Problem z chinskim quadem 110cc

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
Horton
Posty: 5
Rejestracja: ndz 24 sty, 2010
Lokalizacja: Gdów

Problem z chinskim quadem 110cc

Post autor: Horton » ndz 24 sty, 2010

Witam, dostalem chinskiego quada 110cc do zrobienia. Problem jest taki, ze nie ma stacyjki, odpalic go moge ale tylko gdy podpinam bezposrednio akumlator pod rozrusznik. Tam chyba powinna byc jakas kostka kabli, czy da sie obejsc jakos stacyjke, podlaczyc jakos te kable razem?? Prosze o odpowiedz.

Awatar użytkownika
michał
Posty: 230
Rejestracja: czw 04 paź, 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: michał » ndz 24 sty, 2010

Pytam się tylko po co?

Stacyjki do chińczyków to koszt 20zł.
Piszę poprawnie po polsku.

Horton
Posty: 5
Rejestracja: ndz 24 sty, 2010
Lokalizacja: Gdów

Post autor: Horton » ndz 24 sty, 2010

I bawic sie w allegro, chodzenie wplacanie, pozatym zajmie to kilka dni a tak to mialbym to zrobione. Pozatym nie dla kazdego 20zl to nic.

Horton
Posty: 5
Rejestracja: ndz 24 sty, 2010
Lokalizacja: Gdów

Post autor: Horton » ndz 24 sty, 2010

pomoze ktos??

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pn 25 sty, 2010

Nikt Ci nie jest w stanie pomóc, bo nikt nie zna kolorów kabli na pamięć.
Musiałbym to zobaczyć to bym Ci pomógł.
Spróbuj sam pomyśleć jak to może dzialać i powinno się udać.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

mariotorpedo
Posty: 133
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: mariotorpedo » pn 25 sty, 2010

Ruszko ma racje z kolorami kabelków....nie da się zapamiętać kolorów bo są różne na dodatek.....sam robiłem taką 110-tkę ...
kupiłem dla dzieciaka 110 z rozprutą instalacją.....mysle sobie co to dla rycerza ,nie ma nic prostszego kupiłem na allegro nową wiązkę do takiego pojazdu....
kupiłem raz..kupiłem drugi raz od innego sprzedawcy i co i nic.....kupiłem następnego quada dzieciakowi 150 na chodzie.....wszystkie trzy instalacje były takie same tylko mały szczegół je różnił :? w każdej inaczej kolory szły do kostek :lol:
co Ci mogę tylko doradzić to znajdź "schemat elektryczny 110"generalnie jak się nad tym posiedzi i po kolei popatrzy to jest nawet proste...

Horton
Posty: 5
Rejestracja: ndz 24 sty, 2010
Lokalizacja: Gdów

Post autor: Horton » pn 25 sty, 2010

Dzięki wydaje mi się że przy schemacie sobie jakoś poadzę. Tera wystąpił kolejny problem, gdy nalewam paliwo do baku, to przez chwile jest ok a potem leje sie paliwo z rurki na dole gaźnika, nie wiem co to może być. Próbowałem jak gdzieś przeczytałem żeby przeczyścić gaźnik, przeczyściłem wszystko i nic. Przy tej rurce jest taka śróbka i jest ona zakręcona do oporu, nie wiem czy tak ma być.

cichy
Posty: 278
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: cichy » pn 25 sty, 2010

może pływak jest dziurawy i dlatego przelewa...?!
.:GALEON:.

mariotorpedo
Posty: 133
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: mariotorpedo » pn 25 sty, 2010

horton !!!!!! nie załamuj mnie .... :? że ktoś Ci dał do naprawy....radzisz się tutaj ok pomagamy jak możemy.......piszesz że ze schematem sobie jakoś poradzisz a nie masz pojęcia dlaczego dołem gaźnika paliwo się wylewa :shock: ..........
horton chyba nawet szybciej by było wyjąć gaźnik i odkręcić cztery śrubki od dołu i popatrzeć do środka...niż odpalać kompa i pytać o tak proste w wykonaniu rzeczy.....ale cóż zrób tak jak pisałem i Cichy ......
przelewa przez pływak lub zaworek się przyciął od pływaka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”