DOBRY QUAD ZA MAŁĄ KASE. !!!!!

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
Awatar użytkownika
michał
Posty: 230
Rejestracja: czw 04 paź, 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: michał » ndz 04 sty, 2009

a po za tym za taką kasę co wywaliłeś w błoto mógłbyś sobię kupić pożądnego blasterka i akcesoria :lol:
Piszę poprawnie po polsku.

bolo
Posty: 9
Rejestracja: czw 13 lis, 2008
Lokalizacja: płock

Post autor: bolo » pn 05 sty, 2009

witaj.. blasterka + akcesoria za 3800 .......... dobre. :shock: a tak na marginesie to czytając większość tekstów na forum quadzik, jasno mozna stwierdzić że wśród kolegów którzy są szczęśliwymi posiadaczami sprzętu firmowego różnego kalibru, panuje pewnego rodzaju fobia na punkcie tzw. chińskich quadów , z drugiej strony jednak pewnie mają racje bo to nigdy nie będzie to co firmówka . czasami tez sie spotykam z ludzmi którzy kupili quada ''firmowego'' za kilka tysięcy złotych i jakos ta słynna bezawaryjność w żadnym przypadku sie nie potwierdza, pewnie komus łatwo powiedziec : ( weź se dołóż lepiej pare tysięcy i kup firmowy ) ta , ciekawe skąd ma niby wziąc ? . bo żeby nie te ''kiepskie '' chińczyki to większość napaleńców śmigała by do tej pory na rowerkach. oczywiście że sprzęt nie jest bezawaryjny ale stosunek jakosci do ceny jest do przyjęcia. ! , zresztą sami dobrze wiecie że chinczyk a chinczyk to wielka różnica, ( nie jest chyba tajemnicą że wszystkie koszulki ,buty, elektronika, i wszystko dookoła FIRMOWE ! jest produkowane w chinach ) i jakos to nikomu nie przeszkadza dając kilkaset złotych za buty np. nike, że są robione w chinach, typowa antychińska fobia. dlatego nie będę więcej przekonywał ''nadzianych'' quadowców do mojej wizji problemu. pozdrawiam. ( teraz mi się pewnie dostanie :gafa: )
DIABLO 200

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pn 05 sty, 2009

bolo sam miałem chińczyka, fakt może mój nie był jakoś awaryjny ALE przy 5km/h odpadło mi koło( :D ) po drugie zawieszenie porównujac teraz do suzuki i smc jest niczym. A co do tego, że wszystko robione jest w chinach to brak słów, poszedłem teraz zobaczyć np na moje buty firma Adidas - made in TAIWAN choćby:)
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
michał
Posty: 230
Rejestracja: czw 04 paź, 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: michał » pn 05 sty, 2009

ok kolego sam nie mam nawet 5000 tys do przeznaczenia ale po 23 naprawach mam tego cholernie dosyć!!!!!!!!!!!(przepraszam za wyrażenie) wiem że z tym teraz nic nie zrobię nie sprzedam złoma!!!!!
więc co wypruwam flaki i ele i cos od MZ bo nie WYTRZYMAM z tym :o
Piszę poprawnie po polsku.

Awatar użytkownika
Paulus71
Posty: 402
Rejestracja: śr 04 lip, 2007
Quad:: Renia 1000 XXC
Imię: Paweł
Lokalizacja: wawka

Post autor: Paulus71 » pn 05 sty, 2009

co do produkcji z chin to są oni w stanie podrobić prawie wszystko na zamówienie i to w kilku różnych jakościach włącznie z jakością podobną lub nawet lepszą od oryginału-wszystko to niestety kwestia ceny

więc również quady produkcji chińskiej mając konkurencyjną cenę muszą ją zyskać miedzy innymi przez jakość i tanią (niewykfalifikowaną) siłę roboczą

pato66
Posty: 31
Rejestracja: pt 07 lis, 2008
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: pato66 » śr 04 lut, 2009

To co pisze BOLO to prawda sam mam chinola.Nie mówię,że jest prze h.. czy coś,to fakt zawieszenie jest kiepskie :cry:,skrzynia również pozostawia wiele do życzenia,ale nie narzekam da się żyć.Co do awaryjności jest lepiej ale i tak nie są to poważne naprawy...Ogólnie jak ktoś ma farta to załapie się na lepszy egzemplarz...np.Kolega ma pobobnego q.... i jest bardziej awa.....
MADE IN CHINA ale 3 lata bez wiekszych problemow...

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » śr 04 lut, 2009

Kolega ma "egzęplaż" mówisz. :D Zapomniałeś "ę" na początku :rotfl: Sorki ale zwyczajnie nie mogłem się powstrzymać od komentarza. :D
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

arcadio
Posty: 5
Rejestracja: pn 08 wrz, 2008
Lokalizacja: Las Vegas

Post autor: arcadio » śr 25 lut, 2009

właśnie bezawaryjność markowych sprzętów widac w opcji warsztat. Pytania tylko o hondy, yamahy polarisy i inne. Jakies parę % to chińczycy. Albo zbieg okoliczności albo propaganda. Ja nie wiem co o tym sądzić.
Zhengli

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » śr 25 lut, 2009

Tak na logikę sprzęt za około 30 tyś, a sprzęt za 5 tysięcy gdzieś tutaj musi być różnica. Wystarczy stanąć obok Yamahy czy jakiegoś innego markowego sprzętu i koło chińczyka różnicę zauważysz od razu i przyznasz nam racje.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

waldus
Posty: 1
Rejestracja: ndz 25 lip, 2010
Quad:: Diablo 200

Re: DOBRY QUAD ZA MAŁĄ KASE. !!!!!

Post autor: waldus » ndz 25 lip, 2010

Mam Diablo 200 od lipca 2010roku no jakiś tydzień, i powiem to co każdemu innemu quadowcowi, w każdym quadzie poniżej 10000 zł trzeba wymienić zwykłe śruby na śruby samohamowne lub zakończyć zawleczką. Przed jazdą należy sprawdzic śruby nawet zaraz po zakupie. Ostatnio jeździłem po piasku, żwirze itp na oponach szosowymi, jeździ się dobrze ale z oponami terenowymi jeździ się lepiej. Ogólnie quad jest świetny całkiem duży

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”