problem cectek

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Cectek
ODPOWIEDZ
rafik1967
Posty: 3
Rejestracja: sob 22 sty, 2011
Quad:: Cectek quadrift
Imię: Rafał
Lokalizacja: Łódź

problem cectek

Post autor: rafik1967 » sob 14 cze, 2014

Witam wszystkich jestem posiadaczem quadrifta ,wczoraj pojawił się problem a mianowicie,od jakiegoś czasu zaczeła mrygać kontrolka od checkengine .Nie byłem z tym problemem w serwisie bo jak się próbowałem podpytać to oni nie wiedzą bo nie widzieli jeszcze takiego quada i takie tam,wiec dałem sobie spokój. Od czasu do czasu na wolnych obrotach falował ale to zanikało ,pojawiał się nieraz problem z gaśnięciem na skrzyżowaniu jak czekałem na światło. teraz od miesiąca palił się non stop check i zapalił się tak samo zblokowany dyfer na wyświetlaczu.No i teraz do sedna sprawy wczoraj pojechałem na stacje zatankowałem quada i chcąc go odpalić nie dałem rady (rozleciał się akumulator choć miał tylko rok) więc chcąc nie chcąc odpaliłem go z kabli od samochodu w celu szybkiego powrotu do domu .Praktycznie pod samym domem zrobła się choinka na wyświetlaczu pomrygało obrotomierz zatrzymał się na 4 tyś i quad zgasł .Dopchałem maszynę do garażu i tam pozostawiłem ,pojechałem do sklepu w celu zakupu nowego akumulatora.Podłączyłem aku i okazało się że przepalił się bezpiecznik od stacyjki ,wymieniłem .Po odpaleniu działają tylko wskaźniki z przebiegiem a obrotomierz się nie świeci i stoi na tych 4 tyś ,silnik chodzi ale nie koniecznie.Falują obroty nagle wzrastają i się utrzymują przez jakiś czas i spadają i gaśnie .Sprawdziłem napięcie przy odpalonym silniku i pokazuje bez oświetlenia 17,8v a jak zapale światła to 13,4v .I teraz pytanie regulator się rozleciał czy co .Może znacie jakiegoś fachowaca z Łodzi lub okolic POZDRAWIAM

rafik1967
Posty: 3
Rejestracja: sob 22 sty, 2011
Quad:: Cectek quadrift
Imię: Rafał
Lokalizacja: Łódź

Re: problem cectek

Post autor: rafik1967 » ndz 15 cze, 2014

Czyli na tym forum sie niczego nie dowiem

demon751
Posty: 9
Rejestracja: sob 03 maja, 2014
Quad:: can am
Imię: marcin
Lokalizacja: 95-020

Re: problem cectek

Post autor: demon751 » wt 17 cze, 2014

masz info na pw
powodzenia ;)

chudywpasie
Posty: 1
Rejestracja: sob 26 mar, 2016
Quad:: Cectek

Re: problem cectek

Post autor: chudywpasie » sob 26 mar, 2016

Cześć!
Pochwal się kolego co rozwiązało problem.
Mnie od wczoraj falują obroty. Quad jeździ bez zarzutów, ale na wolnych faluje pomiędzy 1500-2000. Jak wiadomo lipa, bo biegu nie wkleszczę.
Od czego zacząć? Wyczyścić przepustnicę? Czujnik położenia przepustnicy?
Sonda lambda padła?
Dzięki za info
Pozdrawiam!

tomek-19707
Posty: 8
Rejestracja: sob 16 kwie, 2016
Quad:: quadrift

Re: problem cectek

Post autor: tomek-19707 » ndz 17 kwie, 2016

krućce całe?...lewego powietrza nie łapie?...

tomek-19707
Posty: 8
Rejestracja: sob 16 kwie, 2016
Quad:: quadrift

Re: problem cectek

Post autor: tomek-19707 » ndz 17 kwie, 2016

jeśli ktoś będzie potrzebował mam instrukcję Fehlersuche Einspritzung (Rozwiązywanie problemów wtrysku)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Cectek”