Łańcuch spada POMOCY!!!

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
jontlolek
Posty: 7
Rejestracja: czw 17 kwie, 2008
Lokalizacja: Węgierska Górka
Kontakt:

Post autor: jontlolek » śr 23 kwie, 2008

to ja ci doradze w hińskich padaja łożyska na tylnim wale i i przesuwa sie cała ośka i moze dla tego spada łańcóch wes złap za koła z tyłu i spróbuj ruszyć sobie nimi jesli masz luz to albo go usuń albo poprostu trzeba bedzie zmienić łożyska ja zajechałem łożyska w 2 dni.. pozdrawiam
jedziemy zawsze tam gdzie chcemy jechać, zobaczymy to czego nie zapomnimy i nikt nam nie odbierze:)

Awatar użytkownika
bololi
Posty: 19
Rejestracja: pn 19 lis, 2007
Lokalizacja: sławków
Kontakt:

Post autor: bololi » śr 23 kwie, 2008

Macie racje że chińskie łańcuchy to dziadostwo ale kolega chce zrobić napinacz i chwała mu za to miXon masz racje napinacz to naprawdę dobra rzecz i naprawdę bardzo prosto ją zrobić
tokarka spawarka i trochę teflonu.

Seba
Posty: 41
Rejestracja: wt 07 sie, 2007
Lokalizacja: Ogrodzieniec
Kontakt:

Post autor: Seba » śr 23 kwie, 2008

Po co wam napinacze. Ja też miałem problem ze spadaniem łańcucha, ale skończył się on jak kupiłem nowy łańcuch. Kupiłem bardzo porządny łańcuch za 150 zł i problemu nie ma !!!! :D

miXon
Posty: 14
Rejestracja: śr 23 sty, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: miXon » ndz 27 kwie, 2008

mi nie chodzi o to że mi spada łańcuch.... tylko o to że miałbym z głowy na dłuższy czas naciąganie go... i tak robię to rzadko ale z napinaczem mógłbym na dłużej o tym zapomnieć..

bololi jak zrobić to z tych materiałów co napisałeś??jak nie chcesz się tutaj ropisywać to zagadaj na gg.1467154
(nie)Tylko 4 koła:D:D:D

larry
Posty: 7
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

jaki ...

Post autor: larry » pn 19 maja, 2008

jaki kupiłeś łańcuch do bashana 200 ???
chiński mi sie rozciągnął jak stara baba :)

Awatar użytkownika
bololi
Posty: 19
Rejestracja: pn 19 lis, 2007
Lokalizacja: sławków
Kontakt:

Post autor: bololi » pn 19 maja, 2008

Do bashana pasuje od WSK firmy YBN

larry
Posty: 7
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

...

Post autor: larry » pt 23 maja, 2008

bardzo dziękuje,
napinacz łańcucha niestety deczko źle podawał łańcuch na dużą zębatkę i ciągle spadał.
napinacz poprawiłem, ale chce zmienić łańcuch,

Od jakiego motocykla pasują zębatki,
na przód wydaje mi sie że od wsk będzie ok, tylko brakuje dwóch dziurek na podkładkę zabezpieczającą, ale od czego dopasować tył ???

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”