polaris kontra polaris

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

polaris kontra polaris

Post autor: iras61 » czw 07 lut, 2008

ostatnio nam nie odparte uczucie chorej rywalizacji jednej marki pomiędzy dwóch sprzedawców nr 1-p nr2 k tak trochę forum zaczyna się "polarisowe" ze szkodą dla pozostałych marek panowie wiem że z tego żyjecie ale trochę tlenu :bezradny:
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

Awatar użytkownika
AtvKamin
Posty: 57
Rejestracja: śr 13 cze, 2007
Lokalizacja: Poznań

Post autor: AtvKamin » czw 07 lut, 2008

To jest najtańsza forma reklamy swojej firmy.....
Osobiście gdy widzę reklamy w TV to przełączam na inny kanał, a gdy jest jakaś nachalna i głośna to już wiem że tego towaru nigdy nie kupię.
:pa buziak:

Awatar użytkownika
mol19
Posty: 130
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Quad:: Czarny polar :)
Imię: Adrian
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: mol19 » pt 08 lut, 2008

Dodam tylko do siebie, że coraz mniej zaczynam odwiedzać to forum , właśnie z powodu obecności polarisa w każdym temacie - jest to już trochę żałosne, rozumiem reklama itd. ale bez przesady...
W niedalekiej przyszłości napewno będę chciał zmienić quada ale za cholerę nie wybiorę polarisa, nawet jeśli jest lub będzie najlepszy, naj naj naj itd. Mam powoli awersję do tego słowa...(polaris)
:P

Awatar użytkownika
markus
Posty: 590
Rejestracja: pn 18 gru, 2006
Lokalizacja: SLASK
Kontakt:

Post autor: markus » pt 08 lut, 2008

A nie mówiłem ze tak bedzie. Ale spokojnie miejmy nadzieje ze chłopcy polarisowcy beda juz grzeczni. :tak:
SUZUKI VINSON KING 500 4x4
BOMBARDIER RENEGADE X BLACK

Awatar użytkownika
mol19
Posty: 130
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Quad:: Czarny polar :)
Imię: Adrian
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: mol19 » pt 08 lut, 2008

Właśnie raczej nie będą... Bo czepiają się tego, że Ty tylko skrytykowałeś polarisa, że nic na temat zalet, super rozwiązań itd. A sami od kiedy tylko pamiętam tylko wychwalają tego "cudownego" polarisa - zero jakiejkolwiek obiektywności. Chyba dziś dopiero zobaczyłem post "polsonowców" w którym do kilku wad się przyznają.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mają ciche przyzwolenie Administracji na szerzenie tej propagandy - przynajmniej tak mi się wydaje.
:P

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » pt 08 lut, 2008

mol19
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mają ciche przyzwolenie Administracji na szerzenie tej propagandy - przynajmniej tak mi się wydaje
To nie jest do końca tak.
Podstawowym założeniem na naszym forum jest swoboda wypowiedzi na każdy temat.
Nie mamy zamiaru ograniczać wolności przedstawiania swoich opinii ale rzeczywiście ostatnio atmosfera na forum zrobiła się nieco nerwowa z powodu delikatnie mówiąc "nachalnego" PR- u ze strony dealerów Polarisa. Nie chcemy nikogo ograniczać ale musimy pewne rzeczy sprecyzować.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mol19
Posty: 130
Rejestracja: wt 31 lip, 2007
Quad:: Czarny polar :)
Imię: Adrian
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: mol19 » pt 08 lut, 2008

Z tego co wiem, to założeniem każdego forum jest swoboda wypowiedzi :P Sam jestem Administratorem pewnego forum (zupełnie inna tematyka) i wiem jak to jest z "tą" swobodą :) Ale na Boga, Niech w każdym temacie nie widnieje POLARIS !

Gdy widzę ogłoszenie " Kupię quada przeprawowego do 10tys max" a pod tym ogłoszeniem odpowiedź któregoś z "polsonowców" - " My mamy ale za 14tys..." coś tam coś tam... no to ręce opadają. Dla mnie jest to równoznaczne z przyzwoleniem Administracji na "POLARISOBIADOLENIE"

Może trafniejszą nazwą tego forum, odnoszącą się do obecnego stanu rzeczy byłby polarisek.pl ? :figielek:
:P

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Post autor: tede74 » pt 08 lut, 2008

No to mol pojechałeś ostro :). Ale faktem jest, że ostatnio na forum doszło wiele osób, które poza reklamowaniem swoich firm lub produktów nic kompetnie na to forum nie wnoszą. Jak tak dalej pójdzie będzie to forum samych handlowców i dilerów. Tylko komu będą zachwalać swoje produkty jeżeli nikt inny tu nie będzie zaglądał?
:I love POLARIS:

Awatar użytkownika
Qbes
Posty: 17
Rejestracja: sob 26 sty, 2008
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Qbes » pt 08 lut, 2008

mesel:
Nie chcemy nikogo ograniczać ale musimy pewne rzeczy precyzować.
Pozdrawiam
Oj drogi Moderatorze a właśnie powinniście! W szczególności takich szajsowatych dilerów od 7 boleści nie mówię tu konkretnie o polarisie ale także o innych markach choć z innymi na tym forum się nie spotkałem prócz dilera lucky stara ale on chamsko nie gada gdy doradza quada weś polarisa sp500 powiedzmy sprzedam ci go po .......... itd. to jest śmieszne. Ludzie którzy tu wchodzą chcą obiektywnych opinii użytkowników a nie jakichś dilerów którzy myślą tylko byle by sprzedać swoje fanty. :szok:
Ostatnio zmieniony pt 08 lut, 2008 przez Qbes, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Post autor: mesel » pt 08 lut, 2008

Dlatego właśnie napisałem , że pewne rzeczy musimy sprecyzować.
Administrator i adminowie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”