Quad dla dziecka

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
regifx
Posty: 1
Rejestracja: śr 25 lip, 2007

Quad dla dziecka

Post autor: regifx » śr 25 lip, 2007

witam wszystkich :) - jestem tu nowy, wiec prosze o wyrozumiałość i pomoc. Chcę kupić quada dla dziecka (12 lat) tak aby mógł na nim pojeździć z rok czy dwa. Pytanie co wybrać, czy to w ogóle dobry pomysł - może macie jakies z tym doswiadczenia. Licze na Waszą pomoc !!! Z góry dziekuje za wszelkie posty z odpowiedziami. pozdr regi

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » śr 25 lip, 2007

dla 12-latka wystarczy quad o poj. do 110-150cm max. napewno automat nie kupuj chinoli itp. lepiej odłożyć zakup w czasie i kupić quada firmowego zaoszczędzisz nerwów kasy i rozczarowania dziecka,że coś ma a stoi w garażu lub w warsztacie,ale quad to dopiero początek musisz wziążć pod uwagę zakup kasku,ochraniaczy,butów itp itd na to nie powinineś skąpić kasy tu chodzi o zdrowie a niekiedy i więcej.Ogólnie temat był wałkowany więc włącz na forum "szukaj"a znajdziesz sporo rad w tym temacie. :lol: Powodzonka
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

Malisz
Posty: 22
Rejestracja: wt 28 sie, 2007
Lokalizacja: Chotomów koło Wa-wy

Post autor: Malisz » wt 28 sie, 2007

Dobra rada : Nie kupuj Żadnych CHIŃCZYKÓW.

(czyli : kingwayów , masterów , Bashanów i innych) Gwarancja nic nie daje.Wszystko psuję się po miesiącu a elektryka już po tygodniu. A Dealer mówi ,że gwarancja nie obejmuje części ,które się zużywają i nic nie naprawi.

Lepiej trochę dołożyć i kupić porządną używkę np. ( Honda TRX 90 , Jakaś Yamaha , lub również bezawaryjne Koreańskie KYMCO ) Odradzam kupna Chińszczyzny.One się psują i nie mają siły jeździć. A z Jakiegoś Japońca (YAMAHA ,HONDA ) będziesz zadowolony. :D
[size=75]QUAD Jest Bogiem | OFFROAD Nałogiem |CROSS Zabawą | SKUTER Podstawą|

SPRZEDAM CPI GTR 2005r. 694-378-108 OKAZJA![/size]

Awatar użytkownika
MERIT
Posty: 67
Rejestracja: czw 31 sie, 2006
Lokalizacja: Białystok

Post autor: MERIT » śr 29 sie, 2007

KYMCO jest z Tajwanu, a poza tym zgadzam się z przedmówcą . Jest spora oferta quadów dla dzieci - wszystko jest kwestią ceny, ale jeżeli możesz wydać trochę kasy (np. Kymco maxxer 50 ok. 6000 ) to napewno znajdziesz dobry a co najważniejsze bezpieczny sprzęt .
MERIT

Awatar użytkownika
Grzesiek G
Posty: 237
Rejestracja: czw 05 kwie, 2007
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: Grzesiek G » śr 29 sie, 2007

Jak Ci się nie bardzo spieszy , to późną jesienią będę sprzedawał quada mojego syna . Yamaha Raptor YFM-R80 z 2004r z pełną dokumentacją . Cena ok. 5500zł .

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » pt 31 sie, 2007

zapraszam do nas mamy trochę fajnych propozycji :lol:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Masyl
Posty: 9
Rejestracja: sob 09 lut, 2008
Lokalizacja: Zawoja

Post autor: Masyl » ndz 02 mar, 2008

Jak jeszcze nie kupiłeś.. to.

Jak nie chcesz Chinczyków to Albo Yamaha tak jak powiedział Grzesiek G albo Suzuki LTZ50

Co do Quadów z Chin to są dobre ale wszystko trzeba dokładnie po sprawdzać. Całe zawieszenie. A dla twojego dziecka to dobry będzie quad 110cm3. Wybór należy do Ciebie.

Awatar użytkownika
LordBlood
Posty: 7
Rejestracja: śr 23 kwie, 2008
Lokalizacja: szczecin

Post autor: LordBlood » śr 23 kwie, 2008

oj ludzie ludzie.... jak może dziecko jeździć na 150 MAX... przecież to jest takie wolne, że ono nawet nieodczuje przeciążeń czy przyspieszenie...ja osobiście mam 13 lat (rocznikowo 14) i jeżdzę z tatą na quadzie i obydwoje mam yamahy grizzly 700 fi...xD jeżeli chcecie koniecznie już jakiegoś quada o tak małej pojemności to proponuję wybrać coś z oferty yamahy lub polarisa...:P:D

POLECAM BĘDZIECIE NAPRAWDĘ ZADOWOLENI...:D

ps. Czemu mój GPS Garmina jest tak niedokładny, że pokazuje, że jadę obok drogi a nie na niej....:/:(
LordBlood

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » śr 23 kwie, 2008

Witaj kolego LordBlood

Dobry zwyczaj na tym forum i nie tylko ,nakazuje się przywitać a pózniej zabierać głos w innych sprawach.
Zapraszam do powitalni i sugeruję abyś zabierał głos w wątkach w których masz coś do powiedzenia.(prześledziłem wszystkie 7)

Moderator forum

ITAL
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

miXon
Posty: 14
Rejestracja: śr 23 sty, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: miXon » ndz 27 kwie, 2008

o Boże... żal niektórych ludzi... myślisz że jak tatuś ma kase i kupił ci grizzliego to ktoś kupi synowi 12 letniemu w dodatku siedemsteke i puści go w teren.. jazda na quadzie ma być przyjemnościa... a nie strachem dla rodziców czy dziecko wróci całe do domu... poza tym żeby wsiąsć na 700 to trzeba mieć troche doświadczenia albo zdrowego rozsądku....najlepiej zaczynać od mniejszych pojemności,... szczególnie w takm wieku
(nie)Tylko 4 koła:D:D:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”