Lucky Star SP250-S

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
ODPOWIEDZ
Mooniek
Posty: 17
Rejestracja: czw 04 paź, 2007
Lokalizacja: otwock k.Wawy

Post autor: Mooniek » śr 27 lut, 2008

Ja mam LS 300 SP, aktualny przebieg ok 350km, z usterek które do tej pory się pojawiły to zmielony rozrusznik (quad aktualnie w serwisie, wymiana na gwarancji) oraz licznik - pokazuje max 15 km/h a wiadomo że jedzie się dużo szybciej, poza tym ok, bez rewelacji jeśli chodzi o moc ale do normalnego użytkowania jak najbardziej polecam :)
Burn rubber not your soul... :)

juliusz_cezar
Posty: 8
Rejestracja: wt 26 lut, 2008
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: juliusz_cezar » śr 27 lut, 2008

Odebrałem LS-a wszystko ok. co do nierównej pracy, przyczyna słaby styk na kostce łączeniowej czyli pierdoła :D . Testuję dalej nie oszczędzam. Pozdro

Awatar użytkownika
domin11
Lucky ATV Team
Posty: 642
Rejestracja: ndz 04 mar, 2007
Quad:: 800 HO
Imię: Dominik
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: domin11 » śr 27 lut, 2008

nie dasz rady zajeździć u mnie już ponad 3 tyś kilometrów i nic pełen podziwu jestem dla tej konstrukcji :lol:
... inne hobby to tylko wymówka :)

Mooniek
Posty: 17
Rejestracja: czw 04 paź, 2007
Lokalizacja: otwock k.Wawy

Post autor: Mooniek » czw 28 lut, 2008

Nie wiem czy to pytanie powinienem zadać w tym dziale ale czy ktoś wie jak można w sp300 podnieść moc? Pozdrawiam :)
Burn rubber not your soul... :)

juliusz_cezar
Posty: 8
Rejestracja: wt 26 lut, 2008
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: juliusz_cezar » czw 28 lut, 2008

Czy ktoś założył już do ls-a sportowe amortyzatory i czy poprawa adekwatna do ceny (nie drogiej jak na sportowe) i czy w ogóle warto do jazdy amatorskiej??
i to samo dotyczy tłumika. W co lepiej zainwestowac na początek :?:

bartek eg6
Posty: 30
Rejestracja: pn 15 paź, 2007
Lokalizacja: Paryżewo
Kontakt:

Post autor: bartek eg6 » ndz 09 mar, 2008

mam juz zrobione 500km i musze przyznac ze sprzet jest naprawde dobry :D moj LS to 300setka ale troche jednak w nim brakuje mocy :(

juliusz_cezar
Posty: 8
Rejestracja: wt 26 lut, 2008
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: juliusz_cezar » pt 14 mar, 2008

bartek eg6

mam juz zrobione 500km i musze przyznac ze sprzet jest naprawde dobry :D moj LS to 300setka ale troche jednak w nim brakuje mocy :(
Zobaczymy co potrafi 450 w/g opisu technicznego ok. ale w te 52KM :bezradny: trochę nie wierzę zobaczymy w czerwcu
Ostatnio zmieniony sob 15 mar, 2008 przez juliusz_cezar, łącznie zmieniany 1 raz.

bartek eg6
Posty: 30
Rejestracja: pn 15 paź, 2007
Lokalizacja: Paryżewo
Kontakt:

Post autor: bartek eg6 » sob 15 mar, 2008

dzis przekonalem sie ze plastiki w LSie sa o kant d***.... jedna gleba i odrazu polamane :(

juliusz_cezar
Posty: 8
Rejestracja: wt 26 lut, 2008
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: juliusz_cezar » ndz 16 mar, 2008

bartek eg6

dzis przekonalem sie ze plastiki w LSie sa o kant d***.... jedna gleba i odrazu polamane :(
Plastik jak plastik u mnie ujuż drugi komplet + kierwonica i kierunkowskazy :myśl:
Jedyny plus to taki że można zamówi bezpośrednio i są w miarę niedrogie w porównaniu z innymi quadami :ok:
Ostatnio zmieniony ndz 16 mar, 2008 przez juliusz_cezar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » ndz 16 mar, 2008

nauczcie sie jeździc:) to plastykow nie bedziecie musieli wymieniac::)

ps. zart:D
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”