Porada Terenowa - Uuuh...

Wszystkie informacje przydatne do jazdy w terenie, czyli niezbędnik quadowego przeprawowca...
robertyamaha
Posty: 600
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: w-wa

Post autor: robertyamaha » czw 07 sie, 2008

Romulus

stahoo, dopiero dziś przeczytałem tego posta wal na policję, tego nie zrobiły dzieci tylko jakiś lokalny sk*******n może po lince (pewnie takie same nastawia jako wnyki) policja dojdzie do kłuserów,
takie linki rozciąga jeden idiot w józefowie w okolicach góry lotników - uważajcie
Ostatnio zmieniony czw 07 sie, 2008 przez robertyamaha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » czw 07 sie, 2008

Przysięgam że jak złapę takiego idiotę to najpierw dostanie porządny wpi***** a potem odwiozę go na policje. Od dziś jeżdże z pałką spotkam takiego kogoś i go chyba przetrące
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » czw 07 sie, 2008

sprawa sliska... obawiam sie, ze Policja nic nie pomoze, a i moze sie zdarzyc, ze beda ciagac wlasciciela, ze nie dopilnowal bezpieczenstwa...

u mnie na terenie tez sa tabliczki, ze przebywanie grozi smiercia i kalectwem, ze jest teren prywatny a wciaz pelno spacerowiczow i grzybiarzy... mimo to, nie kopie dolow i nie stawiam pulapek bo za to jest prokurator...

najchetniej bym przypilnowal i doprowadzil musem na Policje, ale na to nie mam czasu... moze to gownarzerja...?
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Grzesiek G
Posty: 237
Rejestracja: czw 05 kwie, 2007
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: Grzesiek G » pt 08 sie, 2008

Jak zwał , tak zwał - dla mnie jest to próba usiłowania morderstwa .
Przypomniała mi się opowieść mojego ojca , który wychowywał się przy dość ruchliwej drodze w latach 50tych ,a która dziś jest bardzo ruchliwą trasą . Dalecy koledzy ojca - wtedy kilku letni chłopcy , wymyślili sobie zabawę - przewiążą linkę przez drogę , to będą zatrzymywały się furmanki wracające z pobliskiego jarmarku , a oni będą mieli ubaw , jak woźnica się zatrzyma -( jak wiadomo ruch na drogach był znikomy , w porównaniu do czasów obecnych , dominowały furmanki konne ).
Niestety - pech chciał , że akurat pierwszy przejeżdżał młody motocyklista . Zabawa zakończyła się dla niego tragicznie - linka odcięła głowę .

Ja jednak wychodzę z założenia , że taki proceder powinien zostać zgłoszony na policję

Awatar użytkownika
Anker
Posty: 18
Rejestracja: sob 09 sie, 2008
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Post autor: Anker » sob 09 sie, 2008

To ze mna jechal miedzy innymi STAHOO i to mnie uratowal zycie.... Zatrzymalem sie 20 centymetrow od drutu. Drut byl idealnie na wysokosci mojej szyi wiec by mnie zgilotynowal

jeszcze raz dzieki i szkoda ze tego DEBILA ktory zamontowal ten drut nie bylo w poblizu...

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » sob 09 sie, 2008

witam Anker na Quadziku :)
.:GALEON:.

Slash64
Posty: 7
Rejestracja: pn 08 wrz, 2008
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: Slash64 » sob 27 wrz, 2008

stahoo napisał...
sprawa sliska... obawiam sie, ze Policja nic nie pomoze, a i moze sie zdarzyc, ze beda ciagac wlasciciela, ze nie dopilnowal bezpieczenstwa...

u mnie na terenie tez sa tabliczki, ze przebywanie grozi smiercia i kalectwem, ze jest teren prywatny a wciaz pelno spacerowiczow i grzybiarzy... mimo to, nie kopie dolow i nie stawiam pulapek bo za to jest prokurator...

najchetniej bym przypilnowal i doprowadzil musem na Policje, ale na to nie mam czasu... moze to gownarzerja...?

To wal do nich z paintbola z ukrycia, gwarantuje ze tak szybko sie nie pojawią :)
Ostatnio zmieniony sob 27 wrz, 2008 przez Slash64, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Barfek
Posty: 37
Rejestracja: ndz 09 lis, 2008
Lokalizacja: ok. Łomża

Post autor: Barfek » śr 12 lis, 2008

Jak już coś to z markeru i taki strzał w skroń tez by się zle skończył kulka osiąga prędkość od 100 stóp na sekundę do uwaga 400 stóp na sekundę wiem bo gram w "paintbola" 8)

Policja nic nie poradzi bo co wezmię odciski palców z drutu albo po śladach buta zobaczy kto i kiedy nosił takie skończy się że właściciel będzie miał problem i tyle . trzeba się wybrać na piechotę do pobliskiej wsi najlepiej do sklepu zapytać kogoś po cichu kto ma t problem z tymi jak one "kuadamy" i powolutku po sznurku do kłębka

ps i to nie 1 raz się zdarzyło wystarczy poczytać forum i inne fora kilka przypadków takich było na szczęście nie grożne
Suzuki ltz 400 the best

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradnik terenowy”