Pogaduchy o CF Off-Top

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami CF Moto
ODPOWIEDZ
Mateuszratus
Posty: 2
Rejestracja: wt 18 sie, 2020
Quad:: CF Moto 500

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Mateuszratus » pt 21 sie, 2020

Witam jestem nowy mam problem z mechanizm zmiany napędu w cf moto 500 proszę o pomoc

bananpuch
Posty: 2
Rejestracja: ndz 18 paź, 2020
Quad:: Kymco mxu 250 CF 520L

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: bananpuch » wt 03 lis, 2020

witam panowie
juz sie przywitalem tam gdze trzeba wiec pora na pierwsze pytanko :lol:
dzi mam zamiar zmienic sworzen gorny w cf520. dolny wszedl bez problemy ale gorny nie chce sie tak latwo poddac :beczy:
od wczoraj lezy w zamrazarce i sie chlodzi a samo miejsce gdzie wchodzi sworzen mam zamiar jeszcze suszarka ogrzac. Mam nadzieje ze wejdzie :shock: ale jak nie to moze jakies porady?? Dodam ze mam zamiar wiekszosc zreczy robic sam wiec jak to mowia kto pyta nie bladzi :D

jak w przywitalni juz pisalem przepraszam z gory za brak polskich znakow :cry:

mario093
Posty: 1
Rejestracja: pt 05 mar, 2021
Imię: mario

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: mario093 » sob 06 mar, 2021

Witam
Potrzebuję pomocy w wyborze quada to będzie mój pierwszy, mam do dyspozycji 35000zł myślałem nad pojemnością do 600 z napędem 4x4 co byście polecili ,użytkujecie takie maszyny wiecie które są awaryjne a które można kupić . Pozdrawiam

rstpiotrek
Posty: 25
Rejestracja: pt 11 kwie, 2014
Quad:: CF MOTO X8
Imię: Piotrek

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: rstpiotrek » ndz 21 mar, 2021

Ja jeżdżę x8 od 2014 zrobiłem 4200km i nie mogę na niego powiedzieć złego słowa, nie mam co prawda doświadczenia z innymi ale polecam szczególnie w wersji z wspomaganiem :)

Awatar użytkownika
rzeznikczek
Posty: 117
Rejestracja: pn 10 lis, 2014
Quad:: CF Moto 500 BE, 550. X8 :D
Imię: Robert
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: rzeznikczek » śr 07 lip, 2021

siemka, mam pytanie Ktoś coś kombinował z lepszym oświetleniem w cf x8. Często jeżdżę w nocy, mam LED 120 W, ok ale jak zgaszę LEDa to jest lipa straszna, w między czasie miałem krótko cf 550 i było o niebo lepiej.
Może żarówki albo jakieś lampy nowe ??? fajnie coś widzieć bez oślepiania innych :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „CF Moto”