Mało istotne polemiki

Tutaj możecie napisać wszystko co nie jest związane z quadami...
klakar
Posty: 25
Rejestracja: pn 01 paź, 2007

Post autor: klakar » wt 14 paź, 2008

KOLEGO!!! "PISZĘ DO CIEBIE POWOLI- BO NIEWIEM CZY BIEGLE CZYTASZ"
Przecież zawsze możesz sobie poczytać bez błędów!!! Mi jeśli przeszkadza czyjaś pisownia to czytam tekst poprawnie i nie zasmiecam forum (KOLEGO!! Pisownia!!!) bo moim skromnym zdaniem to kazdy pisze co chce i jak chce a ja wcale nie muszę tego czytać i wyciągać wniosków.- POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » śr 15 paź, 2008

Klakar, staramy się utrzymać wysoki poziom forum, nie będziemy tolerować takich błędów jak "jusz" - bez przesady. Według Ciebie(każdy może pisać co chce i gdzie chce tak?) to pomyśl jakby wyglądało forum z takim postem w KAŻDYM dziale:

"wzroaj mialem wyrotke wyjeb*** sie na plecy niewiecie co moglo sie stac mojemu quadowi? niechce zapalac i wogule to jakos dziwnie sie zachowoje co chcem go odpalac to nie wlancza mi sie katrolka"

I teraz każdy napisze tak 10 postów i na forum jest spory bałagan nie dość, że nikt nie wie o co chodzi to jeszcze nie może znaleźć dla siebie potrzebnych informacji.

Pozdrawiam i zachęcam do skorzystania ze słownika:)
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

mojzesz
Posty: 24
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: KRAKOW

Post autor: mojzesz » pt 17 paź, 2008

poprostu kolegA KLAKAR CHCE DOKLADNIE opisac swoj problem a co niektorzy na tym forum sa widze od pouczania tak jak "bruteforce" ktory ma 12 postow i o jezdzie niema zielonego pojecia a co dopiero o mechanicewam
ja wiem ze tez ich duzo niemam ale sie niewtrancam w posty i niezgrywam greka jak mam problem to szukam i czytam "a pan brute force jest jak wiejski filozof co swieczke zjadł i po ciemku siedzial" :prosi: litosci

mojzesz
Posty: 24
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: KRAKOW

Post autor: mojzesz » pt 17 paź, 2008

ruszko widze ze z ciebie straszny madras jak na ten wiek

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » pt 17 paź, 2008

Kolego mojzesz może i nie zna się na "quadowaniu" ale ma nad tobą jedna przewagę, wie gdzie na qwerty jest prawy ALT. A wszyscy którzy strzelają "byki" na forum niech zapoznają się z tym oto utworem: Łona i Webber- Ą Ę
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

mojzesz
Posty: 24
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: KRAKOW

Post autor: mojzesz » pt 17 paź, 2008

szyka 666 moze ty polonistyke zaczniesz WYKLADAć !!! :czytaj:widze ze większość twoich postów polega na pouczaniu i zawracaniu uwagi na pisownie. Osoby piszace niezwracaja uwagi na błedy ale zwracaja uwage na to jak przekazac problem.(wiem ze przez to jest smietnik)
szyka 666 to mowisz ze ludzie z dysleksja i dysortografią niemają po co wchodzic na to forum???z twojej strony odrazu dyskryminacja,a są napewno inteligentniejsi od CIEBIE !!!
:nerwus:

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » pt 17 paź, 2008

mojzesz:
szyka 666 moze ty polonistyke zaczniesz WYKLADAć !!! :czytaj:widze ze większość twoich postów polega na pouczaniu i zawracaniu uwagi na pisownie. Osoby piszace niezwracaja uwagi na błedy ale zwracaja uwage na to jak przekazac problem.(wiem ze przez to jest smietnik)
szyka 666 to mowisz ze ludzie z dysleksja i dysortografią niemają po co wchodzic na to forum???z twojej strony odrazu dyskryminacja,a są napewno inteligentniejsi od CIEBIE !!
Widzę że niektórzy mają problem z podstawowymi elementami polskiego, trudno. :bezradny:
Szczególnie to bolesne że obecnie przeglądarki PODKREŚLAJĄ błędy ortograficzne.
A co do dyskryminacji i ksenofobii to raczej się nie wypowiadaj bo sam czepiasz się Ruszko ze względu na jego wiek:
ruszko widze ze z ciebie straszny madras jak na ten wiek
Zresztą zapewne wiesz że swojego wieku zmienić nie można, natomiast nad ortografią można popracować. I właśnie tej pracy ci życzę zamiast bicia zbędnej piany w sytuacji gdzie ktoś słusznie zwraca uwagę.
PS: Inteligentniejsi, mądrzejsi, bardziej elokwentni niż ja oczywiście są i tego nie neguję. Zresztą ty chyba członkiem Mensy też nie jesteś? Jak tak to kłaniam się najniżej jak się da.
Pozdrawiam :hejka:
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

mojzesz
Posty: 24
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: KRAKOW

Post autor: mojzesz » pt 17 paź, 2008

to dobrze ze są takie przeglądarki gdyby nie one to nie wiem czy byłbyś taki cwany.pozdro wiesniaku 8) :lol:

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » pt 17 paź, 2008

to dobrze ze są takie przeglądarki gdyby nie one to nie wiem czy byłbyś taki cwany.pozdro wiesniaku 8) :lol:

I tą wypowiedzią pokazałeś jaki poziom prezentujesz. :oklaski: :oklaski:
btw. chyba ci zabrakło argumentów "panie miastowy"?


PS: administrację przepraszam za tworzenie syfu ale musiałem zareagować
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » pt 17 paź, 2008

mojzesz, bez osobistych wycieczek proszę.
Skup się na problemie a nie na ludziach to bedzie Ci łatwiej go rozwiązać.
Narazie ostrzeżenie "ustne" :evil:
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na luzie”