SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
rafax300
Posty: 197
Rejestracja: pt 20 lut, 2015
Quad:: ACCESS 500+
Imię: Rafał
Lokalizacja: EBE

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: rafax300 » pn 03 paź, 2016

Marcin ATV SWAP Garage pisze:
trauma pisze:Wracam do tematu szrpania gada :p. Ale spokojnie temat już opanowany. Ostatecznie winowajcow było dwóch ;). 1. To świece ,które kończyły swój żywot, jedna wypalona konkretnie ;). 2. To gaźniki ,które wymagały wyczyszczenia i ogólnego serwisu ;).

Gadzina dostała nowe świece, synchro itp. I chula jak nowa ;)
Nie chce mi sie wierzyc że wypalone świece po 7 miesiącach jak były założone nowe , obstawiam syf w gaźniku i tyle synchro tez nie było potrzebne bo było robione ale gostek za cos musiał kase wziąć i tyle tak robia serwisy przykre ale prawdziwe .

Nowy Dzik ;)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tjh8WnyPtU0[/youtube]
Pięknie mruczy a tu jeszcze tyle czekania :mrgreen:
---------------------------------------------------------------------
  • Wszędzie dobrze ale na quadzie najlepiej :I love ACCESS:

Awatar użytkownika
Tomek_B7
Posty: 25
Rejestracja: czw 03 gru, 2015
Quad:: Access 500
Lokalizacja: CBR Brodway

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_B7 » pn 03 paź, 2016

Synchronizacja gaznikow ma jakiś wpływ na osiagi albo lepsze wkrecanie na obroty? Czy tylko obroty biegu jałowego?

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pn 03 paź, 2016

Tomek_B7 pisze:Synchronizacja gaznikow ma jakiś wpływ na osiagi albo lepsze wkrecanie na obroty? Czy tylko obroty biegu jałowego?
tylko Jałówka :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 07 paź, 2016

Siema panowie jest brat bliźniak mojego lucka na sprzedaż właściwie identycznie zrobiony i doinwestowany

https://www.olx.pl/oferta/lucky-star-ac ... 01cdbb97e3


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Panther
Posty: 293
Rejestracja: śr 24 wrz, 2008
Quad:: Yamaha Grizzly 660
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Panther » pt 07 paź, 2016

Czytam co jakiś czas Wasze posty i szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem wiedzy Marcina.
Mam szybkie pytanko. Posiadam yamahe grizzly 660 iam problem wydechem. Kupiłem używkę i okazało się że na rurze wylotowej jest dziurawa. Sam już nie wiem co mam zrobić. Myślałem o tym aby zamontowac jakiś wydech od moto lub od dominatora. Możesz coś polecić? Dodam tylko że quad to przeprawówka i nie musi ryczeć i ziać ogniem z wydechu.
Pozdrawiam - Łukasz

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 07 paź, 2016

Panther pisze:Czytam co jakiś czas Wasze posty i szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem wiedzy Marcina.
Mam szybkie pytanko. Posiadam yamahe grizzly 660 iam problem wydechem. Kupiłem używkę i okazało się że na rurze wylotowej jest dziurawa. Sam już nie wiem co mam zrobić. Myślałem o tym aby zamontowac jakiś wydech od moto lub od dominatora. Możesz coś polecić? Dodam tylko że quad to przeprawówka i nie musi ryczeć i ziać ogniem z wydechu.
Zadzwoń do Dominatora podejrzewam ze maja cos dedykowanego do twojego quada tylko wspomnij im o db kilerze bo w kupujac tłumik u nich w komplecie go nie ma ale można domówić za jakaś opłata w przeciwnym razie moze być dość głośny ja za dominatory dedykowane do tych silników cb 500 które montuje płace 519 zł z przesyłka niestety jeszcze sie rabatów u nich nie dorobiłem ;) ewentualnie mozesz podpasować uzywke od moto ale szukaj raczej wydechu pochodzącego z moto o podobnej pojemności problem polega tylko na tym ze taki wydech bedziesz musiał tam jakoś przypasować więc pewnie bez cięcia i spawania sie nie obedzie :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 08 paź, 2016

Kolejny w szeregach ;) właśnie na Dominatorze ;)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hILN7QYIL0w[/youtube]
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Juraas
Posty: 54
Rejestracja: ndz 21 sie, 2016
Quad:: ltz 400

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Juraas » sob 08 paź, 2016

Idziesz z tymi quadami jak dzik w sosnę ;p (taki tam suchar ) A tak na poważnie co robisz z plastikami ze sa zawsze takie ładne ? Malujesz ?

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 08 paź, 2016

Juraas pisze:Idziesz z tymi quadami jak dzik w sosnę ;p (taki tam suchar ) A tak na poważnie co robisz z plastikami ze sa zawsze takie ładne ? Malujesz ?
Ten akurat jest pomalowany ale juz taki był jak do mnie trafił . Nieraz plastiki sa po prostu nowe i dla tego ładnie wyglądają ale zawsze kazdy quad jest myty i pucowany po robocie ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

ONION
Posty: 1
Rejestracja: śr 14 wrz, 2016

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ONION » sob 08 paź, 2016

Marcin, przeczytałem cały temat, ale nie pamiętam jak to było z kolektorem prowadzonym dołem a bokiem silnika. Spadki mocy przez skrócenie odcinka były i źle pracował bo to gaźnik i musiał mieć odpowiednią prędkość gazów, jeśli dobrze pamiętam to w przeciwieństwie do gaźnika wtrysk sam to ustala? Bo przy skróceniu wtrysk w ER6 by tego nie ustawił? Popraw mnie jeśli się mylę bo zapamiętanie tych 6699 postów to nie taka łatwa sprawa...

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”