No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Matey
Posty: 4
Rejestracja: śr 30 kwie, 2008
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Post autor: Matey » śr 30 kwie, 2008

Siemka. Ja rowniez zaczynam przygode z quadami dopiero, oczekuje na LS SP300-S Szybko sie zarazilem, bo od czasu mojej pierwszej przejazdzki na quadzie do momentu zamowienia quada minelo 2 tyg. :)

Pozdrawiam wszystkich

przemo33
Posty: 11
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: Niegowonice
Kontakt:

Post autor: przemo33 » czw 01 maja, 2008

Witam Wszystkich

Mam na imie Przemk i zaczynam dopiero zabawe w quady, przedwczoraj kupilem chinczyka(Magnus Viper 200 = SHINERAY XY 200 ST II) o pojemnisci 200ccm,
mam nadzieje ze bede mogl podyskutowac z Wami na wiele ciekawych tematow.

Pozdrowka

chriss77
Posty: 2
Rejestracja: sob 03 maja, 2008
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: chriss77 » sob 03 maja, 2008

Witam wszystkich,

mam na imię Krzysiek, mieszkam w Warszawie, liczę sobie 31 wiosen. Nie posiadam jeszcze swojego quada, choć właśnie zamierzam go kupić.

Pozdrawiam Wszystkich Pozytywnie Zakręcownych,
Krzysiek
początkujący, otwarty na wszelkie wiadomości na temat quadów

bertone
Posty: 11
Rejestracja: czw 01 lis, 2007
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

Trochę późno, ale zawsze

Post autor: bertone » sob 03 maja, 2008

Mam na imię Darek, lat 32 , mieszkam w Wołominie. Forum to czytam od dawna- nawet kilka razy się odezwałem... a tu taka gafa - zapomniałem się przywitać.
Od roku posiadam Suzuki LTZ400.

Witam i Pozdrawiam wszystkich !!!
Black Ltz400

szwaqier
Posty: 100
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Kampinos/Sochaczew/Pruszkow
Kontakt:

Post autor: szwaqier » ndz 04 maja, 2008

Witam
Zwą mnie Tomek, mieszkam teraz 2km od Puszczy Kampinowskiej na takim malutkim zadupiu zwanym Strojec. Wiosen mi już minęło 26, quady mnie zakręciły po imprezie integracyjnej i zabawach polowych zorganizowanych w robocie. Z wykształcenia jestem teleinformatykiem i w zawodzie nawet sie udaje pracować.
Mam nadzieje na udane i wielce merytoryczne :P konwersacje z wami na forum.
Pzdr

RobertM
Posty: 3
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Katowice

Powitanko

Post autor: RobertM » ndz 04 maja, 2008

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i liczę na dużo nauki w temacie quadów od doświadczonej rzeszy użytkowników.
Pozdrowienia
Robert

Awatar użytkownika
Caeradwyn
Posty: 28
Rejestracja: ndz 04 maja, 2008
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Witam :)

Post autor: Caeradwyn » ndz 04 maja, 2008

Hej! w paru słowach o sobie: jestem kobietą, na chorobę zwaną Quad'y zapadłam spontanicznie podczas urlopu :) Mam na imię Carola, jestem z, i mieszkam w grodzie Kraka, na codzień ciężko pracuję, a w wolnych chwilach oglądam sporty ekstremalne (niestety najcześciej w TV :( Bardzo lubię każdy sport który brudzi, obija lub/i pozwala na szaleństwo absolutne (narty, snowboard, rolki, wrotki, snakeboard, deskorolka, wspinaczka to, to, co obecnie mnie pochłania:) Quada "jeszcze" nie mam, ale to już tylko ( mam nadzieję) kwestia czasu. Lubię fantastykę oraz ludzi uśmiechniętych :))))

Pozdrawiam!
Załączniki
Tutaj właœnie się zaczęło :)
Tutaj właœnie się zaczęło :)
Kymco.JPG (28.2 KiB) Przejrzano 4959 razy
^_^ my way or highway ^_^

August
Posty: 4
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Płock

Post autor: August » pn 05 maja, 2008

Witam wszystkich quado maniaków :)
W kilku słowach: to może tak najprościej, nazywam się Paweł mam 18 lat uczę się w LO w Płocku i choruje na quady. Niestety narazie quada niemam jeździłem dopiero raz w życiu, ale zaje*** mi się podobało. :) Wcześniej interesowałem się innymi sportami extremalnymi, w sumie nadal się interesuje, ale choruje na quada.
Pozdrawiam wszystkich ;)

Awatar użytkownika
Ivan
Posty: 166
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Quad:: Gryzzli 700 FI
Lokalizacja: Wrocław/ J-L
Kontakt:

Post autor: Ivan » pn 05 maja, 2008

Witam Wszystkich Quadomaniaków :)
Po krótce o sobie:
Zaraziłem się po przejażdżce Hondziawką Recon 250.
Od tamtej pory tylko o niej myślałem, po czym wpadł mi do głowy pomysł odlotowy coby sie nauczyć na takim czyms jeździć.
Na początku AEON50. Trochę małe i smieszne ale wystarczyło by pare dzwonków i glebek zaliczyć ;) (podstawy złapałem)
Potem kupiłem chińczyka 150 na manualu (raptor style ;) )
Zaraziłem kolegów !!
Teraz mam ( i koledzy też po jednym) 110ccm i 250ccm (chińszczyzna) oraz przez chwilke miałem Recona 250 (już sprzedany).

Obecnie ( już umiem jeździć) (chyba ;) aczkolwiek jeszcze na plecy zdaża mi sie polecieć) szukam czegoś markowego i dużego.

Pozdrawiam

karp505
Posty: 3
Rejestracja: pn 05 maja, 2008
Lokalizacja: Skępe

Post autor: karp505 » pn 05 maja, 2008

[shadow=cyan]Witam wszystkich,
Mam na imię Marcin, lat 22, mieszkam w Skępem. Forum to czytam już od dłuższego czasu.
Quadami zaraziłem sie w zeszłym roku, kiedy to miałem okazje "pobawic" sie RAPTOTEM 350. Po tym krótkim spotkaniu z quadem wskoczyłem na crossa Honde CR 250. Teraz kiedy nie mam juz motorku mysle o ... QUADZIE :D
Pozdrawiam wszystkich !!![/shadow]
Załączniki
DSC01650.jpg
start.jpg
DSC01647.jpg
Ostatnio zmieniony pn 05 maja, 2008 przez karp505, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”