SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » wt 13 wrz, 2016

Marcin... tak z ciekawosci zapytam... czy piec z er6 wejdzie do raptora 660? Fajna baze mozna w miare w przystepnych cenach wyrwac... oczywiscie zarejestrowana... myslales o tym? Czy sa jakies przeszkody?

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 13 wrz, 2016

Tomek_LS500cb pisze:Marcin... tak z ciekawosci zapytam... czy piec z er6 wejdzie do raptora 660? Fajna baze mozna w miare w przystepnych cenach wyrwac... oczywiscie zarejestrowana... myslales o tym? Czy sa jakies przeszkody?
Da sie juz jeden jeździ taki u mnie , ja tego nie robiłem, sam sobie robił po tym jak dałem mu sie przejechać luckiem er6 . Ja tego quada osobiscie nie widziałem ale inny znajomy mówi że ulepiony a nie przerobiony i ma tam jakies problemy, ale jak by sie tak do tego przyłozył to pewnie idzie to zrobić ładnie i dobrze tyle że mnie osobiscie nie podoba sie 660 ale to rzecz gustu;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

bartek66981
Posty: 30
Rejestracja: śr 04 maja, 2016
Quad:: ls cb500 był, a będzie coś mocniejszego:)
Imię: Bartek
Lokalizacja: Niegowa

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: bartek66981 » śr 14 wrz, 2016

zakładał ktoś świece irydowe?
dzisiaj idę zobaczyć w jakim stanie mam ale raczej i tak wymienię bo nie wiem ile mogą już mieć km,a myślę właśnie nad tymi irydowymi czy jest jakikolwiek sens

Awatar użytkownika
Trzeci
Posty: 21
Rejestracja: pn 30 lis, 2015
Quad:: LS 500
Imię: Damian
Lokalizacja: Łęczyca

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Trzeci » śr 14 wrz, 2016

Dedykowane świece NGK do cebuli są irydowe koszt ok 30 zł sztuka

Awatar użytkownika
Juraas
Posty: 54
Rejestracja: ndz 21 sie, 2016
Quad:: ltz 400

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Juraas » śr 14 wrz, 2016

Marcin a jak z przeglądem po takim swapie ? Chodzi mi bardziej o lucka bo teraz to masz mniejszą pojemność niż oryginał ale w lucku przeskok był duży . Czy goście na przeglądzie mogą coś wymyślić głupiego ?

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » śr 14 wrz, 2016

Ja wlasnie robilem przeglad to tak , swiatla, klakson,lusterka, opony w jakim stanie i czy sie nr ramy zgadza. I to tyle. Zaciekawienie budzi napis Honda na silniku ale nie jest to zabronione przeciez ;). Bez problemow jakichkolwiek.

Awatar użytkownika
Aknot
Posty: 59
Rejestracja: pt 02 paź, 2015
Quad:: LS Cinquecento
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Pabianice

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Aknot » śr 14 wrz, 2016

U mnie jeszcze był pomiar tłumika na ucho

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » śr 14 wrz, 2016

U mnie pan diagnosta kazal podjechac przed drzwi stacji... gdzie znajduje sie kamera... sprawdzil swiatla... stop... kierunki... klakson... nr na ramie... podswietlwnie tablicy... spytal o stan licznika... pozniej mi powiedzial zebym tak po miescie nie palowal bo juz mnie kilka razy widzial jak gdzies przejezdzalem i ze panowie mundurowi moga sie do wydechu przyczepic ... ale ze on rozumie ze takie sprzety to musza troche halasu narobic i on do tego czepiac sie nie bedzie... poza tym wtedy jeszcze na silniku mialem oznaczenie 499cc i pokazal mi to pokazujac dlugopisem na oznaczenie... odwrocil glowe w moja strone i sie usmiechnal :)
Takze jak trafisz na spoko goscia to bez problemu... ale mozesz tez trafic na cwela i cos znajdzie zeby cie udupic...

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » czw 15 wrz, 2016

trauma pisze:Ja wlasnie robilem przeglad to tak , swiatla, klakson,lusterka, opony w jakim stanie i czy sie nr ramy zgadza. I to tyle. Zaciekawienie budzi napis Honda na silniku ale nie jest to zabronione przeciez ;). Bez problemow jakichkolwiek.
Co do napisu Honda na silniku... mozesz powiedziec ze ten quad jest robiony na ich licencji... tak jak np w skodzie jest silnik vw :) :)

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » czw 15 wrz, 2016

Kontynuuję moją przygodę z przerywaniem quada :p. Nie miałem czasu nic grzebać ostatnio ale właśnie przed chwilą byłem się garnąć do sklepu i... Motyw jest taki ,że skręcałem sobie ,włączyłem kierunkowskaz i zobaczyłem ,że jak mi przerywa to równocześnie i kierunkowskaz świruje tzn miga szybko, nieregularnie. Więc będzie raczej coś z prądem. Niestety myślałem ,że podmienie sobie aku z poprzedniego quada ale moja kobieta mi go zutylizowała :evil:
Mam na stanie jeszcze akumulator od agregatu z tym ,że on ma 12V, 35Ah ale chyba to nie będzie problem bo to w końcu tylko pojemność większa i chyba nie powinno narobić bałaganu? Ewentualnie co może mieć podobne objawy, może regulator napięcia? Uprzedzam ,że styki aku i masę sporawdzałem jest ok.

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”