Wystawa motocykli skuterów i quadów - 13-15.02.2009

Archiwum pozostałych imprez pośrednio związanych z quadami...
Awatar użytkownika
Arecki
Moderator
Posty: 816
Rejestracja: śr 30 sie, 2006
Lokalizacja: Kabaty :)
Kontakt:

Post autor: Arecki » śr 11 lut, 2009

W tym roku oddam szansę tym którzy mają kogo na oryginalne Walentynki zabrać :)
.:GALEON:.
_______________________________________
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Konkurs „PRZEKONAŃ” rozstrzygnięty

Post autor: Grzegorz Głowienka » czw 12 lut, 2009

Konkurs „PRZEKONAŃ” rozstrzygnięty

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Wybraliśmy autorów najciekawszych „PRZEKONAŃ”. 10 podwójnych (walentynkowych), darmowych wejściówek ufundowanych przez organizatora Wystawy Motocykli 2009 otrzymują:
1. Radosław Karpiuk
2. Karolina Masza Zachara
3. Iza Klimek
4. Daniel Czaja
5. Jacek Pliszka
6. Julita Woś
7. Karol Suski
8. Maciej Jaworski
9. Patryk Czyżewski
10. Paweł Jedlikowski
Każde z zaproszeń ważne jest dla dwóch osób w jednym z dni trwania wystawy 13-15.02.2009. Zaproszenia do odebrania na miejscu w trakcie targów w punkcie obsługi klienta przy wejściu, na podstawie dokumentu podanego przy zgłoszeniu konkursowym.

I nie zapomnijcie zajrzeć na stoisko 5D do Quadzika... Tym razem będzie można u nas obejrzeć SPYDERa firmy Can-Am, którego przetestowaliśmy w pierwszym numerze magazynu QUADZIK.
Do zobaczenia na targach :pa buziak:
Obrazek
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » sob 14 lut, 2009

warto zabrac walentynke na targi, Prezzi sprzedaje bielizne :) mozna negocjowac ceny :język:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » sob 14 lut, 2009

za chwilę tam jadę ... do zobaczenia :)

MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekP » sob 14 lut, 2009

wpadłem i zdarłem gardło na gadaniu ze znajomymi :D
Quady Kingway, niech się nikt nie obrazi, ciągle nawet z daleka ciągną przysłowiowym Chińczykiem. Zdecydowanie dobrze natomiast prezentują się ALL-WAYe, czyli CF-MOTO 500 i Quadrift ATV Sweden, szczególnie interesująca nas wersja Renio-podobna.

Nowa hala jest obszerna, wysoka, ale dojazd z Marsa fatalny, wszystko zakorkowane. Koszą za parking 5zł/g a nie ma gdzie stanąć z boku +20zł za wejście.

Hostessy na niektórych stoiskach mocno wyzywające, leżące na motorach w pozach ginekologicznych i nie zdążyły się jeszcze ubrać :bezradny: . Rozgorączkowani faceci obładowani aparatami skupiający uwagę tylko na nich.

Sporo designerskich motorów trójkołowych, chopperów a'la Discovery Channel itp. Generalnie TŁUMY. Kryzysu nie widać.

Spotkałem ok 10 forowiczów skupionych wokół różnych portali i oczywiście odwiedziłem stoisko Quadzik.pl. Grześka z trudem poznałem. Chyba myśli o startach w zawodach na ośce bo schudł ze 20kg. Dostałem herbate i gazetę. Dziekuję!

Przy okazji, spotkani koledzy po kolei deklarują wyjazd na Ukrainę i zainteresowanie długimi wycieczkami quadowymi!

Dla mnie to wydarzenie towarzyskie i tyle. :hura:

Awatar użytkownika
Arecki
Moderator
Posty: 816
Rejestracja: śr 30 sie, 2006
Lokalizacja: Kabaty :)
Kontakt:

Post autor: Arecki » sob 14 lut, 2009

Oj tak, podzielam to co Maciek napisał... Ja kawałek ul. Marsa jechałem ponad 40 minut...
Auto gdziekolwiek zaparkować zakrawało na cud...
Jedynie gigantyczne kolejki do kas sprawne panie kasjerki w oka mgnieniu rozładowywały i chwała im za to bo można by kolejną godzinę przy tych tłumach spędzić...
A w srodku hali.... O mój Boże... Dziki chaos... Normalnie momentami można by zacytować rozmowę z tramwaju w godzinach szczytu -"Zejdź Pan ze mnie bo ten spodemnie mówi, że tamten spod niego chce wyjść" :)

