SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
adrianus
Posty: 75
Rejestracja: ndz 08 lut, 2015
Quad:: LS500
Imię: Adi

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: adrianus » czw 07 sty, 2016

Wow ! Kolejny ls500 w Olsztynie. Fajnie. Nie znam co prawda Michała, który jest szczęśliwym nowym posiadaczem ani nikt z ekipy z którą jeżdżę. Ale miło by było poznać :)
Jak jest na forum niech się odezwie :)
Mi ostatnio każdą wolną chwilę zajmuje wykańczanie chaty. Ale ls400 jeszcze jest to pośmigac mogę :)
Co do cross/enduro to właśnie na wiosnę będę rozważał przesiadke;)

Awatar użytkownika
Gruszkin8804
Posty: 79
Rejestracja: sob 30 lis, 2013
Quad:: Lucyfer
Imię: Łukasz
Lokalizacja: WZW

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Gruszkin8804 » czw 07 sty, 2016

Marcin ATV SWAP Garage pisze:Obrazek
Takie :)
No Panie na bogato:)

Awatar użytkownika
ropa0
Posty: 531
Rejestracja: sob 14 gru, 2013
Quad:: LS 300 turbo
Imię: Robert
Lokalizacja: SY

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ropa0 » czw 07 sty, 2016

Marcin pewnie siedzi w warsztacie i montuje zawias
Wolę być niedoskonałą wersją samego siebie,niż idealna kopią kogoś innego .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » czw 07 sty, 2016

ropa0 pisze:Marcin pewnie siedzi w warsztacie i montuje zawias
Dzisiaj przyszły :) Jak znajdę chwile to zamontuje ale ciężko z tym czasem na razie .
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Zibi83
Posty: 160
Rejestracja: śr 06 sie, 2014
Quad:: Access CB500
Imię: Zbyszek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Zibi83 » czw 07 sty, 2016

Gorgolesco pisze:A do mnie wczoraj dotarł kolejny gadżet do kamerki, otóż zamówiłem sobie gimbala i szczerze to jestem BARDZO pozytywnie zaskoczony.
Wiadomo, urządzenie dość delikatne i wymaga montażu kamery bez żadnej obudowy wiec przetestować będę mógł dopiero jak śniegi puszczą i zrobi się w miarę sucho ale coś tam za niedługo napewno nagram i wrzucę żeby pokazać jaka jest różnica :)

Co do ośki to dobrze jakby podeszła od LTZ'ty bo sam musze swoją zmienić bo mam tą "grubą" sprzed 2007 i na dodatek krzywą.

Poniżej jeszcze fotka zestawu jaki posiadam, kamerka + gimbal.
Nie wiem jaki masz dokładnie model, na tym filmiku da się założyć obudowę. A jak się nie da to przynajmniej kup se osłonę na soczewkę http://allegro.pl/oslona-soczewki-filtr ... 56129.html
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RGNeJ2Rl3N4[/youtube]

Awatar użytkownika
kowal1621
Posty: 33
Rejestracja: pt 08 sty, 2016
Quad:: Lucky star 250
Imię: Dawid
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: kowal1621 » pt 08 sty, 2016

Witam

Mam pytanko odnośnie nerfbarow do Lucjana.
Pewnie już gdzieś to na forum było opisane ale przejrzeć 300 stron nie będzie łatwo.
Chciałbym założyć do swojej maszyny nerfbary i tu pytanie czy od jakiś innych quadów pasują do Lucjana? Liczę się z przeróbkami ale chciałbym robić ich jak najmniej

Awatar użytkownika
Zibi83
Posty: 160
Rejestracja: śr 06 sie, 2014
Quad:: Access CB500
Imię: Zbyszek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Zibi83 » pt 08 sty, 2016

kowal1621 pisze:Witam

Mam pytanko odnośnie nerfbarow do Lucjana.
Pewnie już gdzieś to na forum było opisane ale przejrzeć 300 stron nie będzie łatwo.
Chciałbym założyć do swojej maszyny nerfbary i tu pytanie czy od jakiś innych quadów pasują do Lucjana? Liczę się z przeróbkami ale chciałbym robić ich jak najmniej
Od raptora podejdą z małymi przeróbkami.

