taki problem i pomogło przekonanie rodziców, że jest rozsądny i nic sobie nie zrobi. Kilka rozmów, obietnic a po zakupie quada kilka jazd na pokaz i sumienie rodziców się uspokoiło ;).
That's right!

Awatar użytkownika
kroolik
Posty: 7
Rejestracja: wt 17 lis, 2009
Quad:: Yamaha kodiak 450cc Honda Rancher ES 350
Lokalizacja: Szczurowa

Re: Rodzice

Post autor: kroolik » sob 11 gru, 2010

Ja jestem z tej innej drużyny. Jestem rodzicem ;) kupiłem szczeniakowi quada. Długo było by opowiadać. Zero wyobraźni. Nie pomagały tłumaczenia że to maszyna itd. Wszystko wiedział najlepiej, grzebał przy manetkach ( ;) wiadomo w jakim celu) wiec skończyło się szlabanem, kolejnym już tylko że teraz aż do odwołania, czyli jak dorośnie do tego. Dodam tylko że szkodnik ma 12 lat. Wiec nie pokazujcie jakie z was WARIOTY ;)
"Boże, pozwól mi być takim człowiekiem za jakiego uważa mnie mój pies"

wojtek123244
Posty: 29
Rejestracja: wt 26 paź, 2010

Re: Rodzice

Post autor: wojtek123244 » wt 18 sty, 2011

ja też przekonuje rodziców ;p
mam 13 lat i chyba bashana 200 ...
Najlepiej miec dobre oceny i mówić że sie przyda nie tylko do zabawy [ przyczepkę sie założy i po trawe np... ] a jak mówia ze zaduża moc to jakieś ograniczniki i rozsądek a zabić można sie na schodach ;p

Yamaha_PL
Posty: 21
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010

Re: Rodzice

Post autor: Yamaha_PL » sob 05 mar, 2011

A ja sie na 125 uczylem :] (13 lat).Teraz planuje zmienic na 250 lub 200 (14 lat).Na quadach mozna sie na prawde swietnie bawic, ale wszystko z rozsadnikiem i oczywiscie z umiarem :)

Awatar użytkownika
Mieszko123
Posty: 112
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: Suzuki KingQuad 700
Imię: Mieszko
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Rodzice

Post autor: Mieszko123 » śr 09 mar, 2011

A ja zacząłem 2 lata temu czyli jak miałem 13 lat od Suzuki Eiger którym jeżdżę do dziś. Nie miałem jakiegokolwiek umiaru aż do chwili wypadku w którym złamałem żebro i prawie straciłem jaja :D Teraz już od roku zamknąłem szafe chyba 2 razy. Teraz tylko błoto , podjazdy i jazda techniczna !
Pozdrawiam, Mieszko!

Cofam się tylko po to aby nabrać rozpędu

Czerwony SUZUKI LT-A KINGQUAD 700EFI+Dalton Clutch Kit + COOP FIXED MODS nr.1 + Snorkel KIT + ITP MAYHEM 26"

adrian__kg
Posty: 2
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: G700
Imię: Adi

Re: Rodzice

Post autor: adrian__kg » pt 11 mar, 2011

mi rodzice kupili na nauczenie się jeździć na quadzie bashana 250{14 lat miałem} , pojeździłem rok i stwierdziłem że mi za mało . Pogadałem z rodzicami i teraz mam Grizzly 700
{15 lat mam }

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na luzie”