Lucky Star SP250-S

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
jaroNSZ
Posty: 9
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: jaroNSZ » pt 09 maja, 2008

Jak ostygnie to zobaczę jeszcze raz. W baku syfu raczej nie powinno być quad ma przejechane dopiero 91 km i to po asfalcie i piasku wszystkie podzespoły jeszcze czyste hee.

Czytałem jeszcze coś że jak nie chce palić to się odsącza paliwo w gaźniku przez poluzowanie śrubki i tym wężykiem zlatuje paliwo. Jak nie będzie chciał zapalić za spróbuję to zrobić i zobaczę wtedy, ale przecież jak za każdym razem będzie zimny to nie będę odsączał gaźnika przecież.

Zielony
Posty: 5
Rejestracja: pt 02 maja, 2008
Lokalizacja: Szamotuły, Poznań
Kontakt:

Post autor: Zielony » wt 13 maja, 2008

Mam pytanko. Chciałbym zakupić drugi komplet kół. Felgi alu (na bajerach nie zależy-najtańsze) i opony szosowe. Nie wiem co mam wybrać. W katalogu LS Łódź znalazłem 2 rodzaje takich opony firmy MAXXIS (raczej przy firmie pozostanę), modele: SPEARZ i QUADS. Czy warto zmieniać rozmiar felg+niższe profil opony? Jak ma się szerokość tych opon z przodu do prowadzenia quada? Nie kręci się ciężko kierownicą? Obecnie 70% przejechanych kilometrów jest po twardej nawierzchni, więc szkoda mi oryginalnych RAZR. W terenie są rewelacyjne :mrgreen:
Proszę o pomoc. 8)
..... ::::: beautiful wild beast ::::: .....

jaroNSZ
Posty: 9
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: jaroNSZ » czw 15 maja, 2008

koledzy jaki jest mniej więcej koszt pierwszego przeglądu LS - 250S po 200 km ????

wiwi
Posty: 22
Rejestracja: pn 25 lut, 2008
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: wiwi » czw 15 maja, 2008

Różnie,zależy od serwisu ja płaciłem 290zł.Gość początkowo chciał mi wmówić ,że jeśli nie kupowałem u niego quada to powinienem zapłacić o 60zł więcej ale nie dałem się wyrolować.Ogólnie ceny są zróżnicowane między 250-300zł.

ostróda
Posty: 14
Rejestracja: śr 19 mar, 2008
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: ostróda » pt 16 maja, 2008

JAROnsz w Iławie płaciłem 120

ostróda
Posty: 14
Rejestracja: śr 19 mar, 2008
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: ostróda » pt 16 maja, 2008

a w Olsztynie 250 nie mam pojecia czemu taka różnica

jaroNSZ
Posty: 9
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: jaroNSZ » pt 16 maja, 2008

Ja kupowałem quada w Olsztynie na lubelskiej i tam jak coś bym robił przegląd i własnie nie wiem ile sobie zażyczą dlatego chciałem się najpierw zorientować w cenach (żeby mnie nie ścieli z nóg ;p), a w Iławie to w B.M.K. Motors tak ??????
Pierwszy przegląd to jest wymiana olejów i filtrów tak czy coś więcej ???

Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 1159
Rejestracja: ndz 21 paź, 2007
Kontakt:

Post autor: Ronin » pt 16 maja, 2008

oraz fachowy "rzut oka" i najważniejsze - stempel przedłużający gwarancje :lol:
Prawdziwi mistrzowie nie jedzą miodu, prawdziwi mistrzowie żują pszczoły

ostróda
Posty: 14
Rejestracja: śr 19 mar, 2008
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: ostróda » pt 16 maja, 2008

Iława B.M.K. Motors pierwszy przegląd wymiana olejów w silniku i skrzyni oraz wyczyszczenie osadnika zanieczyszczen

Awatar użytkownika
kowalkuba
Posty: 7
Rejestracja: pn 02 cze, 2008
Lokalizacja: Kudowa Zdrój/ UK
Kontakt:

Post autor: kowalkuba » pn 02 cze, 2008

Swietnie ze tak duzo piszecie o ls-ach bo tez jestem zainteresowany kupnem.Wacham sie jednak pomiedzy 250 a 300.Czy ktos moze mi powiedziec ile warto zaplacic za oba te modele bo wiadomo ze rozni sprzedawczy maja rozne ceny.
Jestem z dolnoslaskiego wiec jesli ktos zna godnego polecenia sprzedawce ktory zaproponuje dobra cene z gory dziekuje za info.

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”