Brute Force

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
Awatar użytkownika
Arecki
Moderator
Posty: 816
Rejestracja: śr 30 sie, 2006
Lokalizacja: Kabaty :)
Kontakt:

Post autor: Arecki » śr 17 wrz, 2008

Masz wilgoć w ukłladzie elektrycznym...

Ustaw gada w ciepłym, suchym garażu i porozpinaj wszystkie kości elektryczne - pod kanapą i przy skrzyni pasowej.
Zostaw na conajmniej dzień - dla pewności przedmuchaj suchym powietrzem pod ciśnieniem...

Zabezpiecz kostki przed dostaniem się wilgoci.
Ja stosuję takie mazidło smaro-silikonowo-podobne ( nie pamiętam w tej chwili nazwy i producenta, ale sprawdzę). Zasmaruj tym złączki i po złożeniu do kupy odpal stacyjkę.

Jak problem nie ustąpi to masz jeszcze małą zabawę w skrzyni pasowej, ale o tym melduj po wykonaniu narazie powyższego.
.:GALEON:.
_______________________________________
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...

Awatar użytkownika
kogut
Posty: 357
Rejestracja: sob 12 lip, 2008
Lokalizacja: SZCZECIN

Post autor: kogut » śr 17 wrz, 2008

moze masz racje bo jak stal na sloncu to niej sie zapalalo :D :D :D , ale musze wam powiedziec ze kawasaki dobre jest bo stoi w serwisie ktury zostal okradziony zabrali quady motory a biednego kawasaki nie chcieli :D :D :D :D :D

hullok
Posty: 16
Rejestracja: czw 07 sie, 2008
Lokalizacja: Myslenice
Kontakt:

Post autor: hullok » czw 18 wrz, 2008

Dzieki Arecki za rade tak zrobie ,zobaczymy moze wszystko znow zadziala

hullok
Posty: 16
Rejestracja: czw 07 sie, 2008
Lokalizacja: Myslenice
Kontakt:

Post autor: hullok » pn 22 wrz, 2008

Panowie Arecki trafil w dziesiatke zrobilem dokladnie jak napisal troszke wyzej kostki zostaly wysuszone i zabezpieczone ,po wwczorajszej calodziennej zabawie sprzet nie zawiodl ani raz dzieki sliczne Arecki,bardzo bym jeszcze prosil o nazwe tego mazidla do zabezpieczania pozdrawiam

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » pn 22 wrz, 2008

kogut
moze masz racje bo jak stal na sloncu to niej sie zapalalo :D :D :D , ale musze wam powiedziec ze kawasaki dobre jest bo stoi w serwisie ktury zostal okradziony zabrali quady motory a biednego kawasaki nie chcieli :D :D :D :D :D
tak sobie to tłumacz :figielek: :język_oko:

Awatar użytkownika
Arecki
Moderator
Posty: 816
Rejestracja: śr 30 sie, 2006
Lokalizacja: Kabaty :)
Kontakt:

Post autor: Arecki » wt 23 wrz, 2008

Panowie Arecki trafil w dziesiatke zrobilem dokladnie jak napisal troszke wyzej kostki zostaly wysuszone i zabezpieczone ,po wwczorajszej calodziennej zabawie sprzet nie zawiodl ani raz dzieki sliczne Arecki,bardzo bym jeszcze prosil o nazwe tego mazidla do zabezpieczania pozdrawiam
Nie ma za co - trzeba sobie pomagać...


Poszukaj w ofercie CASTROLa... puszkę mam zdeformowaną i nie jestem w stanie odczytać typu, ale to castrolowy wynalazek...
.:GALEON:.
_______________________________________
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...

mojzesz
Posty: 24
Rejestracja: pt 25 lip, 2008
Lokalizacja: KRAKOW

Post autor: mojzesz » wt 23 wrz, 2008

panowie ale wydaje mi sie ze belt to jest pasek ktory jak swieci to trzeba wymienic

hullok
Posty: 16
Rejestracja: czw 07 sie, 2008
Lokalizacja: Myslenice
Kontakt:

Post autor: hullok » wt 23 wrz, 2008

Czytaj kolego dokladnie pasek byl wymieniony dostawala sie woda do elektryki kostki sa slabo zabezpieczone po ich wysuszeniu i zabezpieczeniu nic sie ostatnio nie dzialo podczas jazdy z czego sie bardzo ciesze ,tez mi sie tak wydawalo ze belt jest tylko i wylacznie do paska ale widocznie tak nie jest jeszcze raz dzikuje za pomoc

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”