[KZ] I KASZUBSKI ZWIAD 26-28.09.2008

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
StapleS
Posty: 58
Rejestracja: śr 03 sty, 2007
Lokalizacja: 3miasto / Kolbudy
Kontakt:

Post autor: StapleS » pn 15 wrz, 2008

8) poznam trasę po drzewach i będę ćwiczył 8)
nie rozśmieszaj mnie... bo mam zajady...
staram się...

Awatar użytkownika
zibi_neo
Posty: 172
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007
Lokalizacja: R-P (D)

Post autor: zibi_neo » pn 15 wrz, 2008

.. to jakas sciema - na tym Rajdzie ZiBi'ego nie ma!!! :lol:

shaybaoffroad
Posty: 102
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Bemowo Piskie

I KASZUBSKI ZWIAD- zdjątka z trasy

Post autor: shaybaoffroad » ndz 21 wrz, 2008

Witam,

W związku z dużą ilością pytań o trasę I KASZUBSKIEGO ZWIADU załączamy kilka fotek z trasy. Zdjęcia robione były dwa tygodnie temu-wtedy było sucho :język: :język_oko: :język_oko: a teraz pada i pada :beczy:

Pozdro
Załączniki
IMAGE_156.jpg
IMAGE_159.jpg
IMAGE_149.jpg
IMAGE_147.jpg
IMAGE_131.jpg
IMAGE_122.jpg
życie jest piękne pod warunkiem , że masz odpowiednio dobrane leki antydepresyjne...

Awatar użytkownika
JakubM
Posty: 51
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Białobrzegi
Kontakt:

Post autor: JakubM » pn 22 wrz, 2008

no fajnie, a kto się wybiera, powiem że ja + kumpel jedziemy

dwisniewski10
Posty: 14
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008
Lokalizacja: Głogowo k/Torunia

Post autor: dwisniewski10 » pn 22 wrz, 2008

JakubM

no fajnie, a kto się wybiera, powiem że ja + kumpel jedziemy
Fajnie,fajnie,ja też tam będę tylko że sam :)
Ostatnio zmieniony pn 22 wrz, 2008 przez dwisniewski10, łącznie zmieniany 1 raz.

Bruteforce
Posty: 16
Rejestracja: wt 30 paź, 2007
Kontakt:

Post autor: Bruteforce » śr 24 wrz, 2008

Widze, ze bardzo fajna impreza sie szykuje i to tak blisko mnie, a ja dopiero teraz sie o tym dowiedzialem :( Mam dlatego tez pytanie, orientuje sie ktos czy sa jeszcze jakies wolne miejsca dla 2 maszyn? Ile jest juz uczestnikow?

Pozdrawiam

shaybaoffroad
Posty: 102
Rejestracja: śr 20 sie, 2008
Lokalizacja: Bemowo Piskie

Post autor: shaybaoffroad » śr 24 wrz, 2008

Bruteforce napisał...
Widze, ze bardzo fajna impreza sie szykuje i to tak blisko mnie, a ja dopiero teraz sie o tym dowiedzialem :( Mam dlatego tez pytanie, orientuje sie ktos czy sa jeszcze jakies wolne miejsca dla 2 maszyn? Ile jest juz uczestnikow?

Pozdrawiam
Witam,

uczestników jest 25 i są jeszcze wolne miejscówki.....
Jeśli chcesz jechać zadzwoń :roll:

Organizator
Ostatnio zmieniony czw 25 wrz, 2008 przez shaybaoffroad, łącznie zmieniany 1 raz.
życie jest piękne pod warunkiem , że masz odpowiednio dobrane leki antydepresyjne...

Awatar użytkownika
JakubM
Posty: 51
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Białobrzegi
Kontakt:

Post autor: JakubM » pn 29 wrz, 2008

310 km tyle mam na szafie więcej po tym rajdzie, a jak ja się tam wyjeździłem :D Michał organizacja super, trasa i tereny bajka, towarzystwo rewelacja, powiem tak niech każdy żałuje kto tam nie był. bezciśnieniowa kameralna impreza. Dwie prośby do Michała: częściej pieczątki i trochę błotka bo jak mówisz błoto wciąga - troszeczkę więcej upodlenia i był bym w 7 niebie.
Na quadzie był to mój pierwszy rajd , parę razy byłem motocyklem na rajdach (RR, MC) dlatego pozwolę sobie na kilka słów: wciągarki użyłem 4 razy (3 razy po 2m i raz 10m), przejechałem 310 km z czego ok 40 asfaltem - ale ten asfalt to był nasz wybór bo nie pojechaliśmy po traku - można powiedzieć że trasa miała ok 270 km z czego ok 5-8 po asfalcie. błota i wody bardzo mało. ale moje zadowolenie jest 100%. i życze sobie żeby takich imprez było więcej, takich które nie zarzynają wyciągarek (rajd powinien być do przejechania na kołach), nie topią quadów, nie ma wyścigu kto szybciej, nie ma ciśnienia, nie ma oszustwa (nie zgineła żadna pieczątka), nie ma stania w kolejce do odcinków specjalnych itd. ten rajd to był taka impreza pieczątkowa jaką pamiętam w Orzyszu, Płocku, Kietlicach. Dzisiejsza forma rajdów mi nie odpowiada i tu apel do innych organizatorów - pieczątki i jeszcze raz pieczątki ale żeby było ich tyle i o różnym stopniu trudności że każdy wybierze coś dla siebie.
Myślę że jest duża rzesza ludzi którzy chcą się spotkać, pojeździć i miło spędzić czas, - bezciśnieniowo.
Dziękuje za miłe towarzystwo i atmosferę, szczególnie Michasiowi mojemu kompanowi.

Awatar użytkownika
JakubM
Posty: 51
Rejestracja: czw 29 mar, 2007
Lokalizacja: Białobrzegi
Kontakt:

Post autor: JakubM » wt 30 wrz, 2008

Obrazek

w takim piękny miejscu mieliśmy przyjemność pojeździć

Awatar użytkownika
zibi_neo
Posty: 172
Rejestracja: wt 03 kwie, 2007
Lokalizacja: R-P (D)

Post autor: zibi_neo » wt 30 wrz, 2008

Witam!
Czy są szanse na jakiekolwiek fotki, miejsca, liste uczestnikow - no cos jezcze!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”