SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 18 lis, 2016

a Ja nie widzę sensu by z tobą w ogóle na ten temat dyskutować bo nie jesteś zorientowany w cenach silników i remontów i ich żywotnosci :) Powiedz RS zeby se z powrotem serie wsadził na dakar bo tak wymyslili japońce i tak ma być :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Brzuch
Posty: 155
Rejestracja: czw 12 lut, 2015
Quad:: Access SP 300
Imię: Paweł
Lokalizacja: Czarlin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Brzuch » pt 18 lis, 2016

Nie jestem zorientowany w cenach?? Przecież sam sprzedajesz malinki za 3 tysiące!! Chyba że coś źle przeczytałem? Z całym szacunkiem ale do konstrukcji Sonika to ci duzo brakuje. Jakościowo, wytrzymalosciowo i budżetowo. Ja nie mam zamiaru się kłócić wyraziłem tylko swoją opinię bo moim zdaniem wciskanie do wszystkiego co jeździ silnika er6 nie ma sensu.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Im więcej błota tym większy fan :)

EasyHard
Posty: 3
Rejestracja: pt 05 sie, 2016
Quad:: LTZ 400

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: EasyHard » pt 18 lis, 2016

Czemu twoim zdaniem swap ltra, yfz czy predatora nie ma sensu ? Swap się robi po to żeby silnik nie siadał po sezonie a osiągami nie odstępował od torowych 450, jak kogoś stać to może silnik co miesiąc wymieniać i będzie zadowolony że jeździ oryginałem, a ile kosztuje utrzymanie oryginalnego ltra ? olej co 15 mth zawory co 20 a sam silnik jak przetrwa 300mth bez remontu to cud o ile jeszcze wcześniej skrzynia nie odmówi posłuszeństwa. Jeździłem raptorem Marcina i na pewno żadna 450 nie odda tej mocy jaką miał ten quadzior skoro ktm xc 525 przy nim mięknie, a wykonanie idealne, żadnych prowizorek jak oryginał.

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 18 lis, 2016

Brzuch pisze:Nie jestem zorientowany w cenach?? Przecież sam sprzedajesz malinki za 3 tysiące!! Chyba że coś źle przeczytałem? Z całym szacunkiem ale do konstrukcji Sonika to ci duzo brakuje. Jakościowo, wytrzymalosciowo i budżetowo. Ja nie mam zamiaru się kłócić wyraziłem tylko swoją opinię bo moim zdaniem wciskanie do wszystkiego co jeździ silnika er6 nie ma sensu.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
To że ja za tyle sprzedaje to nie znaczy ze tyle jest warte !!! po prostu chiałem szybko zpieniężyć i wystawiłem po nizej watrości i tu juz widać twoje braki wiedzy bo posiłkujesz sie tym że ja za tyle wystawiłem to tyle pewnie warte :D a do Puki ktos bedzie chciał w swoim ltr ,raptorze czy polarisie silnik er6 to jest sens to robić a Sonika podałem za przykład dla twojej teorii ze fabryczne znaczy lepsze :) daleko mi do jego ekipy mechaników ale cały czas sie uczę :) Za to ty po prostu masz do mnie jakis problem i dla tego to piszesz nikt tu nie jest głupi ;) dla twojej wiadomosci gdyby nie ja prawdopodobnie nie jezdził bys teraz accessem cb 500 mimo ze go nie robiłem wiec koniec tematu .....
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Brzuch
Posty: 155
Rejestracja: czw 12 lut, 2015
Quad:: Access SP 300
Imię: Paweł
Lokalizacja: Czarlin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Brzuch » pt 18 lis, 2016

Jak Ciebie człowieku nie znam więc jak mogę coś do Ciebie mieć? Nie zamieniłem z tobą nawet słowa czy to telefonicznie czy osobiście. Ja po prostu wyraziłem swoje zdanie. A jeżeli coś jest sprzedawane za 3 tys. To widocznie tyle jest warte. Chyba że z racji tego że zbliża się gwiazdka lubisz robić ludziom prezenty. Co do porównania ktm i raptora na prostej owszem, ale sprawdzimy je na torze. Ja silnik Access zabiłem w ciągu sezonu i tylko to zdecydowało o swapie. Przykro mi ale nie będę cię całował po piętach ze wpadłeś na ten pomysł bo bym musial całować także gościa który wsadził do 206 fotele z 207rc a także wiele innych osób ale takiego fetysz nie mam. Nie znam się to prawda nie jestem specjalistą ale chciałbym wytestowac er6 w warunkach torowych. Ciekawe po jakim czasie by silnik tloki wyplul. Wiem jedno silnik od cb 500 jest ciężki Quad stał się mniej stabilny gorzej się skacze niż 300 która mogłem sobie na więcej pozwolić. Dlatego z mojego niewielkiego doświadczenia i porównania ltr'a 450 i Accessa cb500 w tych samych warunkach to byłem w stanie go zdublowac i przeskoczyć dlatego mnie twoja idea nie przekonuje. Tyle w temacie

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Im więcej błota tym większy fan :)