Również spotkałem kilka znajomych twarzy, odwiedziłem starych znajomych w tym i stoisko Quadzik.Pl, które prezentowało mix niczym po zderzeniu skutera wodnego z Subaru Imprezą, czyli Bombardiera Spyder'a :)

Klimat iście zajefajny pomimo tłumu, mnogość stoisk branżowych, ale i znalazłem jedno na którym wystawca prezentował fotele które masują oraz komplety garnków i patelni :P

A z kryzysem u nas faktycznie jest jak z Yeti... Każdy o nim mówi, tylko nikt go nie widział :)
.:GALEON:.
_______________________________________
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...

Awatar użytkownika
Romulus
Posty: 399
Rejestracja: wt 27 lut, 2007
Quad:: Nie ma. Bo nie mogę jeździć
Imię: Roman
Lokalizacja: Jabłonna

Post autor: Romulus » sob 14 lut, 2009

A z kryzysem u nas faktycznie jest jak z Yeti... Każdy o nim mówi, tylko nikt go nie widział
jednak chyba na tych targach go było widać, nędza, najsłabsze targi od kilku lat, odnośnie quadów markowych tylko yamacha i can-am trzyma fason reszta kiszka total, suzuki wystawiło dwa kingi 450 i 750 ale gołe jak święty turecki, kawa zero, odziwo była honda (pod szyldem nowego salonu w Warszawie który ma zostać otwarty w marcu) ale wystawiła jednego słownie quada oczywiście czerwonego rincona ale wciśniętego w najdalszy róg stoiska służył jako podkładka pod foldery, pokazuje to też stosunek Hondy do quadów "jak już muszą być to tak by nie wiele osób nimi się interesowało".
Miejsce targów dramatyczne, ani wjechać ani wyjechać, żeby zapłacić bandycką cenę za parking (5 zł za każdą rozpoczętą godzinę) trzeba było odstać w kolejce 20 min. Porażka.
Żeby nie to że spotkałem kilku kolegów z forum uznałbym te targi za całkiem nie udane.
Ostatnio zmieniony sob 14 lut, 2009 przez Romulus, łącznie zmieniany 1 raz.

MaciekP
Posty: 615
Rejestracja: pn 17 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekP » sob 14 lut, 2009

spotkanie Romulusa z córką była jaśniejszym punktem programu.
Na koniec jakiś gostek nie zauwazył, ze za parking się płaci i kompletnie zatarasował wyjazd, zostawił samochód i wrocił do hali a wszyscy musieli zawracac, aby wystać swoje przy drugim wyjeździe...masakra.

Nie ma jednak jak spotkania w rzeczywistości, gdzie nagle okazuje się, ze np jakieś problemy i niedopowiedzenia w środowisku sa tak naprawdę śmiesznie nieistotne kiedy spotkasz ludzi twarzą w twarz.

Trzeba skupić się na organizowaniu kolejnych wypraw i po prostu dobrze się bawić. Dla większości z nas jest to po prostu zabawa...

maryjanek
Posty: 19
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Quad:: Honda Rincon 680
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: maryjanek » ndz 15 lut, 2009

Witam Byłem widziałem i jak większość podzielam spostrzeżenia po długim oczekiwaniu na wjazd opłatę i wyjazd. Podziękowania dla miłych Pań z Quadzika za balonik walentynkowy dla Juniora :)
w krótce Rincon 680 Już Jest Nowa Czerwona Piękna

skawi
Posty: 62
Rejestracja: czw 22 maja, 2008
Lokalizacja: kraków

Post autor: skawi » ndz 15 lut, 2009

Faktycznie są to targi motocyklowe, a quady to niestety dodatek ;-( .
Jeżeli rozpatrywalibyśmy pozycje na rynku po ilości metrów stoisk to pewnie
tak można to przedstawić :
Yamaha
Suzuki
i długo długo nic !!
Szkoda że Honda i Polaris nie mieli co pokazać …………….

Zablokowany

Wróć do „Różne...”