No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
GodFather
Posty: 10
Rejestracja: czw 14 sie, 2008
Lokalizacja: Szczyrk;)

Post autor: GodFather » czw 14 sie, 2008

Witam! Mam na imię Damian i jestem chyba jednym z najmłodszych ludzi na tym forum bo mam niecałe 15 lat. Mieszkam w górskiej miejscowosci gdzie naprawde jest gdzie jedzic i wybralem quady :D Jeszcze nie mam własnego sprzętu ale w najblizszym terminie planuje kupno :lol: Jeszcze raz witam wszystkich!!

neos14
Posty: 4
Rejestracja: czw 14 sie, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: neos14 » pt 15 sie, 2008

Siemanko wszyskim mam na imie Krystian jestem z Płocka obecnie czekam na quada ktory zostanie przywieziony do mnie przez poprzedniego wlasciciela poniewaz nie dysponuje walsnym transportem tym sprzetem jest Raptor 660 wczesniej poruszalem sie bardziej po ulicy no ale troche koledzy zmienili mi ustawienia w systemie i jest quad.Lat mam 17.Pozdrawiam wszystkich.

Jacol70
Posty: 14
Rejestracja: wt 19 sie, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Witam wszystkich Quadzikowców

Post autor: Jacol70 » wt 19 sie, 2008

[shadow=red][/shadow]
Witam Wszystkich,
nazywam się Jacek, mieszkam w Warszawie na Tarchominie, jeżdżę na quadzie Kawasaki 650 Brute Force od roku. Zaczynałem trzy lata temu na quadzie "sportowym" Loncin, ale po pewnym czasie uznałem, że popełniłem poważny błąd kupując Chinę i pojechałem do USA sprowadzić kilka poważnych " maszyn", a jedną z nich jest właśnie mój Kawasaki. Sprowadziłem również kilka innych quadów do sprzedania, zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
W tym roku po raz pierwszy oglądałem na żywo rozpoczęcie sezonu " MAMRY", ale niestety na pozostałe imprezy nie starczyło mi czasu. Może ktoś może mi podesłać harmonogram z imprezami do końca roku ? :lol: :lol: :lol:
Poszukuje również namiarów na osoby, które tuningują quady, potrzebuję powiększyć wloty powietrza.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Serdecznie pozdrawiam

Jacek
Pozdrawiam
Jacek

Awatar użytkownika
Paulus71
Posty: 402
Rejestracja: śr 04 lip, 2007
Quad:: Renia 1000 XXC
Imię: Paweł
Lokalizacja: wawka

Post autor: Paulus71 » wt 19 sie, 2008

witaj
ja też jestem z tarchomina i w trakcie poszukiwania jakiegos fajnego sprzętu
daj znać na pw co ciekawego masz
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Zaku1234
Posty: 15
Rejestracja: pt 08 sie, 2008
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: Zaku1234 » czw 21 sie, 2008

Hey everybody!
Jestem Darek.
Jestem z Kołobrzegu jakieś 30 KM od Koszalina.
Mam 15 lat mam jakieś 188cm zwrostu i 80Kg wagi lecz jestem na diecie.
Interesują mnie sztuki walki takie jak MMA, Street Fight uwielbiam nawet Show jakim jest Wrestling :D
Na gada mam jakieś 6700zł, i nie wiem czy na quadzie przejechane ok 9000km to jest dużo czy nie. Quad ma automatyczną skrzynie w jest sprowadzony z niemiec to jak płaca się?

Marc.
Posty: 2
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: śląskie

Post autor: Marc. » czw 21 sie, 2008

witam,
mam na imię Marcin i mieszkam na śląsku,
pierwszy raz quadem jechałem kilka lat temu i od tego czasu nakręcilo się trochę motogodzin
jako współorganizator imprez integracyjnych.
Własnego quada nie posiadam ale mam dostęp do Linhai'a i Polarisa.

Na co dzień śmigam na moto lub terenówką.

pozdrawiam wszystkich
Marcin.

kotoy
Posty: 2
Rejestracja: śr 13 sie, 2008
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: kotoy » pt 22 sie, 2008

witam,
nazywam sie Daniel jestem z Sokołowa Podlaskiego. Narazie mam możliwość pojeżdzić troszkę bashanem 250. na quada mam czas niestety tylko 3-4 dni w miesącu wię chińczyk jakoś tam wystarcza. Na co dzień pracuję przy ciężarówkach więc mam możliwośc reanimować quada.
pozdrawiam wszystkich.

Inga
Posty: 1
Rejestracja: sob 23 sie, 2008
Lokalizacja: Tuszyma

Post autor: Inga » sob 23 sie, 2008

witam,
nazywam się Inga i jestem z okolic Mielca. Mam 24 lata, jestem absolwentka administracji, pracuje poniekąd w zawodzie. W tamtym roku miałam okazje trochę pojeździć po terenie samochodem i od tego momentu zaczyna się moja fascynacja terenem. Wystarczyła mi też jedna krótka przejażdżka quadem by stwierdzić co chce robić w wolnym czasie.
Narazie quada nie mam ale bardzo pilnie zbieram kasę na jakiś w miarę dobry sprzęt, i już się nie mogę doczekać żeby go wypróbować w moich okolicach,
buziaczki, pa pa

2005-Piotrek
Posty: 21
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: Kraków

Post autor: 2005-Piotrek » sob 23 sie, 2008

Dzień dobry,

mam na imię Piotrek. Mieszkam w Krakowie. Niestety ciągle jeszcze nie posiadam quada, ale mam nadzieję, że nie długo się to zmieni :).

Pzdrawiam Wszystkich


Piotrek

radziulo
Posty: 4
Rejestracja: ndz 24 sie, 2008
Lokalizacja: tomaszów

Post autor: radziulo » ndz 24 sie, 2008

cześć:) od nie dawna interesuje się qładami miestety nie mam swojego ale może za jakiś czas będe miał:) witam i pozdrawiam wszystkich:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”