Wakacje->Mazury->ATV

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tobiash
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Wakacje->Mazury->ATV

Post autor: tobiash » wt 24 lut, 2009

Swoje wakacje (lipiec ok 7 dni) zamierzam spędzić na mazurach z żonką i wiernym przyjacielem G700, a ponieważ będą to moje pierwsze wakacje na mazurach proszę napiszcie gdzie jest dobra miejscówka nad samym jeziorem (domek, apartament itp.) z miejscem gdzie mógłbym trzymać w nocy quada, gdzie mógłbym "po brodzić w błotku", pożeglować. Fajnie by było gdybym mógł się z kimś w tym czasie ustawić na przeprawkę. Proszę podajcie miejsca, mile widziane fotki, linki. Z góry dzięki!! Pozdro!

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » wt 24 lut, 2009

:D polecam , ogonki koło węgorzewa...np.Ognisty Ptak...obok mieszka mój stary ma tam jakieś 100hektarów fajnego terenu poza tym okolica piekna i przyjazna gadom :ok:
.:GALEON:.

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » wt 24 lut, 2009

Oferta OSADA RYDZEWO wygląda interesująco :lol:
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » wt 24 lut, 2009

:D też polecam...i to pyszne żarcie :idea:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
tobiash
Posty: 114
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: tobiash » wt 24 lut, 2009

Te dwie miejscówki są widać OK, chyba pojadę do Osady Rydzewo w majowy weekend, a jak i się spodoba to i na wczasy w lipcu :-)

marcin rydzewo
Posty: 240
Rejestracja: śr 24 wrz, 2008
Lokalizacja: warszawa bardziej mazury
Kontakt:

Post autor: marcin rydzewo » pn 16 mar, 2009

Witam
Oczywiście zapraszam wszystkich od siebie , strona OSADA RYDZEWO www.osadarydzewo.pl prezentuje moją ofertę dla całej rodziny , natomiast Mazurskie Centrum Quadowe www.quadymazury.pl nastawione jest na klientów bardziej wymagających poszukujących wrażeń w terenie, tam znajdziecie fotki z naszych wypraw i imprez , , jakie mamy błotko do dyspozycji naszych klientów . Cały czas pracuję nad pozyskiwaniem nowych terenów żeby można się było kopać po same pachy w legalnych miejscach , nie zastanawiać się czy zaraz pojawi się leśniczy lub właściciel terenu .

Pozdrawiam
Marcin Kamiński

marcin rydzewo
Posty: 240
Rejestracja: śr 24 wrz, 2008
Lokalizacja: warszawa bardziej mazury
Kontakt:

Post autor: marcin rydzewo » pn 16 mar, 2009

Zapomniałem dodać pod każdym domem jest garaż gdzie można trzymać Quady , mamy też miejsce do mycia Quadów , do dyspozycji karcher

Rocklider
Posty: 2
Rejestracja: sob 26 paź, 2013

Re: Wakacje->Mazury->ATV

Post autor: Rocklider » sob 26 paź, 2013

Ja wybieram się z rodziną do http://www.siedliskomorena.pl/ ... To jest w Starych Juchach... Ciężko mi to ogarnąć, bo to całkowicie nie moje rejony. Wie ktoś może czy w okolicy sa jakieś fajne miejscówki, żeby poszaleć? Jakieś miejsca, gdzie mógłbym przechować swoją dziecinkę? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Wakacje->Mazury->ATV

Post autor: Czoper » wt 27 cze, 2017

najlepsza i najbardziej przyjazna miejscówka na wakacje z quadami to www.szarejki.pl i ośrodek i okolica przyjazna quadom!
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”