Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Wyprawy te bardzo dalekie - zagraniczne, jak i te bliższe po Polsce...
Zablokowany
Awatar użytkownika
kornel74
Posty: 20
Rejestracja: wt 13 sty, 2015
Quad:: Kawasaki Brute Force 750
Imię: Slawek

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: kornel74 » ndz 26 kwie, 2015

Witam.Melduje dotarcie do domu,cali i zdrowi.Bardzo chcieliśmy podziękować Łukaszowi, Piotrowi olsztyniakom za udana imprezę quadowa za świetną organizacje i za to ze choć mój wózek uległ awarii nie pozwolili nam na powrót do domu.Chciałem podziękować również koledze który zabrał mnie jako plecak przepraszam ze nie pisze imienia ale zapomniałem z wrażenia.Teraz wiem co czuje pasażer siedzący z tylu.Kochana zono wielki szacun za twa wielka odwagę Czoper dziękuje za zabranie Malgosi. Drodzy koledzy jeśli macie materjal z mojego lotu proszę o umieszczanie na forum niech to będzie przestroga ze z grawitacja nie da sie wygrać.Milosz,Malinowy, Kowal zgadzam sie z wami brawura i brak pokory.Mam nadzieje ze się spotkamy i to za nie długo w tym samym składzie a nawet wiekrzym. Koleżanki,koledzy dziękuje również wam za spędzony milo czas.Pozdrawiamy :D

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: DKfan » ndz 26 kwie, 2015

BF na seryjnym zawieszeniu, baloniastych gumach diagonalnych i z bagażami nie nadaje sie do sztuczek w stylu MX. Dobrze że obyło się bez strat w Sławkach.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
kornel74
Posty: 20
Rejestracja: wt 13 sty, 2015
Quad:: Kawasaki Brute Force 750
Imię: Slawek

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: kornel74 » pn 27 kwie, 2015

DKfan pisze:BF na seryjnym zawieszeniu, baloniastych gumach diagonalnych i z bagażami nie nadaje sie do sztuczek w stylu MX. Dobrze że obyło się bez strat w Sławkach.
Tak Jacku masz racje.Pozdrawiam :D

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: robertmuszka » pn 27 kwie, 2015

A ja myślę że jedyna przeszkoda to bagaże. