Lucky Star SP250-S

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
ostróda
Posty: 14
Rejestracja: śr 19 mar, 2008
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: ostróda » pt 09 maja, 2008

ja robie ok 200 km

jaroNSZ
Posty: 9
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: jaroNSZ » pt 09 maja, 2008

Koledzy czytałem ostatnio wasze wypowiedzi i przeczytałem że obroty na biegu jałowym (czyli N) powinny być w granicy 1600 +/-100 u mnie na ciepłym silniku są w granicach 1900/2000 i tak się utrzymują quad LS sp250 91 km przebiegu.
To chyba za dużo co ???? Można to jakoś wyregulować we własnym zakresie ???? Czy po prostu on ma takie obroty???? ssanie oczywiście na maxa w prawą stronę.

Proszę o pomoc .
Pozdro Jarek.

Awatar użytkownika
Simbi
Posty: 60
Rejestracja: śr 12 wrz, 2007
Quad:: 800X
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Simbi » pt 09 maja, 2008

Po prawej stronie (siedzac na quadzie po prawej nad skrzynia ) masz taka mala "srubke" na koncu przewodu do regulacji. Krecisz i ustawiasz jak chcesz....
EXTREME SQUAD LODZ

jaroNSZ
Posty: 9
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: jaroNSZ » pt 09 maja, 2008

tak zgadza się od gaźnika wychodzi gumowy przewód i na jego końcu jest biała plastikowa śrubka to rozumiem że nią tak ????? NA WŁĄCZONYM SILNIKU ??????

Awatar użytkownika
Ronin
Posty: 1159
Rejestracja: ndz 21 paź, 2007
Kontakt:

Post autor: Ronin » pt 09 maja, 2008

oczywiście, na "N" no i jakjuż się nagrzeje, żebyś na ssaniu nie regulował :D
Prawdziwi mistrzowie nie jedzą miodu, prawdziwi mistrzowie żują pszczoły

jaroNSZ
Posty: 9
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: jaroNSZ » pt 09 maja, 2008

tu na zdjęciu to jest ta śróbka do tej regulacji obrotów ????
Załączniki
1.JPG

Awatar użytkownika
Simbi
Posty: 60
Rejestracja: śr 12 wrz, 2007
Quad:: 800X
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Simbi » pt 09 maja, 2008

Tak to ta :ok:
Bieg na N i po rozgrzaniu ustawiaj
EXTREME SQUAD LODZ

jaroNSZ
Posty: 9
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: jaroNSZ » pt 09 maja, 2008

ok spoko już ustawiłem

jaroNSZ
Posty: 9
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: Szczytno
Kontakt:

Post autor: jaroNSZ » pt 09 maja, 2008

ale mam jeszcze jeden problem nie wiem co to może być jak jest ciepły rozgrzany silnik to pali za dotknięciem i jak był zimny to na ssanie i też aż do dzisiaj, wczoraj ostatni raz jeździłem, dzisiaj odpalam normalnie jak zawsze a tu nic nie chce odpalić kręci kręci i nic ssanie na maxa w lewo i nic, odczekałem trochę kręcę dalej i nic akumulator dobry quad ma przejechane 91 km, odczekałem trochę i probuje dalej kręcę i nie che odpalić dodałem deczko gazu i odpalił.

Zobaczę co będzie jak ostygnie do końca, co to może być za przyczyna pierwszy raz tak miałem i trochę mnie to niepokoi może coś sprawdzić ???? poradźcie mi koledzy jak nic nie poradzę to do serwisu trzeba będzie.

Z góry dzięki za odpowiedz.

Pozdro Jarek

Awatar użytkownika
Simbi
Posty: 60
Rejestracja: śr 12 wrz, 2007
Quad:: 800X
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Simbi » pt 09 maja, 2008

Przyczyn moze byc duzo....moglo sie np dostac jakiegos syfu do baku (zaloz sobie filtr paliwa najlepiej).... zobacz jak dalej bedzie palic. Zazwyczaj na zimnym silniku tak sie dzieje jesli juz..ale powinno wystarczyc dac wiecej ssania (niekoniecznie na maxa ) i delikatnie gazu ,potem dac popracowac z kilka minut i mozna smigac. Nie zawsze pali od dotkniecia w LS-ach,ale nie powinno to byc regula i sprawiac wiekszego problemu...Gdyby sie jednak powtarzalo to okresl stany,w ktorych tak sie dzieje zazwyczaj, to bedzie mozna latwiej sprecyzowac,bo jak mowie przyczyn moze byc duzo.Po jednorazowym razie ciezko szukac przyczyny,ktorej moze tak naprawde nie byc i moze juz tak sie nie stanie w przyszlosci...
EXTREME SQUAD LODZ

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”