Lucky Star SP250-S

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
domin11
Lucky ATV Team
Posty: 642
Rejestracja: ndz 04 mar, 2007
Quad:: 800 HO
Imię: Dominik
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Lucky Star SP250-S

Post autor: domin11 » pn 05 mar, 2007

Cze
wczoraj pisałem o raptorku 350 i o tym że z moim wzrostem czuję że jest on troche przymały dla mnie (kasta) bo silnik mocny bardzo. Mam pytanie o lacki stara czy byłby on dobry na pierwszego Quada? Podobno jest wiąkszy od raptora 700??? No i cena jest zachcająca :P A na stronach ATV i Quadzik.pl piszą że jest ok
Ostatnio zmieniony pn 05 mar, 2007 przez domin11, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 05 mar, 2007

Na forum jest już temat o tym quadzie Jest alternatywa dla drogich quadów, ale tam opisywaliśmy swoje wrażenia z jazd testowych, swoje odczucia wizualne...

Myślę, że przyszła pora, żeby zaczęli się tu wypowiadać użytkownicy tych quadów (może jeszcze chwilkę na to potrzeba), ale dobrze że powstał ten temat w dziale Opinie o quadach...

Proszę o wypowiadanie się właścicieli/użytkowników tych quadów właśnie w tym temacie...
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
domin11
Lucky ATV Team
Posty: 642
Rejestracja: ndz 04 mar, 2007
Quad:: 800 HO
Imię: Dominik
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: domin11 » wt 06 mar, 2007

w czwartek jade obejrzeć lacki stara 250, i na jazde próbną wiec wieczorkiem w czwartek opiszę moje wrażenia jako początkującego quadowca :-) Aż jestem ciekaw jakie bedzie pierwsze wrażenie :?

Mateusz14
Posty: 28
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: wlkp

Post autor: Mateusz14 » wt 06 mar, 2007

Napisz obszerniej:) mi tez podoba sie bardzo ten quad mam chceci, mam zapał ale jednego mi brak :lol:

Awatar użytkownika
mrew
Posty: 12
Rejestracja: śr 07 mar, 2007
Lokalizacja: 3-City

Post autor: mrew » śr 07 mar, 2007

Ja dzisiaj bylem u dilera w Gdyni z kumplem, bo faktycznie po przeczytaniu wszystkiego na temat tego quada nas wzielo na wyprobowanie i sprawdzenie na wlasnej skorze co to jest warte.
Wrazenia calkiem pozytywne. Totalnie potwierdzam to co napisali Ci co testowali tego quada wczesniej. Po pierwsze: duzy, ja mam 180 cm wzrostu i waze jakies 85 kg i wygladalem na nim normalnie a nie jak na jakims mikrusie (mialem wrazenie ze jest calkiem wiekszy od chociazby YZF450, ktorego pozniej dosiadalem).

Wykonanie OK, nie ma sie czego doczepic. Odpalil od pierwszego krecenia. Reczny rozruch bez najmniejszego problemu. Zawieszenie twarde, ale jest mozliwosc regulacji - na ile niestety nie wiem nie bylo nam dane tak dlugo przy nim majstrowac. Dobre opony Maxxis Razr, nawet w firmowych wielkiej czworki nie montuja porzadniejszych.

No i najwazniejsze - wrazenia z jazdy. Niestety demon predkosci czy tez mocy to to nie jest. Te 18 KM jakos daje sobie rade oczywiscie ale bez fajerwerkow. Jako pierwszy quad na pewno bedzie najlepszy ale dla starych bykow, co maja juz troche kilometrow nawinietych na roznych sprzetach chyba szybko odpadnie bo zateskni sie za czyms co bedzie jechalo bardziej zwawo. Nie zeby wlokl sie jak zolw, po prostu normalnie, nie zrzuca z siodla. Chyba, ze jakis sprytny zaproponuje zestaw co troszke podciagnie parametry do gory, oczywiscie bez szkody dla silnika. Za to opoznienia naprawde dobre, brawo dla hamulcow.

