Legionowo/Bialoleka/Choszczowka

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
Deffin
Posty: 3
Rejestracja: wt 17 cze, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Legionowo/Bialoleka/Choszczowka

Post autor: Deffin » wt 17 cze, 2008

Szukam kogoś kto pojeździl by zemną lub nauczyl mnie jezdic w tych okolicach mam 17 lat jak cos :lol: samemu sie nudze wiec szukam kolegi do jazdy xD jezdze Kymco MXU 500 mam ją od 8.06.07 więc dopiero jeżdże kilka dni.

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » wt 17 cze, 2008

Pisz na pw jak cos mozna posmigac ale kawałek masz domnie
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

Deffin
Posty: 3
Rejestracja: wt 17 cze, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Deffin » śr 18 cze, 2008

Troszke duży ten kawałek ja nie wiem jak to będzie wyglądało :lol:

Z
Posty: 90
Rejestracja: ndz 15 kwie, 2007
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Post autor: Z » śr 25 cze, 2008

Panowie uważajcie w lasach w okolicach Chotomowa i Nieporętu.Z mych informacji policja ze szkółki na motorach zaczyna ganiać
Pozdrawiam Z

Deffin
Posty: 3
Rejestracja: wt 17 cze, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Deffin » ndz 27 lip, 2008

Ziomek mojego kolege gonil jeden policjant mial crossa 250 a on 50 uciekl bo ten z 250 przykozaczyc chial i wyskoczyc i sobie wyskoczyl :D ale to podobno nie widzialem wiec gwarancji nie dam

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » ndz 27 lip, 2008

Deffin:
Ziomek mojego kolege gonil jeden policjant mial crossa 250 a on 50 uciekl bo ten z 250 przykozaczyc chial i wyskoczyc i sobie wyskoczyl :D ale to podobno nie widzialem wiec gwarancji nie dam
Przepraszam bardzo, ale chyba nie ma się czym chwalić... :dobani:
Póki co quadowa emeryturka :)

Awatar użytkownika
KaMaSx
Posty: 67
Rejestracja: pt 23 maja, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KaMaSx » ndz 27 lip, 2008

dokladnie, nie ma sie czym chwalic... wlasnie przez takich ludzi policja tak quadowcow "trzepie"

Awatar użytkownika
Paulus71
Posty: 402
Rejestracja: śr 04 lip, 2007
Quad:: Renia 1000 XXC
Imię: Paweł
Lokalizacja: wawka

Post autor: Paulus71 » ndz 27 lip, 2008

no tak

policjantowi ucieka, od wideł rzuconych przez rolnika robi uniki, matkę z dzieckiem zakurzy...

normalnie bohater :nerwus:

maryjanek
Posty: 19
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Quad:: Honda Rincon 680
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: maryjanek » wt 29 lip, 2008

Deffin napisał...
Ziomek mojego kolege gonil jeden policjant mial crossa 250 a on 50 uciekl bo ten z 250 przykozaczyc chial i wyskoczyc i sobie wyskoczyl :D ale to podobno nie widzialem wiec gwarancji nie dam
Moi Drodzy jak czytam takie teksty to mnie slak trafia ( to ocenzurowane słowa) a potam jak ja jadę grzecznie zgodnie z przepisami to mnie ganiają i wmawiają że to ja ludzie RATUNKU tak nie może być proszę używajcie szarych komórek i myślcie co robicie a będzie nam się lepiej jeżdziło.

modRuszko: cytowanie :figielek:
Ostatnio zmieniony wt 29 lip, 2008 przez maryjanek, łącznie zmieniany 1 raz.
w krótce Rincon 680 Już Jest Nowa Czerwona Piękna

Awatar użytkownika
KaMaSx
Posty: 67
Rejestracja: pt 23 maja, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: KaMaSx » wt 29 lip, 2008

przez glupote (zazdrosc?) ludzi z pewnej wioski niedawno zlapali mojego kumpla :? jechalem sobie quadem i babka wyskoczyla z domu i krzyczala ze juz dzwoni na policje(a akurat jechalem chyba z 10km/h bo fajne bmw stalo przed domem i sobie ogladalem :P ). Pol godziny pozniej dzwoni do mnie znajomy ze policja go zatrzymala i wmawiala mu ze to on wariowal po calej wsi quadem.... po 1 wogule nie wariowalem na wsi... po 2 jestem pewien ze jakis kratyn jechal jakas chwile przedemna przez ta wies i dlatego takie problemy z tego wyszly :x wiec moje zdanie jest takie: szalej tam gdzie to nikomu nie przeszkadza... wkoncu i Ciebie zatrzymia... :x

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”