Wybór quada, pomóżcie

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Kinga199412
Posty: 1
Rejestracja: śr 02 gru, 2020
Imię: Kinga

Wybór quada, pomóżcie

Post autor: Kinga199412 » śr 02 gru, 2020

Witam. Postanowiłam poradzić się doświadczonych osób, bo mam dylemat, przed wyborem swojego pierwszego quada.
Quad chciałabym, żeby był trochę i sportowy, ale również, żeby można było wjechac w nim w teren, więc 4x4 by się przydało. Budżet najlepiej, żeby nie przekraczal 20 tys. Gdzieś na forum przeczytałam, że jak quad jest do wszystkiego to znaczy, że jest do niczego 😔 a mi najbardziej podoba się taka kombinacja, sport + 4x4. Jestem niska i nie ważę dużo, ale coś siły w rękach jest. Miałam styczność z grizzly 450 , jakoś nie czulam tej jego mocy. Upatrzylam sobie Kymco maxxer 450 i 4x4 , ale w Polsce, żeby go znaleźć chyba graniczy z cudem. Nie byłoby problemem dla mnie ściągnąć go z Niemiec, aczkolwiek boje sie o dostępność części w pl. A może przesadzam z taka pojemnościa? Jestem dziewczyną, ale uwielbiam adrenalinę i mówią, że mam większe jaja od niejednego faceta 🙈
Jaki innym model możecie mi polecić?
Trochę się rozpisałam, ale raczej większość ważnych rzeczy ujęłam😇 z góry dziękuję!

Awatar użytkownika
jarecki13
Posty: 627
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Quad:: TraktoReX 680 :)
Imię: Jarek
Lokalizacja: Dolny Śląsk B-c

Re: Wybór quada, pomóżcie

Post autor: jarecki13 » czw 03 gru, 2020

Do 20 tyś powinnaś znaleźć jakąś yamaha grizzly 550 ewentualnie szukaj honde foreman/rubicon 500-550

imx777
Posty: 1
Rejestracja: ndz 28 mar, 2021
Quad:: ATV
Imię: Jann

Re: Wybór quada, pomóżcie

Post autor: imx777 » ndz 28 mar, 2021

Mam rubikona 550 od 2 lat. Polecam
http://stacjademontazuaut.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”