Mało istotne polemiki

Tutaj możecie napisać wszystko co nie jest związane z quadami...
mojzesz
Posty: 24
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: KRAKOW

Post autor: mojzesz » pt 17 paź, 2008

bo jesteś kapuś w tym wieku to normalne .pozdro dla konfidentów

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » pt 17 paź, 2008

mojzesz, ocb?
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

mojzesz
Posty: 24
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: KRAKOW

Post autor: mojzesz » pt 17 paź, 2008

PS: administrację przepraszam za tworzenie syfu ale musiałem zareagować[/quote]


oto ze włazisz w tyłek adminowi,zasłaniasz sie ,i skarżysz(pajac) nie zapomnij zgłosić tego

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » pt 17 paź, 2008

1. Niczego nikomu nie zgłaszałem.
2. Zdaje sobie sprawę ( w odróżnieniu od ciebie) że takie sprawy to niekoniecznie powinny być rozwiązywane na forum. Tak więc przeprosiłem za swoją wypowiedz.
3. Kolego jeżeli masz jakieś emocjonalne problemy, żale itp. to zajmij się nimi w własnym zakresie a na forum pisz tak abyś nie miał później pretensji za ostrzeżenia. I nawiązując do twojego stałego repertuaru,
bo jesteś kapuś w tym wieku to normalne , ruszko widze ze z ciebie straszny madras jak na ten wiek
milczeniem udowodnij nam młodym jak należy się zachowywać. Bo na razie nie robisz dobrej "reklamy" swojemu pokoleniu.
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

mojzesz
Posty: 24
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: KRAKOW

Post autor: mojzesz » pt 17 paź, 2008

ostrzeżenie mam dzięki tobie bo oczywiście mnie delikatnie pod p****iłeś żeby chronić twojego tyłka,a tak wogóle mi na nich nie zależy mam je w d***e tak jak ciebie.
A emocjonalnych problemów raczej nie mam ,żalu też nie ale nie toleruje takich pajaców przemądrzałych jak ty ,którzy nie znają sie na rzeczy(problemy na forum) ,a zawsze maja dużo do powiedzenia, np. o pisowni jesteś żałosny :plask:
Ostatnio zmieniony sob 18 paź, 2008 przez mojzesz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » pt 17 paź, 2008

ostrzeżenie mam dzięki tobie
Oczywiście. Ja siebie nazwałem wieśniakiem i pajacem, to ja sypie babolami w każdym poście. No tak same suche fakty. To ja jestem odpowiedzialny za wszelkie zło tego świata, nie wiem czy wiesz że to JA dałem ci ostrzeżenie. :lol: A tak na serio to możesz sobie pisać że masz gdzieś to ostrzeżenie, ale gdyby tak było to byś najzwyczajniej olał to forum. Zresztą co do bycia żałosnym to może najpierw zastanów się nad sobą. :pa pa: :cmok: Wyluzuj.
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

mojzesz
Posty: 24
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: KRAKOW

Post autor: mojzesz » pt 17 paź, 2008

aha i nie jestem twoim KOLEGA LAMUSIE

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pt 17 paź, 2008

Co to plaga jakaś czy co... Wypisać mi się do jutra... tylko bez wulgaryzmów i obelg...
A jutro pojeździć bo weekend jest...

Ciśnienie samo opadnie...

A może byście coś konstruktywnego napisali, np. wymyślili kilka nowych pojęć do słowniczka na stronę główną?
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » pt 17 paź, 2008

Pogrążasz się. Niestety nie masz pokojowego podejścia, trudno. Fakt, kolegami nie jesteśmy ale jesteśmy userami tego samego forum. .Zauważ także że ja cie nie obrażam, nie wyzywam a ty niestety nie jesteś wstanie zachowywać jak przystało na dorosłego faceta.
A tak żebyś wiedział obrażanie ludzi jest delikatnie ujmując chamskie. I świadczy źle o obrażającym a nie o obrażanym. Często jest też dowodem na to że temu kto obraża brakuje rozumu.
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » sob 18 paź, 2008

Czy wy naprawdę macie za dużo czasu ? Nie szkoda nerwów na takie pierdoły ?
Mądry ten , który odpuści i zakończy temat a obaj dajecie słabiutki popis.

A jak chcecie sprawiedliwości to od jutra będę dawał ostrzeżenie każdemu kto zwróci uwagę na cokolwiek innemu użytkownikowi forum -> od tego są moderatorzy i adminowie.
Chcecie tego ?

Koniec awantury na forum. Zapraszam do wymiany poglądów przez prywatne wiadomości.

A jutro na sprzęty i w błoto - wyluzować mi się 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na luzie”