Awatar użytkownika
Brzuch
Posty: 155
Rejestracja: czw 12 lut, 2015
Quad:: Access SP 300
Imię: Paweł
Lokalizacja: Czarlin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Brzuch » pt 18 lis, 2016

I jeszcze jedno nie ważne ile masz mocy ważne jak ja potrafisz wykorzystać. I na ile ci pozwoli maszyna.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Im więcej błota tym większy fan :)

Awatar użytkownika
Ori_2
Posty: 326
Rejestracja: pn 04 sty, 2016
Quad:: LS 450 / LS 300 / Shineray 250 STXE / ATV 150
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ori_2 » pt 18 lis, 2016

skakać LS'em? na fabrycznym zawiasie? czyś ty czasami a jakąś grę nie grał? Wahacz spawałem 4 razy, w końcu stalowy zrobiłem, w 450 też strzelił już, mam przejechane 300cc ponad 10 000 km, a ty powiadasz że w sezon silnik zajechałeś? LS z silnikiem CB 500 na tym zawiasie jeździsz po torze i skaczesz? .....bez komentarza.......... LS mam od 9-ciu lat i wiem na co go stać.....jest solidny ale bez przesady.......

Awatar użytkownika
Brzuch
Posty: 155
Rejestracja: czw 12 lut, 2015
Quad:: Access SP 300
Imię: Paweł
Lokalizacja: Czarlin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Brzuch » sob 19 lis, 2016

Jakoś nie mam zamiaru ci tego udowadniać zawiasy jest ch***** to prawda ale wahacz i oska jakoś trzyma tylko łożyska się zmieniły. Ja nie wiem co się z moim lwem działo wcześniej czy to wina silnika czy użytkownika ale lekko nie miał i to mogą potwierdzić ludzie z którymi jeżdżę. może nie skacze jakoś wysoko bo 300 brakowało mocy a przy cb500 strach próbować bo dla mnie jest nie stabilna i źle wyważona. Takie przynajmniej mam wrażenie. Ale zresztą co ja się będę tłumaczyć tu od zawsze była gloryfikacja. I nikt nie może się krytycznie wypowiedzieć

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Im więcej błota tym większy fan :)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 19 lis, 2016

Coś się tego toru tak uparł jak ktoś robi swap to na pewno nie po to by ścigać sie po torze i skakać z przepaści. To chcąc zrobić swap trzeba byc skazanym na lucka bo ty nie widzisz sensu??? a może komuś sie lucek nie podoba tylko cos innego i ma w du.. twoja opinie??? , poza tym znowu głupoty gadasz bo lucek z silnikiem cb 500 nie jest wiele cięższy niż seria 300 cc a brałeś pod uwagę takie czynniki jak waga drivera?? jeden wazy 60 kg drugi 100 kg i co powiesz na to??? 40 kg a ty sie doszukujesz raptem moze 10-15 kg miedzy luckiem seria a cb 500 to z twojej teorii wynika ze ltr sie nie nadaje bo wazy 10 kg więcej niż ktm 525 ;) zmień se zawieszenie ustaw zbieżność jak należy to bedzię stabilny miałeś 20 km dołożyłeś jeszcze 40 i sie dziwisz ze stabilność stracił , moc powinna iść w parze z takimi rzeczami jak zawieszenie i hamulce to nie wiedziałeś ? ;) wszystkie lucki er6 jakie robiłem jeżdżą na ohlinsach i elkach skoro uważasz ze jest nie stabilny to jak wytłumaczysz latanie z prędkościami 160km/h widziałeś kiedyś żebym walczył z kierownicą i że nosi mnie po całej drodze ??? a na ośce 120 km/h uważasz nadal ze jest nie stabilny? myślę że dalszy dialog nie ma sensu. Życzę ci zeby było cie stać na takiego quada jak chcesz i remonty co rok albo i częściej swoje opinie sobie zachowaj dla siebie ;) Bo skoro to jest temat swap To nie będziemy tu pisać o seriach i o tym czy ty widzisz sens czy nie ;) i sie juz tak nie napinaj :)

apropo skakania wzmocniony wahacz i dobre zawieszenie i cos tam mozna sobie po podskakiwać ;)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XnpIUo_LBIw[/youtube]
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Brzuch
Posty: 155
Rejestracja: czw 12 lut, 2015
Quad:: Access SP 300
Imię: Paweł
Lokalizacja: Czarlin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Brzuch » sob 19 lis, 2016

Czyli jest to temat swap i swojej krytycznej opinie odnośnie robienia swap nie można już wyrazić? Ja wyraziłem swoją opinię i swoje odczucia. I nie mam zamiaru swoich opinii zachowywać dla siebie tylko dla tego że podważają ideę czyjegoś pomysłu. Najlepiej to niech moderator usunie moje posty gdyż są nieprzychylne. Ja mam tylko nadzieję że nikt z szefów Hondy bądź Kawasaki nie znalazł tego wątku w końcu wydali niepotrzebnie grube miliony na zaprojektowanie silników specjalnie do quadow jak można było wykorzystać te motoru jeszcze nie daj bose ktoś pracę straci lub zawału dostanie.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Im więcej błota tym większy fan :)

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”