SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
Kiler
Posty: 492
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Quad:: OUTLANDER 1000 xtp
Imię: MARIUSZ
Lokalizacja: Słowik/Zgierz

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Kiler » sob 28 sty, 2017

HONDA TRX 700XX
DIABLO TEAM ZGIERZ

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » sob 28 sty, 2017

To chyba raczej zalezy od wielkosci opon z tylu.... i ustawienia przedniego zawiasu i oczywiscie rozmiaru opon....

ONION123
Posty: 138
Rejestracja: śr 12 paź, 2016
Quad:: Szukam
Imię: Posiadam

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ONION123 » sob 28 sty, 2017

No ale licząc ze wszystkie są na tym samym rozmiarze opon

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 28 sty, 2017

Cebula 123 ty coś w ogóle wiesz??? bo tylko pytasz o wszystko i to nawet o takie głupie rzeczy a potem jak już się czegoś dowiesz to powtarzasz to co ci inni powiedzieli i mądrego udajesz, tylko ja to zauważyłem czy inni tez ? bo może mnie się wydaje :D Udzielasz się cały czas ale twoje posty to zwykłe lanie wody bez żadnej konkretnej treści . Mam na tyle odwagi i ci to powiem ale wydaje mi się że inny tez odbierają cie jak byś trochę szuflady miał nie po domykane ;)
Ostatnio zmieniony sob 28 sty, 2017 przez Marcin ATV SWAP Garage, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

ONION123
Posty: 138
Rejestracja: śr 12 paź, 2016
Quad:: Szukam
Imię: Posiadam

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ONION123 » sob 28 sty, 2017

Nie zgrywaj się że umiesz angielski na poziomie podstawowym

bartek66981
Posty: 30
Rejestracja: śr 04 maja, 2016
Quad:: ls cb500 był, a będzie coś mocniejszego:)
Imię: Bartek
Lokalizacja: Niegowa

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: bartek66981 » sob 28 sty, 2017

Marcin ATV SWAP Garage pisze:Cebula 123 ty coś w ogóle wiesz??? bo tylko pytasz o wszystko i to nawet o takie głupie rzeczy a potem jak już się czegoś dowiesz to powtarzasz to co ci inni powiedzieli i mądrego udajesz, tylko ja to zauważyłem czy inni tez ? bo może mnie się wydaje :D Udzielasz się cały czas ale twoje posty to zwykłe lanie wody bez żadnej konkretnej treści . Mam na tyle odwagi i ci to powiem ale wydaje mi się że inny tez odbierają cie jak byś trochę szuflady miał nie po domykane ;)
zgadzam się :) ja osobiście pytlem o rzeczy, które dla kokos kto się zna były pewnie śmieszne, ale konkretne odpowiedzi dostałem i mi osobiście pomogły:)
mimo iż uważam się za laika to niektóre pytania mnie irytują :) pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych :)

bartek66981
Posty: 30
Rejestracja: śr 04 maja, 2016
Quad:: ls cb500 był, a będzie coś mocniejszego:)
Imię: Bartek
Lokalizacja: Niegowa

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: bartek66981 » sob 28 sty, 2017

wasze zdrowie ;)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 28 sty, 2017

Juraas pisze:No masz w tym trochę racji ale niestety dla mnie ltz na seri jest w cholerę słaby , w terenie moze i jakoś starcza ale juz prędkość przelotowa to porażka ;/ , z drugiej strony to jeżdzę na ducati panigale 899 i przez to bydlę jestem trochę znieczulony moze na moc itd :D i przez to pomysł na silnik z Tdm ;) Jedynie co to nie mogę sie przekonać do mokrej misy cholera :/ A innego silnika z sucha miska o podobnej mocy i tak nienagannych opiniach nie znam hehe
To ci ożenie silnik z ktm525 xc komplet pod swap do LTztki ;) silniczek igła po kompleksowym remoncie w zestawie Akropović cały z kolektorem dedykowany do 525 ;) i będziesz miał sucha misę jak tak bardzo ci potrzebna :) dodam tylko że w STUNTcie latają mokre miski wystarczy lekki mod i nic się złego nie dzieje nie rozumie w czym ty widzisz problem a mówię to jako użytkownik który nie jeździ tylko rekreacyjnie po lesie ;) Raptory 700 maja suchą misę ale przy pionach zacierają się na wale więc po co ci to ? :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Juraas
Posty: 54
Rejestracja: ndz 21 sie, 2016
Quad:: ltz 400

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Juraas » ndz 29 sty, 2017

Przekonałeś mnie ;P Tak poważnie to wiem ,że trochę się tego uczepiłem jak rzep psiego ogona ale lubie suchą mise i pewnie dlatego ale masz racje , w stuntach latają na mokrej większość bez żadnych przeróbek i jeżdża ,także i tu się sprawdzi tylko trzeba oleju pilnować a nie ;) Dzięki za proozycje ale wtedy to już koszty eksploatacyjne bedą większe niż w ltz ( na seri ) o 100% a w swapie nie o to chodzi hehe . To nic jeśli się nie obrazisz to skorzystam z twojego pomysłu (er6) chyba , że wymyślę coś innego ;p

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 29 sty, 2017

Juraas pisze:Przekonałeś mnie ;P Tak poważnie to wiem ,że trochę się tego uczepiłem jak rzep psiego ogona ale lubie suchą mise i pewnie dlatego ale masz racje , w stuntach latają na mokrej większość bez żadnych przeróbek i jeżdża ,także i tu się sprawdzi tylko trzeba oleju pilnować a nie ;) Dzięki za proozycje ale wtedy to już koszty eksploatacyjne bedą większe niż w ltz ( na seri ) o 100% a w swapie nie o to chodzi hehe . To nic jeśli się nie obrazisz to skorzystam z twojego pomysłu (er6) chyba , że wymyślę coś innego ;p
Działaj działaj :) nie mam nic przeciwko ;) nie długo ER6 będzie juz w każdym modelu ośki :P fajne jest to ze każdy będzie mógł mieć to co mu się podoba a zapierniczać będą wszystkie tak samo dobrze :P hehe niebawem wypuszczę kilka nowych modeli z silnikiem er6 :) KTM 525 ,GOES 450, Raptor 660 będzie tez Raptor 350 CB 500 ,arctic Cat Er5 dla mnie lepsza cebula ale klient ma taki motor akurat wiec wykorzystamy ten silnik nawet łatwiej go wsadzić bo ma nisko gaźniki ;) Będą też Raptorki 700 i Mój szerszeń przejdzie LIFT ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”