Awatar użytkownika
Gorgolesco
Posty: 106
Rejestracja: ndz 15 lut, 2015
Quad:: Kawasaki LS 650
Imię: Michał
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Gorgolesco » pt 08 sty, 2016

Zibi83 pisze:
Gorgolesco pisze:A do mnie wczoraj dotarł kolejny gadżet do kamerki, otóż zamówiłem sobie gimbala i szczerze to jestem BARDZO pozytywnie zaskoczony.
Wiadomo, urządzenie dość delikatne i wymaga montażu kamery bez żadnej obudowy wiec przetestować będę mógł dopiero jak śniegi puszczą i zrobi się w miarę sucho ale coś tam za niedługo napewno nagram i wrzucę żeby pokazać jaka jest różnica :)

Co do ośki to dobrze jakby podeszła od LTZ'ty bo sam musze swoją zmienić bo mam tą "grubą" sprzed 2007 i na dodatek krzywą.

Poniżej jeszcze fotka zestawu jaki posiadam, kamerka + gimbal.
Nie wiem jaki masz dokładnie model, na tym filmiku da się założyć obudowę. A jak się nie da to przynajmniej kup se osłonę na soczewkę http://allegro.pl/oslona-soczewki-filtr ... 56129.html
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RGNeJ2Rl3N4[/youtube]

Panie, soczewek, filtrów, ramion i klipsów montażowych to mam tyle że pomału musze się rozglądać za jakąś walizką :P
Co do montażu kamery w obudowie to da się to zrobić ale trzeba nieznacznie przerobić uchwyt w gimbalu, jednak sam gimbal jest dość delikatny a jego już do żadnej obudowy nie wsadze wiec tak jak napisałem wcześniej, zabawka tylko na suche i słoneczne dni a że przeważnie u siebie jeżdże sam to nie ma obawy że ktoś jadący przede mną bedzie sypał kamieniami albo kurzył.

Kiedyś się musimy ustawić i polatać razem bo do Winowa ode mnie to jakieś 35 km a na filmikach wodziałem że tam też latasz.

Awatar użytkownika
Michał_M_85
Posty: 15
Rejestracja: śr 30 gru, 2015
Quad:: LS CB500
Imię: Michał
Lokalizacja: Legnica

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Michał_M_85 » pt 08 sty, 2016

Witam.
Troche z innej beczki ale przymierzam sie do zmiany barw mojego quada na czarny mat byłoby pomalowane wszystko w macie z małymi czerwonymi wsawkami np:skarpety czy ktoś z was może kiedyś widział taki projekt lub prubował coś takiego dokonać bo jeżeli tak to prosze o podesłanie jakiś fotek bądz wyrażenia swojej opini czy wogóle warto:) pozdrawiam

Awatar użytkownika
kowal1621
Posty: 33
Rejestracja: pt 08 sty, 2016
Quad:: Lucky star 250
Imię: Dawid
Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: kowal1621 » sob 09 sty, 2016

Michał_M_85 pisze:Witam.
Troche z innej beczki ale przymierzam sie do zmiany barw mojego quada na czarny mat byłoby pomalowane wszystko w macie z małymi czerwonymi wsawkami np:skarpety czy ktoś z was może kiedyś widział taki projekt lub prubował coś takiego dokonać bo jeżeli tak to prosze o podesłanie jakiś fotek bądz wyrażenia swojej opini czy wogóle warto:) pozdrawiam
Wychodziło dużo seryjnych naszym które były całe czarne także będzie podobny efekt tylko mat. Mi bardziej podoba się półmat niż mat ale każdy ma inny gust

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”