Proszę o podpowiedź (Comein,MUDDY QUADY,BANZAI-MOTORBIKES)

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
ODPOWIEDZ
Ana
Posty: 9
Rejestracja: śr 14 maja, 2008
Lokalizacja: Wawa i okolice

Proszę o podpowiedź (Comein,MUDDY QUADY,BANZAI-MOTORBIKES)

Post autor: Ana » śr 14 maja, 2008

Witam. Na dniach zamierzam kupić Suzuki ltz 400 z możliwością rejestracji.
Szukam salonu, sprzedawcy godnego polecenia. Poszukałam trochę w sieci i doszukałam się wielu negatywnych opini o niektórych sprzedawcach. Jak jest np. z książeczką gwarancyjną? Na gwarancji quada można serwisować w każdym autoryzowanym warsztacie na terenie całego kraju czy u sprzedawcy. Pytam w kontekście tego co oferuje Pan Bogusławski ze Słupska.
Czy macie jakieś doświadczenie z salonem:
- Comein z Jeleniej Góry
- MUDDY QUADY Chotomów
- BANZAI-MOTORBIKE Rzeszów?
Troche sporo ale wdzięczna Wam będę za podpowiedź :oops: .
Pozdrawiam,
Ana

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » śr 14 maja, 2008

Z tego co wiem Pan Bogusławski to gwarancje może sobie na czole wystawić. Ponieważ on ma chyba sprowadzane sprzęty
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » czw 15 maja, 2008

8) tylko pojazdy kupione w sieci danego importera można serwisowac i podlegają gwarancji u niego...
...czyli czym lepszy importer ,wieksza siec, wyzsza jakosc usług itd.
.:GALEON:.

Ana
Posty: 9
Rejestracja: śr 14 maja, 2008
Lokalizacja: Wawa i okolice

Post autor: Ana » czw 15 maja, 2008

Dzięki za odpowiedzi. Właśnie zdążyłam się już zorientować w temacie. Kupując quada np. w Rzeszowie z każdą naprawą w okresie gearancyjnym trzeba do nich śmigać. Pocieszające jest to, że sprzęt który zamierzam kupić jest jednym z tych mniej awaryjnych. A coś w Warszawie jest godnego polecenia? Pierwszy mój zakup to będzie stąd moje różne obawy.

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » czw 15 maja, 2008

BadAmstaff

Z tego co wiem Pan Bogusławski to gwarancje może sobie na czole wystawić. Ponieważ on ma chyba sprowadzane sprzęty
Pan Boguslawski w tym wypadku jest strona sprzedającą więc gwarantem, a gwarancja przez niego dana na sprzęt jest obowiązujaca. Oczywiście w razie jakichkolwiek problemów można się zwrócić do niego z roszczeniem.
Warunki gwarancji to już osobna historia dlatego warto je poznać przed zakupem.
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

Ana
Posty: 9
Rejestracja: śr 14 maja, 2008
Lokalizacja: Wawa i okolice

Post autor: Ana » czw 15 maja, 2008

Tam chodzi jeszcze o coś innego. Wyczytałam na forum motocyklowym i nie wiem czy dotyczy to wszystkich sprzętów importowanych, że sprawdzając numery zakupionego motocyklu w bazie okazuje się, że sprzęt ten stoi nadal w salonie i nie został sprzedany. Z takim przypadkiem spotkał się jeden z klientów owej inicjatywy który chciał przekroczyć granicę niemiecką :? .

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » czw 15 maja, 2008

:D w warszawie wszystkiego pod dostatkiem :mrgreen:
.:GALEON:.

bertone
Posty: 11
Rejestracja: czw 01 lis, 2007
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

Post autor: bertone » sob 24 maja, 2008

W zeszłym roku zakupiłem Suzuki LTZ u Pana Bogusławskiego, jestem z tego faktu baardzo zadowolony, szybko sprawnie , tanio.... Jak ktoś wyżej napisał Ltz jest mało awaryjny- u mnie nic się nie dzieje- a autoryzowane serwisy?? Niech psują inne sprzęty nie moje :D . Wymienić olej i filtry można samemu lub u zaprzyjaźnionego mechanika za przysłowiowe piwo :lol: . A większe przeglądy lepiej zrobić w niezrzeszonym warsztacie specjalistycznym np PROATV lub innym- tam pracują specjaliści , a nie wymieniacze jak to jest w ASO.
Black Ltz400

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”