No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Xionc
Posty: 13
Rejestracja: ndz 08 cze, 2008
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Xionc » pt 13 cze, 2008

Pani na Quadzie, cóż to się będzie działo, jeżdze z tobą :hejka:

sportcoupe
Posty: 14
Rejestracja: sob 14 cze, 2008
Lokalizacja: Ustroń Podbeskidzie

Post autor: sportcoupe » ndz 15 cze, 2008

Witam,

Mam na imię Radek i mieszkam w Ustroniu ( Podbeskidzie ) od pewnego czasu bardzo spodobała mi się jazda na quadzie i na początku tego roku kupiłem Kawasaki KFX 700 V-Twin.

Obrazek
Obrazek

Jestem trochę mało mobilny bo nie mam busa ani przyczepki i smigam od "Pszczyny" po Wisłę i od Cieszyna po Jasienicę jeśli również jeździsz w moich okolicach to daj znać. :D

robert85r
Posty: 2
Rejestracja: ndz 15 cze, 2008
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Witam Wszystkich

Post autor: robert85r » ndz 15 cze, 2008

Witajcie! Mam na imie Robert! Wiek 23 lata! Pochodze ze śląska i zaraziłem sie quado-mania od kuzyna! Niestety jeszcze nie posiadam własnego sprzętu ale z waszą pomoca mam nadzieje że uda mi się kupić coś na czym bede mogł dołączyć do waszego grona na stałe! Serdecznie pozdawiam.

Robert B

Tobi/ltz
Posty: 1
Rejestracja: wt 17 cze, 2008
Lokalizacja: Pomorze

Siema

Post autor: Tobi/ltz » śr 18 cze, 2008

Witam wszystkich Quadowiczów.
Jestem Tobi z Pomorza i od roku spędzam wolny czas na Quadach!
Obecnie mam Suzuki LTZ i mogę polecić ten sprzęt wszystkim którzy chcą troszkę poszaleć.
Może od przyszłego sezonu przejdę na King-a.
Pozdrawiam
:lol:
LTZ

snara1989
Posty: 3
Rejestracja: pn 16 cze, 2008
Lokalizacja: PODLASIE

Witam

Post autor: snara1989 » śr 18 cze, 2008

Elo elo 5,5,0 ,witam wszystkich quadomaniaków osobiscie latam roznymi quadami poniewaz sprowadzam z USA i nieraz przejade sie nie jednym .... zajmuje sie quadami od pól roku;) obecenie czkeam na suzuki ltz400 k6. juz niedlugo bede odbieral ;) Latam po Mazurach (bardzo dobre tereny na przeprawy) ,a dokladniej w miasteczku na granicach woje. PODLASIA -a WAR-MAZ.
pzdr! Kamil ;)

martynaa
Posty: 2
Rejestracja: śr 18 cze, 2008
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: martynaa » czw 19 cze, 2008

Witam,

mam na imię Martyna, mam 20 lat. Mieszkam w okolicach Poznania :P Obecnie się uczę.
Jestem posiadaczką KVF BF 750 4x4i. Na quadzie jeżdżę już 8 sezon. 6 lat jeździłam na mniejszym quadzie, bo 250 i dopiero 2 na bvf. Nie wiem co jeszcze mam napisać o sobie :P za bardzo nie lubię pisać na swój temat :P

Fotki wrzucę w następnym tygodniu :P a teraz możecie zobaczyć mnie wchodząc na mój profil, klikając na mój nick :wink: Pozdrawiam wszystkich ...
Martyna:)

Awatar użytkownika
ChriS1984
Posty: 7
Rejestracja: pn 09 cze, 2008
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Post autor: ChriS1984 » czw 19 cze, 2008

uuuu :)) 8 sezon a dopiero teraz do "nas" zawitalas :] :)

mazbest
Posty: 4
Rejestracja: pn 16 cze, 2008
Lokalizacja: Z-gc

siemanko

Post autor: mazbest » czw 19 cze, 2008

witam wszystkich

jestem Krzysiek, pochodzę ze Zgorzelca, 34l.. robię pierwsze przymiarki do zakupu quada

pzdr Mazi

ForestKriS
Posty: 26
Rejestracja: sob 07 lip, 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz BDG
Kontakt:

Post autor: ForestKriS » pt 20 cze, 2008

Siema

imie: Krzysiek
aka: KriS
rejon: kuj-pom
miasto: Bydgoszcz
wiek:24
od kiedy: zarazony od ponad 1.5roku
co robie:koncze studia i pracuje jako przedstawiciel handlowy

pierwsza gadzina planowana na jesien ls250 lub 300 , aeon cobra lub cos z tego typu



pozdro i buziaczki dla Pan :D 8)

futro111
Posty: 27
Rejestracja: ndz 22 cze, 2008
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: futro111 » pn 23 cze, 2008

Witam wszystkich forumowiczów, quady weszły w moje życie jak Turcja do ćwierćfinału w ME. Nagle okazało się, że starszy kupił Honde Rincon 680 2007rok, niby nic quadzik, przez 3 dni nawet go nie tykałem (ojciec dużo jeździ krosikiem, właśnie kupił sobie nowiutkie ktm) po co mu quad, nic... zasiadam na maszynke i lece, jeden dzień drugi trzeci dziesiąty i tak już śmigam trzeci tydzień. Interesuje mnie anatomia quada (tzn. co robić żeby nie zatopić) nigdy nie kręcił mnie teren, tuning szybka sportowa jazda to było to, teraz przejąłem przeprawiacza modyfikuje i pociskam gdzie się tylko da byle mokro i wilgotno:)"Apro po" na imię mam Bartek (futer) mam 24lata pochodzę z Dąbrowy Górniczej woj. śląsie, poza terenem troszkę driftingu (miałem kupić na ten sezon mocne BM ale quad zmienił plany) dobry film, dobra czarna muza i wszystko co mi tylko przyjdzie do głowy. Do zobaczenia na forum i mam nadzieje nie tylko 8) .
To, że się czegoś boisz nie znaczy, że nie możesz tego zrobić. Honda680 kurczak na ostro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”