SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » śr 18 maja, 2016

Syki pisze:Marcin, czy właściciel sam wyszukał te elementy, czy mu w tym pomagałeś? Podpowiesz co to za podłogi?
Pozdrawiam,
Piotr
sam szukał ale konsultował ze mną przed kupnem po prostu jak cie coś zaciekawi to podsyłaj link .jedynie tylny amor to dwa warianty albo ktm lc4 albo can am ds 450 pozostałe klamoty nerfbary czy przednie amorki itd.. zawsze tam jakos dopasuje wiec bez stresu ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » czw 19 maja, 2016

góralFD pisze:Panowie proszę o poradę, odpaliłem dziś lucka jak zwykle i wszystko było ok i po zgaszeniu nie mogłem odpalić. Słabo kręcił co wskazuje na to ze aku padł bo po podłączeniu kabli do quada kolegi odpaliłem. I teraz pytanie czy coś się spalilo czy padł akumulator?;)
Akumulator masz 1 sezonowy, wymienialem go przy okazji zmiany rozrusznika bo myslalem ,ze to on byl winowajca, a okazalo sie jednak ze rozrusznik ,ktory z reszta bralem od Marcina. Chyba ,ze aku doznalo jakiegos uszkodzenia mechanicznego albo to wlasnie regulator rozwalil aku.

góralFD
Posty: 13
Rejestracja: czw 25 lut, 2016
Quad:: Łazik Cb 500;)
Imię: Filip
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: góralFD » czw 19 maja, 2016

Aku totalnie rozwalony bo nawet po ladowaniu przekrecil tylko raz. Kupię nowy i wtedy odrazu zmierze napięcie tak jak mi Marcin podpowiada;)) i powiem Ci Dawid ze po ponad 2 miechach jazdy i po 1500 przejechanych kilometrach jestem zadowolony bo tak jak zapewnialeś to poprostu igielka;)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » czw 19 maja, 2016

góralFD pisze:Aku totalnie rozwalony bo nawet po ladowaniu przekrecil tylko raz. Kupię nowy i wtedy odrazu zmierze napięcie tak jak mi Marcin podpowiada;)) i powiem Ci Dawid ze po ponad 2 miechach jazdy i po 1500 przejechanych kilometrach jestem zadowolony bo tak jak zapewnialeś to poprostu igielka;)
Podejrzewam że cela sie w aku oberwała i zrobiło sie zwarcie wewnątrz aku ja ostatno tez tak miałem musiałem kupić nowy podłóżcie sobie panowie np styropian pod aku i dobrze umocujcie by nie latał na dziurach bo właśnie od tego sie tak dzieje co prawda mój był dobrze umocowany i miałem styropian jako podkładkę ale miał już 2,5 roku moze te moje skakanie go nadwyrężyło :P i szlak go strzelił na prostej asfaltowej drodze ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

góralFD
Posty: 13
Rejestracja: czw 25 lut, 2016
Quad:: Łazik Cb 500;)
Imię: Filip
Lokalizacja: Mszana Dolna

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: góralFD » czw 19 maja, 2016

OPS, jednak mala korekta;) to prostownik był do bani, naładowalem aku i działa tyle ze kiedy włączam np kierunek bądź awaryjne to widzę, że w przedniej lampie żarówki ledowe mrugaja wraz z licznikiem (kiedy mruga kierunek to licznik przygasa)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » czw 19 maja, 2016

nie gdybajmy tylko sprawdź ładowanie na wolnych i na wyższych obrotach ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Daniel z Przasnysz
Posty: 150
Rejestracja: ndz 11 paź, 2015
Quad:: był LS-250,był LS-CB500 i znowu LS-CB500
Imię: Daniel

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Daniel z Przasnysz » pt 20 maja, 2016

Siema.
14.05.2016 odbyło się "pływanie" Ciechanów 2016. 15 min przed wyjazdem do Ciechanowa kumpel namówił mnie żeby jechać, lało jak z cebra. Niby tylko 25 klocków w jedną stronę po asfalcie a czułem się jak bym Lucyferem pod wodą jechał. Ale było warto.
Jak chcecie zobaczyć pokaz umiejętności jazdy a raczej zabawy ośką to polecam ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=5oi4Y0C9UEs
...moja nowa zabawka... https://www.youtube.com/watch?v=gJFX60Xb-2Q&t=0s

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 20 maja, 2016

Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » sob 21 maja, 2016

Hmmm... taka suptelna zmiana wygladu... i mocy... ze prawie nie zauwazylem roznicy ;)
Gratulacje dla kolejnego posiadacza LUCYFERA

Adamus86
Posty: 38
Rejestracja: wt 20 paź, 2015
Quad:: Ls 500
Imię: Adam

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Adamus86 » pn 23 maja, 2016

To u mnie w lucyferze ujawniły się już wszystkie wady konstrukcyjne :-) zaczęło się od urwanej sztycy, później pęknięcie ramy nad mocowaniem przedniego amorka, wczoraj ukrecilem os a dzisiaj rozbierają os zobaczyłem że popękany mam też w wahacz :-)

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”