No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
jontlolek
Posty: 7
Rejestracja: czw 17 kwie, 2008
Lokalizacja: Węgierska Górka
Kontakt:

Post autor: jontlolek » czw 17 kwie, 2008

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych:)
Mam na imie Mariusz 25 latek mi juz siadło na plecyska:) pochodze z węgierskiej Górki i tam nadal mieszkam oebcienie pracuje w MONIE. przygoda z kładami zaczęła mi się dokładnie rok temu jak zobaczyłem kolege na grizlim i od razu wiedziałem ze musze sie kulnąc jak narazie to kupiłem na pocztatek Bashana 200 :) i jakoś daje rady choc juz go zajechałem 3 razy:) zainrersowania oraz hooby:
- fotografia
- mechanika samochodowa
- rajdy samochodowe
- piłkarzyki <PZFS>
- militaria
- turystyka
- jest tego troszke wiecej ale miało być krótko:) zdjęcia aktyualnie na kładzie nie mam ale jak tylko soebie zrobie to dam na stronke pozdrawiam wszystkich
jedziemy zawsze tam gdzie chcemy jechać, zobaczymy to czego nie zapomnimy i nikt nam nie odbierze:)

Igrex

Post autor: Igrex » czw 17 kwie, 2008

Witam. Nazywam się Igor i jestem z Nowogardu - mała miejscowość 60km od Szczecina. Quada jeszcze nie posiadam, ale od 2 lat staram się o zakup jednego i już z ojcem rozglądamy się za jakąś maszyną. Quada zapragnąłem około 2 lat temu, kiedy zobaczyłem kilka quadów w akcji na torze motocrossowym w moim mieście. Obecnie uczę się, w tym roku zdaję maturę ;)
Pozdrawiam
Igrex

Cogar
Posty: 6
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008
Lokalizacja: Bytom

Przedstawiam się CD

Post autor: Cogar » czw 17 kwie, 2008

Oto zdjęcia mojego latającego rumaka:

Obrazek


Serce rumaka dwucylindrowy silnik o pojemności 250 cm3 (w zasadzie to na bloku silnika "stoi" 233 cm3)
Obrazek


Ciąg dalszy, czyli jestem piękny w plenerze - i jeszcze nie przeczuwam co się zaraz wydarzy
Obrazek


No i się wydarzyło, choć zdjęcie kiepskiej jakości, bo zrobione komórką to po krótce oddaje sytuację, czyli odpadły mi czułki i jestem na liście oczekujących na przeszczep kierownicy po... dachowaniu? Jak to się nazywa jak się nie ma dachu?
Obrazek

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » czw 17 kwie, 2008

chyba nie ten temat ??
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

Cogar
Posty: 6
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Cogar » czw 17 kwie, 2008

"romeck" prosił o zdjęcie więc dokleiłem, jeśli nie ten temat to przepraszam i proszę moderatora o przeklejenie. (tego posta zresztą też)
To już się więcej nie powtórzy. :oops:

hose
Posty: 1
Rejestracja: czw 17 kwie, 2008
Lokalizacja: z Pomorza

Post autor: hose » czw 17 kwie, 2008

Witam wszystkich

jestem z miescowosci pod Malborkiem woj.pomorskie


jedzilem tmaten sezon na jakies 250 chunskiej i sporo tez na LTZ 400
szukam w tej chwili sprzetu dla siebie :D


pozdawiam wszystkich

aRniLS
Posty: 1
Rejestracja: pt 18 kwie, 2008
Lokalizacja: kołobrzeg

Post autor: aRniLS » pt 18 kwie, 2008

witam od dzis jestem szczęsliwym posiadaczem LS 250 więc moja przygoda quadowa dopiero sie zaczyna. a LS jeszcze kilka godzin temu był żółty xD teraz jest błotnisty

Awatar użytkownika
wierzbol23
Posty: 3
Rejestracja: ndz 13 kwie, 2008
Quad:: Linhai 300 4x4
Lokalizacja: Mogilno

Post autor: wierzbol23 » sob 19 kwie, 2008

Witam wszystkich.
Na imię mam Krzysztof. Mieszkam w małej aczkolwiek pięknej miejscowości niedaleko Mogilna w Kujawsko-Pomorskim. Raczkuję dopiero w tematyce quadów także proszę o wyrozumiałość. Kupiłem Linhaia 300 4x4 i zaczęła się przyjemnośc z jazdy. Wiem, że to może nie jest najwyższa półka ale od czegoś trzeba zacząć :) . Każdy weekend teraz to taplanie się w błocie lub rekreacyjne wycieczki po lesie- REWELACJA. Mam nadzieję że ten portal zapewni mi jeszcze większą dawkę adrenaliny. Pozdrawiam -Krzysztof-Wierzbol
Od trzech lat -Warszawa.
Ostatnio zmieniony ndz 23 paź, 2011 przez wierzbol23, łącznie zmieniany 1 raz.

adleraecjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 20 kwie, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz i okolice

Witam

Post autor: adleraecjusz » ndz 20 kwie, 2008

Miło mi znależć się w tak szacownym Gronie:)
Mam 37 lat, jestem prawnikiem. Moja specjalność prawo karne. Hobby historia, wojskowość i gry strategiczne. Mieszkam pod Bydgoszczą.
Quada zanim zakupiłem widziałem raz, na imprezie zorganizowanej przez Kolegów z pracy i u Synka Kolegi.
Jako, że mój Synek bardzo chciał czymś "takim" jeżdzić (bo jego kolega z sąsiedniego domku miał quada i razem jeżdzili) postanowiłem go kupić.
Koniec końców na początku kwietnia Anno Domini 2008 nabyłem Bashana 200 (chyba tak się pisze).
Syn jeżdzi ale ja w ostatnich dniach też "pojeżdziłem" sobie i mnie "wzięło" :)))) Ale czad...........!!!!!!!!!!!!! Podoba mi się :)))))
Myślę, że póki co zużytkujemy w.w maszynę a potem kupię coś większego i mocniejszego.
Pozdrawiam wszystkich Quadowiczów:))))))))))))))

Henoh
Posty: 9
Rejestracja: pn 21 kwie, 2008
Lokalizacja: Śląsk/Lubliniec/Ciasna

Post autor: Henoh » pn 21 kwie, 2008

Witam serdecznie!

Sory że się dopiero teraz przedstawiam ale rano tylko na szybko wrzuciłem posta i tak wyszło...

Od kilku tygodni szukam sprzętu dla siebie, jestem nowicjuszem, nie miałem nigdy styczności z quadami :) Mam nadzieję że z pomocą doświadczonych użytkowników uda mi się wykombinować coś dla siebie :D

Jestem ze śląska, mam 22 lata :wink:


Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”