www.stopquadom.pl - widzieli ? :)

Ciekawe linki atv, prasa o quadach, filmy o quadach, gry i wszystko co medialnie związane z quadami...
michal-nwl
Posty: 13
Rejestracja: wt 13 paź, 2009
Lokalizacja: nwl
Kontakt:

Post autor: michal-nwl » czw 15 paź, 2009

Ja kiedyś byłem w lesie z tata i innymi quadowcami ( wkoncu 11 lat mialem :P ) na sprzataniu lasu quadami i co tam znalezlismy boze... dzika strzelnica ok80 butelek po wodce itp (liczone) sprzatalismy pas dlugosci ok 1km i nie pozbieralismy wszystkiego a bylo ponad 800kg 2 razy trzeba bylo jechac :/
Polaris phoenix 200.... Mały ale wariat....
:I love POLARIS:

michal-nwl
Posty: 13
Rejestracja: wt 13 paź, 2009
Lokalizacja: nwl
Kontakt:

Post autor: michal-nwl » sob 17 paź, 2009

Zauwazylem ze jest na tamtej stronce dzial pozytywny i nawet link do tego jak ja z ekipą sprzatalismy http://www.atvpolska.pl/index.php?s=art ... ils&id=485
Polaris phoenix 200.... Mały ale wariat....
:I love POLARIS:

Awatar użytkownika
Wojni
Posty: 43
Rejestracja: śr 22 lip, 2009
Lokalizacja: Sulęcin
Kontakt:

Post autor: Wojni » pt 30 paź, 2009

:oklaski: :oklaski: :oklaski:
Wielkie brawa dla chłopaków!!!!
Nasz Team też się wybiera do lasu koło Gorzowa WLKP w tej samej sprawie
Może właśnie choć tym poprawimy wizerunek quadów. :I love QUADZIK:
Lucky Star Team Sulęcin

Awatar użytkownika
zibi_neo
Posty: 172
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007
Lokalizacja: R-P (D)

Post autor: zibi_neo » pt 04 gru, 2009

skawi napisał...
mam na myśli takie incydenty jak: Śmieci, syf, polowania, kłusownictwo, pijackie imprezy i podobne.
Uwazaj bo jeszcze zrobisz zdjecie tym co melduja :drink: ! (i dopiero bedzie SIARA!)

... a tak na marginesie - bierze sie to najczesciej z zazdrosci. Wszyscy mowia, ze Quady sa [shadow=red]"BE"[/shadow] bo niszcza a co ci niszczacy powiedza na dziesiatki hektarow wycietych lasow na autostrady - to jest [glow=green]CACY[/glow]. Nie chce tu wszczynac przydurnej dyskusji ale to typowa mentalnosc Kalego z "W pustyni i w puszczy" - niedobrze jak ktos Kalemu ukrasc krowe a dobrze jak Kali komus! Czyli - dla mnie i mojego samochodu (bo go mam) wycinka lasu a quadom nie wolno jezdzic nigdzie (bo mnie kiedys Polenta zatrzymala na [shadow=red]DRODZE PUBLICZNEJ[/shadow] i obwiescila ze nie wolno mi jezdzic a mam pelny papier)!!! I "finito la musica" :lol: :I love YAMAHA:
Ostatnio zmieniony pt 04 gru, 2009 przez zibi_neo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
domin11
Lucky ATV Team
Posty: 642
Rejestracja: ndz 04 mar, 2007
Quad:: 800 HO
Imię: Dominik
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: domin11 » pt 04 gru, 2009

zibi_neo napisał...
(bo mnie kiedys Polenta zatrzymala na DRODZE PUBLICZNEJ i obwiescila ze nie wolno mi jezdzic a mam pelny papier)!!! I "finito la musica"
Miałem takie samo zajście. W lato zrobiłem sobie wycieczkę quadową około 350 km i po drodze miałem kontrole na drodze publicznej. Sprawy wygladają tak że nasze homologacje są nic nie warte, zależy na jakiego policjanta trafisz jak masz pecha to wrócisz na lawecie :( Ja na szczęscie trafiłem na spoko gości ale.....

