No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
danieldabro
Posty: 2
Rejestracja: czw 30 kwie, 2009
Lokalizacja: Biłgoraj

Post autor: danieldabro » pt 01 maja, 2009

Elo imię Daniel :D Dąbrowica k. biłgoraja, Quad: Aeon Overland 180, 17 lat :D Pozdro :)

Awatar użytkownika
krzywy
Posty: 2
Rejestracja: ndz 03 maja, 2009
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: krzywy » ndz 03 maja, 2009

Witam

Mam na imię Mateusz, mieszkam na małej wiosce w pobliżu Grudziądza, jestem w trakcie szukania quada, mam nadzieje że pomożecie mi w poszukiwaniu odpowiedniego modelu i uzyskam na tym forum odpowiedzi na moje pytania, pozdrawiam :D

tohaj
Posty: 1
Rejestracja: pn 04 maja, 2009
Lokalizacja: Chicago

Post autor: tohaj » wt 05 maja, 2009

Witam wszystkich, mam na imie Jozef, mieszkam w USA na stale.Od zawsze bylem milosnikiem motoryzacji.Ostatnia fascynacja to temat zwiazany z quadami, wlasnie kupilem i wysylam Polarisa 6x6 do Polski, chetnie nawiaze wspołprace w tej dziedzinie.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
adam533
Posty: 6
Rejestracja: czw 30 kwie, 2009
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: adam533 » wt 05 maja, 2009

Witam mam na imię Adam mieszkam w Pruszkowie
od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy TRX250

Awatar użytkownika
rafall
Posty: 69
Rejestracja: pn 27 kwie, 2009
Quad:: Kymco MXU 150, Suzuki KQ 750, Can Am Spyder
Imię: Rafał
Lokalizacja: Łebień/Lębork

Post autor: rafall » śr 06 maja, 2009

witam.
Mam na imię Rafał i mam 23 lata. Mieszkam w Łebieniu, mama wioska na pomorzu między Łebą a Lęborkiem.
Moja przygoda z quadami zaczęła się jakieś 4 lata temu kiedy to przyjechawszy z woja na podwórku zobaczyłem czerwone Kymco Mxu 150 i wtedy się wszystko rozkręciło, potem był Polaris Magnum 330 no i już od marca śmigam na suzuki kq 700. Jak do tej pory w żadnym rajdzie nie startowałem ale już od zeszłego roku tak powoli się przymierzam, pierwszym będzie kaszubski zwiad-włuczęga(żeby zapznać się ze wszystkimi a nasztępnie wybieram się na murowana trophy.. to co robie szczegółowo można zobaczyć na www.quadowisko.pc-hel.pl. (min. sprzątanie lasu, dzień dziecka w domu dziecka, impreski dla dzieci, wyprawy rekreacyjne liczone w setkach i porządne wyprawy w w błoto. Z kolegami śmigam ostatnio mało, powoli zmieniają sprzęty. Ale to kwestia paru miesięcy. Pozdrawiam. Zapraszam na Pomorze Środkowe.
Załączniki
więcej wody
więcej wody
trochę błota
trochę błota
żaden problem..
żaden problem..
(ja to ten po prawej) z Markiem nad jeziorem Mikorowskim, przerwa na obiad
(ja to ten po prawej) z Markiem nad jeziorem Mikorowskim, przerwa na obiad
Ostatnio zmieniony śr 06 maja, 2009 przez rafall, łącznie zmieniany 1 raz.

mati95
Posty: 1
Rejestracja: ndz 03 maja, 2009
Lokalizacja: Lublin

Post autor: mati95 » śr 06 maja, 2009

czesc jestem Mateusz mam zamiar sobie kupic quada :lol: i myślę że ktos z was sie na nich dobrze zna więc czy moglibyscie mi doradzic jakiego wybrać? Mam do dyspozycji 6000zł wiem że za to nie bedzie cuda ale byłbym bardzo wdzięczny a i jeszcze jedno raczej żeby była to wersja sportowa. Z gory dzięki :P

Petersan
Posty: 1
Rejestracja: czw 07 maja, 2009
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Petersan » czw 07 maja, 2009

Witam
Mam na imię Piotr,mam 31lat i jestem operatorem kamery w Warszawie.Amatorsko zajmuję się fotografią i nurkowaniem(P3 dla wiedzących ocb:) - teraz przyszła kolej na quady.
Mam nadzieję że z Waszą pomocą wybiorę idealną maszynę do weekendowego ujeżdżania
Pzdr
Do przodu!

07jerzyk
Posty: 2
Rejestracja: czw 07 maja, 2009
Lokalizacja: Krotoszyn

Post autor: 07jerzyk » pt 08 maja, 2009

Witam wszystkich quadomaniaków
mam 38 lat, mieszkam w Krotoszynie,
pierwszego quadzika kupiłem w sierpniu 08' był to bażancik 200, później ls 300, którego zamieniłem w pażdzierniku na renie ;) i od niedawna jako drugiego TGB Target
quaduje w okolicy swojego miasta i Rawicza gdzie jest fajna ekipa quadonapaleńców

Pozdrawiam

Jerzy

tomlib
Posty: 2
Rejestracja: pt 08 maja, 2009
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Post autor: tomlib » ndz 10 maja, 2009

Witam, jestem Tomek z podkarpacia. Swoja przygode z quadami zaczynam niestety od chinczyka ale kupionego po okazyjnej cenie, bardziej z ciekawosci chinskich głupich rozwiazan niż z planow jego eksploatacji ;) Niebawem zamierzam zakupic Yamahe Blaster lub Warrior. Ciesze sie ze istnieje forum tego typu, gdzie ludzie bezinteresownie wymienają sie doświadczeniami.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów ;)

MichałXC
Posty: 1
Rejestracja: ndz 10 maja, 2009
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: MichałXC » wt 12 maja, 2009

Witam serdecznie jestem Michał, mieszkam pod Radomiem i mam trx'a 400ex. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”