MT RALLY 2010

Archiwum imprez przeprawowych, które już się odbyły.
Awatar użytkownika
gero13
ATV-Team Sulechów
Posty: 397
Rejestracja: śr 20 lut, 2008
Quad:: can am outlander 800 xtp max
Imię: Gerard
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Post autor: gero13 » śr 17 lut, 2010

Ronin i Shogun - lecicie od A do Z ,czyli cały tydzień , czy tylko wybrane dni ?
[color=#000080][b]Quad Cartel Team/ATV Team Sulechów[/b][/color]

shogun
Posty: 1242
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Quad:: C 330

Post autor: shogun » śr 17 lut, 2010

my jedziemy od A do Z.Marko777,Ronin i Shogun....może jeszcze ktoś dołączy-ale jeszcze się zastanawia.
...dzień dobry...

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » śr 17 lut, 2010

Zastanawiałem się jak ogarnąć taką imprezę od strony fotograficznej... Chyba pozostają wybrane fajne punkty na trasie z każdego dnia...

Albo zamontujemy Wam aparaty na wysięgnikach do quadów i ustawimy, że co 15 minut zdjęcie z automatu się będzie robiło...

Bo jazda quadem za Wami mogłaby być lekko męcząca :figielek:

Całe szczęście oprócz ścigantów z klasy sportowej jest jeszcze klasa turystyczna, bezciśnieniowa, która, jak to pokazała edycja Mt Series, bardzo chętnie pozuje do zdjęć... A jak trzeba to nawet duble ujęć się robi...
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » śr 17 lut, 2010

Dla mnie najlepsze zdjęcia są wykonywane podczas imprez długodystansowych tak więc Grzesiu do dzieła!

Być może gdzieś się spotkamy, daleko nie mam :)
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 1159
Rejestracja: ndz 21 paź, 2007
Kontakt:

Post autor: Ronin » pt 19 lut, 2010

dostałem przed chwila wiadomość od organizatora, że "ze względów bezpieczeństwa" (nie pytajcie mnie jakiego) quady powinny mieć blachy.


Gero, jak nie znajdziesz w garażu żadnej blachy, to czytaj wcześniejszy post Shoguna :ok:
Prawdziwi mistrzowie nie jedzą miodu, prawdziwi mistrzowie żują pszczoły

Marko 777
Posty: 195
Rejestracja: czw 21 lut, 2008
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Marko 777 » pt 19 lut, 2010

Oczywiście jadę i nic tego nie zmieni. Co do długości rajdu to najgorsze są ostatnie dni ponieważ zmęczenie daje znać o sobie.
Poprzedni rok pokazał że ilość uczestników nie ma znaczenia ponieważ podejście organizatorów jest perfekcyjne, po paru dniach wszyscy są jak rodzina.
Nikogo nie będę namawiał bo potrzeba sporo czasu i kasy, ale jeżeli mam porównać ten rajd to tak jakby zebrać kilka najlepszych rajdów w kraju do kupy, sędziami mianować fajnych kolesi i oddać się w całości wspaniałej przygodzie trwającej parę dni- co długo się pamięta.
I tak ogólnie to bardzo droga impreza i ma niewiele zalet:
trasy najlepsze na naszych terenach- nawigacja marzenie
super organizacja
smaczny catering
gruba oprawa medialna
dobre zabezpieczenie medyczne
I ja wcale nie namawiam, :język_oko: Pozdrawiam Marco

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: MT RALLY 2010

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 12 kwie, 2010

Oświadczenie organizatora MT Rally:
Ze względu na Żałobę Narodową oraz rozmiar tragedii - decyzją organizatorów i sponsorów MT RALLY – 2010 – został ODWOŁANY.

Pragniemy wyrazić swój głęboki żal i smutek z powodu śmierci Prezydenta RP i jego małżonki oraz wszystkich osób lecących samolotem do Smoleńska. Jako organizatorzy jesteśmy wstrząśnięci katastrofą samolotu i składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinom oraz Bliskim Ofiar tragedii.

Szczególnie jesteśmy poruszeni śmiercią wysokich dowódców wojskowych, bez których wsparcia i życzliwości MT RALLY nie miało by szansy zaistnieć. Dowództwo Wojsk Lądowych w osobie Pana Generała Tadeusza Buka zawsze stanowiło wzór kompetencji i partnerstwa.

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Wszystkie osoby zapisane na MT RALLY 2010 serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jednocześnie informujemy, że w najbliższych dniach otrzymują zwrot opłat wpisowego. Dodatkowo wszystkich uczestników MT RALLY 2010 zapraszamy do bezpłatnego udziału w MT SERIES w dniach 22-24.10.2010 na Drawsku Pomorskim.

Z wyrazami głębokiego żalu,

Organizatorzy MT RALLY
Tomasz Tomaszewski i Paweł MOLI Moliński
- POLAND MT TEAM -
Póki co quadowa emeryturka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy przeprawowe”