quad do 3500zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » śr 27 sie, 2008

LS to nie chinol:) Z chinoli najlepszy jest Linhai:)
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
hawranek
Posty: 111
Rejestracja: pn 15 sty, 2007
Lokalizacja: W-wa - Powsin
Kontakt:

Post autor: hawranek » śr 27 sie, 2008

Ale w tym Bażancie "Olinsy" z przodu i przewody w oplocie stalowym w standardzie!!! Mega wypas...

bartek eg6
Posty: 30
Rejestracja: pn 15 paź, 2007
Lokalizacja: Paryżewo
Kontakt:

Post autor: bartek eg6 » śr 27 sie, 2008

Ruszko napisał...
LS to nie chinol:) Z chinoli najlepszy jest Linhai:)
Chinol--Tajwan jeden chu.... :D

dobra, to bashan jest najlepszym chinolem w przedziale cenowym do 4-5tys zl :D :D
Ostatnio zmieniony śr 27 sie, 2008 przez bartek eg6, łącznie zmieniany 1 raz.

Filip14
Posty: 21
Rejestracja: pt 22 sie, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Filip14 » śr 27 sie, 2008

http://moto.allegro.pl/item422996627_ya ... _cena.html
co sadzicie na tmweta yamahy blaster tylko rocznik 2001 i tak narazie nie mam kasy ;]

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » śr 27 sie, 2008

Chinol to nie to samo co Tajwan. W tajwańczyku nie odleci Ci koło podczas jazdy, nie pęknie Ci wachacz czy coś innego...
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Filip14
Posty: 21
Rejestracja: pt 22 sie, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Filip14 » czw 28 sie, 2008

a jkaie quady sa tajwanskie

bartek eg6
Posty: 30
Rejestracja: pn 15 paź, 2007
Lokalizacja: Paryżewo
Kontakt:

Post autor: bartek eg6 » czw 28 sie, 2008

Ruszko napisał...
Chinol to nie to samo co Tajwan. W tajwańczyku nie odleci Ci koło podczas jazdy, nie pęknie Ci wachacz czy coś innego...
ale posypie ci sie przekladnia po kilku niewielkich skokach albo pozacieraja sie pierscienie itd. :wink:
Ostatnio zmieniony czw 28 sie, 2008 przez bartek eg6, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » czw 28 sie, 2008

Bartek grubo się mylisz. Czy widziałeś, żeby ktoś kiedykolwiek napisał na forum, że jego sprzęt jest w super stanie i wszystko działa? - NIE. Piszę się tylko o tym co się zepsuło, a więc można wywnioskować, że żaden sprzęt dostępny na rynku nie jest mało awaryjny. Ja tak od siebie - POLECAM LS!

Co do pytania:
Filip14 napisał...
a jakie quady są tajwańskie?


Odpowiedź jest prosta : Kymco, Aeon, Lucky Star, i tutaj trochę mniej znany i dla niektórych może to być chińczyk ale nie jest - SMC, sam takiego mam i pisze na nim MADE IN TAIWAN (na gaźniku Keihin, made in japan 8) )

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony pt 29 sie, 2008 przez Ruszko, łącznie zmieniany 1 raz.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

bartek eg6
Posty: 30
Rejestracja: pn 15 paź, 2007
Lokalizacja: Paryżewo
Kontakt:

Post autor: bartek eg6 » czw 28 sie, 2008

Ruszko:
Bartek grubo się mylisz. Czy widziałeś, żeby ktoś kiedykolwiek napisał na forum, że jego sprzęt jest w super stanie i wszystko działa? - NIE. Piszę się tylko o tym co się zepsuło, a więc można wywnioskować, że żaden sprzęt dostępny na rynku nie jest mało awaryjny. Ja tak od siebie - POLECAM LS!

Co do pytania:
Filip14 napisał...
a jakie quady są tajwańskie?


Odpowiedź jest prosta : Kymco, Aeon, Lucky Star, i tutaj trochę mniej znany i dla niektórych może to być chińczyk ale nie jest - SMC, sam takiego mam i pisze na nim MADE IN TAIWAN (na gaźniku Keihin, made in japan 8) )

Pozdrawiam.

ja swojej wypowiedzi nie wyssalem z palca bo mialem zarowno bashana 200 jak i LS 300--i nie bylem jedyna osoba ktorej LS sie sypal--oj bardzo wadliwe sa te sprzety--przyznam, nadaje sie do spokojnych wypadow (do sklepu haha) ale jak juz chce sie troche poszalec to nie polecam :wink:
Ostatnio zmieniony pt 29 sie, 2008 przez bartek eg6, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Post autor: tede74 » czw 28 sie, 2008

Od dzisiaj bażant jest lepszy od LS, a jutro to pewnie bedzie lepszy od Yamahy :lol: :lol: :lol:
:I love POLARIS:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”