No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Szkielet
Posty: 5
Rejestracja: śr 22 kwie, 2009
Lokalizacja: Wiązowna
Kontakt:

Post autor: Szkielet » śr 22 kwie, 2009

Witam. Mam na imię Emil, lat 16, mieszkam pod Warszawą (od strony lublina) terenu dla quada jest tu od groma, wiele wydm, lasów, choć jeżdże juz od ponad roku, zawsze odkrywam coś nowego, i między innymi to kocham w tym sporcie, dzięki temu nigdy się nie znudzi (a mialem juz wiele hobby które z czasem przestawały fascynować). Moim pierwszym quadem był Polaris Phoenix 200, świetny na początek, wg mnie mistrz w kręceniu "bączków", szczególnie na lodzie xD (taaak zima to bylo coś :) ). Jednak prędkość nie jest juz tak dobra, po jakims czasie chce się więcej, zatem kupiłem Polarisa sportsmana 500 HO, wielki "czołg" z duzymi mozliwościami, uwazam ze jest to wejście w prawdziwy off road, na razie pisze z pewnością z dużym i pewnie przesadnym optymizmem, ale nie moge ochłonąć z emocji, ponieważ jeszcze nie jezdzilem, bo mam egzaminy gimnazjalne, ale ciągnie mnie jak niewiem co. dodam jeszcze tylko ze zaraziłem quadami kolegów xD zawsze znajde kogos do jazdy :) p.s. tą 200 jezdziliśmy we dwójke i jest prawie nie do zakatowania, jeśli dba się o niego po jezdzie, naprawde gorąco polecam go na początek, aktualnie zostawiłem w rozliczeniu i roczna jazda wyszła mi ok. 3000zł. Uff, to sie napisałem, pewnie nikomu sie nie bedzie chciało czytać xD
Nie, nie ja wymyśliłem ten E-mail xD

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » czw 23 kwie, 2009

dodam tylko że to przesympatyczny młody człowiek ,który nieżle rokuje :wink:
witamy serdecznie na forumie :ok:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Irina
Posty: 121
Rejestracja: pn 20 paź, 2008
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Irina » czw 23 kwie, 2009

Witam serdecznie i cieszę się że będziemy mieli tak sympatycznego kolegę w swoim gronie quadowym :uśmiech:

kobra^^
Posty: 3
Rejestracja: śr 22 kwie, 2009
Lokalizacja: WLKP

Post autor: kobra^^ » czw 23 kwie, 2009

Cześć,
mam naimie Marek ( 20 lat) . Mieszkam w małej wsi we wielkopolsce. Od jakiegoś czasu ja z moim bratem , który ma 17 lat zaczeliśmy interesować się quadami, jesteśmy na etapie poszukiwań jaką maszyne kupić, tak abyśmy byli zadowoleni.

To forum z pewnością pomoże mi podjąć jaką kolwiek decyzje.

Pozdrawiam. :)

adam zajac
Posty: 7
Rejestracja: sob 25 kwie, 2009
Lokalizacja: ireland

witam serdecznie

Post autor: adam zajac » pn 27 kwie, 2009

cześć mam na imie adam pochodze z Katowic choć mieszkam teraz w Irlandi ,ostatnio zakupiłem trzy quady suzuki ,dwie lt 80 i jedną 50 ,nie są to nówki wiec próbuje je sam naprawiać aczkolwiek jak na razie dwa znich nie potrzebują naprawy .mam 33 lata jestem w irlandi ponad 3 lata wraz z rodziną .Nigdy nie mysłałem o quadch ale jak kupiłem pierwszego to powiem szczeze ,odrazu miłem chec jechać po nastepnego .Na codzień jezdze jeep grand cherokee 4litry i mysle ze to z tąd to zamiłowanie do polnej drogi
Załączniki
dzień na piasku 26 niedziela (39) modified.jpg
dzień na piasku 26 niedziela (39) modified.jpg (32.96 KiB) Przejrzano 3094 razy

mika
Posty: 1
Rejestracja: ndz 26 kwie, 2009
Lokalizacja: Swarzewo

Przywitanie

Post autor: mika » pn 27 kwie, 2009

Witam wszystkich.
Nazywam się Marcin.Mam 33 lata i mieszkam w Swarzewie(pomorskie).Moja zabawka to allroad 500 CF MOTO.
Mam nadzieję,że na tym forum :D będę mógł doskonalić moje doświadczenia z quadem i świetnie się bawić dzięki kontaktom z wami quadzikowcami.
Pozdro[/b]

Polar850
Posty: 7
Rejestracja: wt 28 kwie, 2009
Lokalizacja: Słupsk

Hejka

Post autor: Polar850 » wt 28 kwie, 2009

Witam wszystkich. Latam Polarkiem i jest fajnie. Pozdro.

ulap777
Posty: 8
Rejestracja: pn 27 kwie, 2009
Lokalizacja: Żarnówka

Witam wszystkich quadomaniaków!

Post autor: ulap777 » wt 28 kwie, 2009

Witam wszystkich.Mam na imię Marcin mam 30 lat.Jestem z Zawoi, która leży u stóp Babiej Góry.
Od 3 miesięcy posiadam Yamahę Kodiak 400 wcześniej miałem Bashana 150.Pozdrawiam wszystkich

miki.skr
Posty: 5
Rejestracja: wt 28 kwie, 2009
Lokalizacja: Skrwilno
Kontakt:

Post autor: miki.skr » śr 29 kwie, 2009

Witam wszystich quadowiczów yamaha grizzly 700 fi. I przy okazjii poszukuję kompanów do taśtania z okolic Sierpc, Żuromin, Rypin.
Boże spraw aby nigdy błota nie zabrakło!!!

Kmarek
Posty: 2
Rejestracja: czw 02 kwie, 2009
Lokalizacja: siedlce

Post autor: Kmarek » pt 01 maja, 2009

Witam wszystkich. Mam na imię Marek i zabawę zaczynam z yamahą grizzly 700 fi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”