No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
mariotorpedo
Posty: 133
Rejestracja: ndz 10 sty, 2010
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: mariotorpedo » pn 11 sty, 2010

Witam serdecznie ze stolicy ,mam na imię Mariusz ,35 lat numer buta 43 hehe....posiadam ls 250 i żone :lol: ..i dwóch synów 10 i 15 lat....i wszyscy mamy qudziki ...ja jak już wspomniałem lucka,żona ma aeon cobra 220 a dzieciaki dwa takie same chińczyki 150-tki....nie jestem snobem i ze wszystkich qadzin jestem zadowolony....sam serwisuje wszystkie te maszyny i w związku z tym służe każdemu dobrą radą na tyle na ile będę w stanie........ :D

kubar
Posty: 4
Rejestracja: pn 11 sty, 2010
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Kontakt:

Post autor: kubar » pn 11 sty, 2010

Siema wszystkim!!! :D Jetem Bartek, pochodzę z Radzynia Podl. (25l.), od 3-4 m-cy jeżdżę kawasaki 3oo 4x4 także doświadczenie marne ale już swoje przeżyłem i pare gleb zaliczone :lol: (narazie bez konsekwencji). Logując się na forum mam zamiar powiększyc swoją wiedzę dotyczącą zarówno jazdy jak i obsługi quada, a także będę się starał służyc innym quadowiczom pomocą.
POZDRAWIAM!!!
Ostatnio zmieniony śr 13 sty, 2010 przez kubar, łącznie zmieniany 1 raz.
KUBAR

a_ol
Posty: 1
Rejestracja: wt 12 sty, 2010
Lokalizacja: warszawa

kłaniam

Post autor: a_ol » wt 12 sty, 2010

Witam zapaleńców, szleńców i nie lubiących nudy.

Mam na imie Anita , mam już trochę lat i nie znoszę nudy, tym bardziej zimą, motocykl w garażu i tęskno do off-road'u, więc na okres zimy z dwóch przerzucam się na cztery.
Bywajcie...

xxRIDERxx
Posty: 2
Rejestracja: czw 14 sty, 2010
Lokalizacja: Za górami za lasami xD

Re: No to zaczynamy...

Post autor: xxRIDERxx » czw 14 sty, 2010

Witam wszystkich ! Mam 16 lat i jestem nowy na forum :)
Najbardziej lubie jezdzic po lesie i czasami w blotko :D
Mysle nad zakupem czegos mocnego :D

damiano121
Posty: 6
Rejestracja: czw 14 sty, 2010
Lokalizacja: Antoniów

czesc jestem damian

Post autor: damiano121 » czw 14 sty, 2010

czesc mam na imie damian mam 24 lata i jestem ozimka województwo opolskie od jakiegos czasu interesuje sie quadami szczególnie sportowymi ale jakos nigdy mnie na owego nie było stac teraz sie to troche zmieniło fotek jednak narazie nie mam ale jak cos zakupie to napewno jakies zamiescimy dzieki i pozdrawiam

zyla
Posty: 6
Rejestracja: śr 13 sty, 2010
Lokalizacja: Gdynia

Witam

Post autor: zyla » sob 16 sty, 2010

Mam na imię Marcin, pochodzę z Gdyni. Od lat związany jestem z tematyką quadów i aut 4x4. Serdecznie pozdrawiam

Ogórek
Posty: 9
Rejestracja: sob 16 sty, 2010
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Siema wszystkim

Post autor: Ogórek » sob 16 sty, 2010

Siema wszystkim :)

Mam na imię Kornel i mam 14 lat (w kwiętniu 2010 roku 15), mieszkam w Miedzyrzczu.
Interesuję się quadami od dłuższego czasu i zamierzam na wakacje kupić sobie z tatą jakąś 250ccm myśle, że na początek starczy. Zarejestrowałem się na forum, żeby radzić się posiadaczy tych cudownych maszyn jakimi są quady i pomagać w miarę swojej wiedzy na ich temat.
Pozdrawiam :I love QUADZIK:
Kto pyta nie błądzi :) :)

jacekkk
Posty: 9
Rejestracja: sob 09 sty, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: jacekkk » ndz 17 sty, 2010

Witam serdecznie quadowiczów. Posiadam quada110 ( mojej córki ) oraz Bashana 200. Mam pewne doświadczenia z naprawą quadów i chętnie się nim podzielę.Pozdro.

asorek
Posty: 4
Rejestracja: ndz 17 sty, 2010
Lokalizacja: Śląsk

Witam quadowiczów,

Post autor: asorek » ndz 17 sty, 2010

Jak w temcie witam wszystkich quadowiczów tych od ośki jak i przeprawowców. Zaczynam przygodę z quadem, i poszukuję 4x4 markowy do 19tyś. Założe nowy temat itam zam. co poszukuję. Koniecznie zobaczcie. PZDR

viking
Posty: 1
Rejestracja: wt 19 sty, 2010
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: viking » wt 19 sty, 2010

Jako nowy posiadacz LS witam Wszystkich
viking

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”