Mysle, ze najwazniejsze wyjdzie w praniu, tzn. w codziennym uzywaniu. Czy sie bedzie psuc, czy beda problemy? Trudno przewidziec. Jakosc wykonania i zastosowane elementy mnie raczej przekonuja (np. mialem nieodparte wrazenie ze tylny wachacz aluminiowy jest zywcem wziety z Suzuki LTZ 400). Generalnie konstrukcja prosta jak cep, wiec po gwarancji w domowym garazu na bank wszystko sie samemu zrobi.

Podsumowujac: biorac pod uwage cene (takze czesci zamiennych) i mozliwosci chyba sie jednak skusze i chyba bede jednym z pierwszych co beda tutaj pisac o trwalosci w codziennym uzytkowaniu. Bo w koncu za takie pieniadze moze udaloby mi sie kupic uzywanego japonczyka ale kilkuletniego z niepewna przeszloscia i na bank z czyms do naprawy. A tutaj funkiel nowka, czarna oczywiscie :D .

Awatar użytkownika
domin11
Lucky ATV Team
Posty: 642
Rejestracja: ndz 04 mar, 2007
Quad:: 800 HO
Imię: Dominik
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: domin11 » sob 10 mar, 2007

No i oglądałem Lacki Stara sobie zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie duży szeroki automat (jak na początek) no i chyba się zdecyduje no i nowy. Zresztą jak się rozglądałem to w tej cenie trudno bedzie mi znaleść japońską używke za 15000 tak więć w połowie kwietnia bede już mógł się nim pochwalić i opisać wrażenia z pierwszej mojej jazdy :lol:
... inne hobby to tylko wymówka :)

Awatar użytkownika
MERIT
Posty: 67
Rejestracja: czw 31 sie, 2006
Lokalizacja: Białystok

Post autor: MERIT » sob 10 mar, 2007

No to czekamy na pierwsze relacje. Testy testami, ale dobrze by było jakby ktoś opisał codzienną eksploatację. Sam się przymierzam do kupna więc szczególnie mnie interesuje czy coś wyjdzie ,,w praniu,,
MERIT

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

TV Quadzik.pl - test LuckyStar SP250-S...

Post autor: Grzegorz Głowienka » sob 17 mar, 2007

Zobaczcie co znalazłem w internecie ;).
TV Quadzik.pl przygotowała test quada LuckyStar... Co wy o tym sądzicie? Potrzebne są takie testy?

Test Quda Lucky Star SP250-S
49,8 MB - czas trwania - 8 minut 28 sekund
Wystarczy kliknąć na powyższy link prawym klawiszem i wybrać Zapisz element docelowy jako i zapisać go na twardym dysku...
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
mrew
Posty: 12
Rejestracja: śr 07 mar, 2007
Lokalizacja: 3-City

Post autor: mrew » ndz 18 mar, 2007

Normalnie prawie jak TVN Turbo :P

Ale co by nie gadac, jest OK. Taki krotki test filmowy daje o wiele wiecej informacji, w koncu ponad 75% spoleczenstwa to wzrokowcy.

Szkoda tylko, ze zaden dorosly (czytaj: wysoki i ciezki) osobnik go na filmie nie ujezdzal i nie pokazal co mozna z nim wyprawiac.

Ja sie juz do tego sprzetu przekonalem i mysle, ze filmik tylko przechyli szale na korzysc nastepnych nabywcow.

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » ndz 18 mar, 2007

mrew:
Szkoda tylko, ze zaden dorosly (czytaj: wysoki i ciezki) osobnik go na filmie nie ujezdzal i nie pokazal co mozna z nim wyprawiac.
mrew a zobacz kawałki testu:
- 2 min 20 sec do 2 min 25 sec
- 5 min 20 sec do 5 min 36 sec
- 6 min 06 sec do 6 min 24 sec

Tam jeździł koleś 85 kg i 180cm (czyli ja :) ) - tylko że ciężko mi było jeździć i jednocześnie kręcić materiał, więc dlatego niezbyt dużo ujęć ze mną jest w teście...
Póki co quadowa emeryturka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”