Zdjęcie zrobione z "tajniaka" bo nie chcieli aby nasze spotkanie publikowac
Załączniki
7.JPG
Ostatnio zmieniony pt 04 gru, 2009 przez domin11, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zibi_neo
Posty: 172
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007
Lokalizacja: R-P (D)

Post autor: zibi_neo » pt 04 gru, 2009

U mnie było nieco inaczej - mam papiery na pełnym legalu - chłopcy chyba zbierali na flachę. :lol:

Awatar użytkownika
darksmile
Posty: 62
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: darksmile » sob 26 gru, 2009

"Motocross powoduje erozję nasypu i straty gospodarcze"

doskonały tekst do podpisu na forum :D

i z tym art 31 konstytucji to troszkę przesadzili

Dowiedziałem się też, że strażnik leśny może nosić broń długa i krótką ostrą, ale wobec osób uniemożliwiających wykonywanie przez niego czynności określonych w ustawie użyć może co najwyżej broni gazowej
250,350,450,550,700

Awatar użytkownika
zibi_neo
Posty: 172
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007
Lokalizacja: R-P (D)

Post autor: zibi_neo » śr 30 gru, 2009

Mają rację ...z drobną zmianą a mianowicie: "Motocross powoduje erozję mózgu u tych którzy nie mają czym jeździć oraz straty gospodarcze spowodowane pisaniem w czasie pracy dyrdymałów na forach" - tak to powinno brzmieć. :strs:

Awatar użytkownika
AreS
Posty: 30
Rejestracja: czw 15 maja, 2008
Lokalizacja: Lublin

Re: www.stopquadom.pl - widzieli ? :)

Post autor: AreS » sob 06 mar, 2010

Moim zdaniem to o quadach zrobiło się głośno a jak sami wiecie, tworzysz stronę, masz tz poklask, odwiedziny strony rosną, pojawia się reklama itp czyli twórcy strony próbują trafić w rynek, prawdopodobnie paru studentów którym się nudzi a tematykę środowiska mają w d...

Już dość długo obserwuję tę stronkę a liczba incydentów na niej zarejestrowana jest dowodem na to że to faktycznie są incydenty a nie codzienna praktyka.

Kilka tysięcy pijanych kierowców, rosnące ceny wywozu śmieci i wyrzucanie ich do lasu praktyką większości ludzi ze wsi lub ich spalanie to jest prawdziwy problem a nie tych kilka incydentów dla których aż trzeba było stronę internetową założyć.

bestyjka_atv
Posty: 36
Rejestracja: wt 29 cze, 2010
Quad:: Renata
Imię: Ola/Sandra

Re: www.stopquadom.pl - widzieli ? :)

Post autor: bestyjka_atv » wt 11 sty, 2011

Nieco odkurzę temat :)

Powiem tak: Ludzie którzy wypisują tam wiele głupot nie mają nawet pojęcia, że policja, straż pożarna, straż leśna i służba celna też mają quady! :) A więc co za tym idzie wiele quadów wykorzystują do niesienia pomocy, bo nie wszędzie terenowe auto wjedzie. To po pierwsze, a po drugie polska mentalność "zasiedziołków biurkowych" uważa, że jak już jeden "quadowiec" coś odwali to reszta jest też tak samo zła. Faktem jest to, że zdarzają się w naszym quadowym środowisku prawdziwe chamy, które nie mają pojęcia, że swoim szczeniackim zachowaniem psują naszą opinię - tych prawdziwych quadowców z zamiłowania.

Będziemy dalej logować się na tej stronie i wpajać powolnym procesem, że my quadowcy wcale źli nie jesteśmy a jest na to wiele przykładów - wiele akcji, które są godne pochwały i rozgłosu! :)
:I love KAWASAKI:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Media o quadach”