No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
lujak1
Posty: 3
Rejestracja: wt 05 sie, 2008
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Witam:)

Post autor: lujak1 » wt 05 sie, 2008

Witam mam, na imie adam smigam na yamaha raptor 700 ,przygode z atv zaczołem 5 miesięcy temu i jak narazie mi sie podoba,wczesniej byly motocykle na szczęscie bez wypadku pare lat a na quadzie tak sie nieda:)). Pozdrawiam

lujak1
Posty: 3
Rejestracja: wt 05 sie, 2008
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Witam

Post autor: lujak1 » wt 05 sie, 2008

Witam mam, na imie adam smigam na yamaha raptor 700 ,przygode z atv zaczołem 5 miesięcy temu i jak narazie mi sie podoba,wczesniej byly motocykle na szczęscie bez wypadku pare lat a na quadzie tak sie nieda:)). Pozdrawiam

MaTeXTno
Posty: 1
Rejestracja: śr 06 sie, 2008
Lokalizacja: Trzemeszno/Gniezno

Post autor: MaTeXTno » śr 06 sie, 2008

Witam
Jestem Mateusz Mam 15 lat Przygodę z Qadami chce zacząć najprawdopodobniej na przyszły sezon
Mieszkam w Trzemesznie obok Gniezna (jest ktoś tutaj z okolicy) :lol: :lol:

Awatar użytkownika
trolu
Posty: 3
Rejestracja: ndz 03 sie, 2008
Quad:: KQ 750AXi
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Post autor: trolu » śr 06 sie, 2008

Dzieńdoberek. Przywitanko zgodnie z obowiązującą tu zasadą: mieszkam w stolicy polski czyli w Mikołowie. Rocznikowo to nie jest wesoło bo 30 wiosen na karku, ale duchowo gdzieś sie zatrzymałem w okolicy 20-22 lat . Mam żonę i córkę (2 latka). Prowadzę swoja działalność w branży transportowej oraz w branży instalacji niskonapięciowych. Swojego wozidełka ATV niema jeszcze ale właśnie jestem na etapie poszukiwania, co wcale nie oznacza ze smaku błota juz nie poznałem . Upalalem troszke GRem ale to inna kategoria. Teraz czas spróbować czegoś nowego...

skylinegtr
Posty: 3
Rejestracja: czw 07 sie, 2008
Lokalizacja: Zamość

Post autor: skylinegtr » czw 07 sie, 2008

Witam:)

Mam na imię Michał , zabawę w ATV zaczęłem dokładnie wczoraj :) Maszyna to kawasaki kvf360 z 2002r , sprzęt jest aktualnie w rozbiorce , trzeba uporać się z luzami na układzie kierowniczym , ogniskami rdzy ( odziwo jest ich dosyć sporo ) , elektryką itp. Sprzęt jest sprowadzony ze szkocji :) Mam nadzieję ze będzie sie nam dobrze wspołpracować;)
Kvf 360 2002r.

hullok
Posty: 16
Rejestracja: czw 07 sie, 2008
Lokalizacja: Myslenice
Kontakt:

Witam

Post autor: hullok » czw 07 sie, 2008

Witam mam na imie Grzesiek i mieszkam w Myslenicach od szesciu miesiecy posiadam Kawasaki Brute force 750 sprzet jest super a zabawa na nim jeszcze lepsza pozdrawiam wszystkich fanatykow

Awatar użytkownika
Anker
Posty: 18
Rejestracja: sob 09 sie, 2008
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Post autor: Anker » sob 09 sie, 2008

Witam,

Mam na imie Piotrek i jak i pozostali na tym forum jestem uzalezniony.
Przygoda z quadami.... hmmmm.... pierwsza jazda za sprawa ssquad.... tam tez zostalem zarazony... chyba pownienem podzieowac Marcinowi.. :D
Wlasnie za 2 dni jade z nim po mojego pierwszego i mozna powiedziec wypragnionego qladzika... MXU 500 sprzecik ma rok i ponoc jest w sper kondycji.
Na codzien pracuje w Centrum Konferencyjnym w Wawie - jakby ktos chcial zorganizowac konferencje lub potrzebowal w rozsadnych pieniadzach noclegu w Wawie zapraszam do Centrum Konferencyjnego.

Pozdrowienia dla WSZYSTKICH MANIAKOW

mcasa
Posty: 2
Rejestracja: pn 11 sie, 2008
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Witam

Post autor: mcasa » pn 11 sie, 2008

Witam wszystkich miłośników i użytkowników quadów. A wita Marcin z Gorzowa Wlkp. lat 28. Zajmuje się promowaniem lekarstw (jeśli ktoś potrzebuje jakichś podpowiedzi odnośnie leczenia chorób układu krążenia, to jestem "prawie jak doktor"). Ale do rzeczy. Powinienem zarejestrować się tu wcześniej, gdyż od ponad roku zaraziłem się tym hobby, kilka miesięcy temu wpadła w moje posiadanie Yamaha Raptor 700. Pisałem, że powinienem być tu wcześniej, gdyż właściwie to zarejestrowałem się by ukazać szerszemu gronu informację iż poszukuję dla mojej yamahy nowego właściciela, cóż. Finanse weryfikują rzeczywistość. Póki co amatorsko użytkuję go po około gorzowskich lasach wraz z kilkoma kolegami, (również na sportach).

a tutaj link do ogłoszenia, które traktujmy zarazem jako quadzik którym cały czas jeszcze jeżdżę gdy tylko mam czas:
http://www.allegro.pl/item410948769_yam ... wany_.html

Marcin
[S] SPRZEDAM: YAMAHA 700 RAPTOR

kade
Posty: 3
Rejestracja: sob 09 sie, 2008
Lokalizacja: Wrocaw

Post autor: kade » wt 12 sie, 2008

Witam
Mam na imię Arek i mieszkam we Wrocławiu , jestem w trakcie poszukiwania nowego Grizzly 700 .Jeżeli ktoś ma w rozsądnej cenie to proszę o kontakt :) Pozdrawiam

cookieman
Posty: 4
Rejestracja: wt 12 sie, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cookieman » wt 12 sie, 2008

Witam mam na imie Dariusz dopiero nosze się z zamiarem kupna quada jak do tej pory interesowałem się bardziej ścigaczami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”