Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
klugos
Posty: 17
Rejestracja: pt 16 sty, 2009
Lokalizacja: Gronowo/Toruń

Quad Atv Shineray 250 & Bashan 200 & Eagle 250

Post autor: klugos » ndz 18 sty, 2009

Witam, mam zamiar kupić mojego pierwszego quada. Chciał bym żeby był on z homologacją. Mam 7 tys. do wydania interesuje mnie Shineray 250, Bashan 200 lub Eagle 250.
Powiedzcie jaki jest lepszy, mocniejszy i na którym dłużej sobie pojeżdżę lub podpowiedzcie inne quady.

pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi

Mieszczuch
Posty: 25
Rejestracja: śr 17 gru, 2008
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mieszczuch » śr 21 sty, 2009

No i kolejny co woli mieć nowe g****, niż używanego porządnego quada. W tej cenie Kymco 150, AEON 180 lub 220, Yamaha Blaster. Używka, która posłuży Ci dużo dłużej niż chinol i oszczędzi nerwów.

seba119
Posty: 15
Rejestracja: ndz 25 sty, 2009
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: seba119 » pn 26 sty, 2009

Kolega wyżej dobrze mówi.

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » pn 26 sty, 2009

seba119, Witaj na forum :)
Zapraszam do powitalni !
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

lukaszek
Posty: 4
Rejestracja: śr 28 sty, 2009
Lokalizacja: Kundzicze / Sokółka /

Post autor: lukaszek » czw 29 sty, 2009

Ja jakoś mam "chinola" Eagle 250 camo, troszke go ulepszyłem i jakoś jeździ bezawaryjnie i nie narzekam na niego. Na innym forum czytałem użytkowników tego quada i jakoś nikt na niego nie narzekał tylko Ci co jeżdżą "markowym" sprzetem coś maja do niego :? dziwne co?

arcadio
Posty: 5
Rejestracja: pn 08 wrz, 2008
Lokalizacja: Las Vegas

Post autor: arcadio » pn 02 lut, 2009

proponuję żeby Moderatorzy i admini zamknęli ten dział i napisali tylko krótką notatkę -
" Kto chce kupić chińczyka to się nie zna i niech kupi używaną yamahę blaster, której pełno na allegro" ;)
jeżeli ktoś pyta o konkretną sprawę czy quada to nie wyjeżdzajcie z tym "specjalistycznym" i stałym jak widać textem.
Zhengli

lukaszek
Posty: 4
Rejestracja: śr 28 sty, 2009
Lokalizacja: Kundzicze / Sokółka /

Post autor: lukaszek » pn 02 lut, 2009

bo znają się tylko Ci co mają "markowe" quady buahaha uśmiałeś mnie do łez

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pn 02 lut, 2009

lukaszek, nabierz szacunku może trochę, zarejestrowaleś się kilka dni temu.

Kup sobię chińczyka jak chcesz i jak masz kolegę, który ma markowy sprzęt wybierz się z nim w trase taką około 100km, wróć do domu(o ile Ci się to uda) i zobacz w jakim stanie jest twój sprzęt, a kolegi - jego będzie w nie zmienionym twój zaś będzie rozkręcony...
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » pn 02 lut, 2009

Ruszko:
Kup sobię chińczyka jak chcesz i jak masz kolegę, który ma markowy sprzęt wybierz się z nim w trase taką około 100km, wróć do domu(o ile Ci się to uda) i zobacz w jakim stanie jest twój sprzęt, a kolegi - jego będzie w nie zmienionym twój zaś będzie rozkręcony...
Tylko widzisz Ruszko, problem polega na tym że większość miłośników chinoli to nie oddala się od domu zbytnio, no może na 2-3 kilometry. I najczęściej w ich mniemaniu hardcorowym terenem jest polna droga na której popiexxxxają kurząc przy tym straszliwie. Ciężko więc jest z nimi wdawać się w dyskusję o tym co jest lepsze. No ale luzik, jak miałem 5 lat to też myślałem że "maluch" mojej mamy jest najlepszym autem na świecie. :D
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pn 02 lut, 2009

Miałem chińczyka, wiem co mówie, nadawał się tylko na jeden wypad to tak jak golarka jednorazowa a Gilette:)

Teraz mam SMC Triton 250 (tajwan) i Suzi LTZ 400 ...oba latają bezawaryjnie i nie boje się na nie wsiąść z tego powodu, że nie wrócę :P
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”