No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
hansss
Posty: 23
Rejestracja: pn 15 gru, 2008
Quad:: kymco mxu 500
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Kętrzyn

Post autor: hansss » wt 16 gru, 2008

Witam, mam na imię Krzysiek i jestem z Mazur. Dopiero zaczynam przygodę z quadami. Od miesiąca jestem posiadaczem LS 300-U. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz 01 lut, 2009 przez hansss, łącznie zmieniany 1 raz.

Mieszczuch
Posty: 25
Rejestracja: śr 17 gru, 2008
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mieszczuch » czw 18 gru, 2008

Witam, mam na imię Damian. Mam 14 lat i jestem z Wrocławia. Pierwszy raz jeździłem na quadzie w wieku 9 lat i bardzo mi się spodobało, ale niestety na quada nie mam zbytnio szans, bo chińczyka nie chce a moja mama uważa, że 3000 to dużo jak za quada :/ więc jeszcze przynajmniej 4 lata czyli do osiemnastki :/

Hazell
Posty: 2
Rejestracja: pn 08 gru, 2008
Lokalizacja: Polkowice

Post autor: Hazell » sob 20 gru, 2008

Siemka wszystkim !!!
Mam na imie Jacek, pochodze z Polkowic i w sumie zaczalem juz swoja przygode z quadami to chcialbym poszerzyc swoja wiedze na ten temat dzieki wspanialemu forum takie jak to i oczywiscie użytkownikom calego portalu.
A z okazji zbliżajacych sie Swiat Bozego Narodzenia chcialbym wszystkim zyczyc ZCHDROWYCH POGODNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT.

Maro
Posty: 1
Rejestracja: pt 19 gru, 2008
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Maro » sob 20 gru, 2008

Witam
Mam na imię Marek, jestem z Białegostoku i mam 27 lat. Quada jeszcze nie posiadam ale mam to w planach:) Moje doświadczenie z atv jest prawie żadne wiec mam zamiar pomęczyć uczestników tego forum kilkoma pytaniami:). Postaram się aby nie były to głupie pytania zadawane po raz kolejny;).
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jarekstryszawa
Posty: 16
Rejestracja: sob 20 gru, 2008
Imię: Jaro
Lokalizacja: Stryszawa
Kontakt:

Post autor: jarekstryszawa » sob 20 gru, 2008

Do tej pory nie posiadam jeszcze własnego quada- kusi mnie zakup typowego woła roboczego (Honda Foreman) i stąd moje pojawienie się na forum (oczywiście po zakupie nie zniknę z niego ;-))
Interesuję się starymi motocyklami, w terenie jeżdżę samurajem, pół trialową BETĄ ALP 2.0 oraz ciągnikami 4x4- trochę podobny do quada jest mój MT8-132 (łamaniec z silnikiem LOMBARDINI).
Fanów starych motocykli, szczególnie zaprzęgów zapraszam na moją stronę http://jarekstryszawa.w.interia.pl jeśli mogę to zawsze staram się pomóc innym pasjonatom.

Pozdrawiam wszystkich i proszę o wyrozumiałość Jaro
jeśli wiesz dokąd idziesz nie musisz się spieszyć http://jarekstryszawa.w.interiowo.pl

krolik2002
Posty: 3
Rejestracja: sob 20 gru, 2008
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: krolik2002 » sob 20 gru, 2008

witam,
Nazywam się Artur i mam 32lata. Quada mam przez przypadek ...... zakończyłem 26letnią przygodę z jednośladami i mam nadzieję, że do nich nie wrócę.

Mieszczuch
Posty: 25
Rejestracja: śr 17 gru, 2008
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mieszczuch » sob 20 gru, 2008

Witamy, witamy :lol:

Awatar użytkownika
erykooos
Posty: 2
Rejestracja: pt 26 gru, 2008
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: erykooos » pt 26 gru, 2008

witam Wszystkich :) :) :)

Awatar użytkownika
sportsman
Posty: 37
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin/Dobra

Post autor: sportsman » pn 29 gru, 2008

Witam mam na imię Janek jestem z okolic Szczecina ( Dobra szczecińska ) mam 41lat zonę 2 dzieciaczków i trzecie dzieciątko Polarisa sportsmana 700 twin jestem jszcze nowicjuszem bo quada mam od pażdziernika ze względu na kryzys na świecie jak i w polsce mam dużo wolnego czasu pozdrawiam wszystkich i życzę szczęśliwego nowego roku :D
kocham to hobby

Gosza burasuka
Posty: 4
Rejestracja: ndz 28 gru, 2008
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Gosza burasuka » pn 29 gru, 2008

Witamy,
Kilka osób napewno nas już zna, a inni o nas jeszcze usłyszą.
Nasz Team powstał 1,5 roku temu oczywiście czasmi nosimy spódnice, no ale co mamy zrobić jak wolimy jeździć na gadach zamiast siedzieć przed lusterkami :aniołek: . Będziemy jednak pierwszym teamem, który przejedzie w rajdzie Mamry Challange w pełnym make up'ie.
Mikołaj w tym roku był hojny - jako że jesteśmy niegrzeczne :twisted: i obdarował nas pięnymi maszynami. Ze względów politycznych wybrałyśmy Hondy trx 680 Rincon :-).
Więc Panowie .... bójcie się. Oferty korepetycji mile widziane :-) Wasze doświadczenia w terenie :lol: mogą okazać się wyzwaniem dla Nas.
pozdro BuraSuka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”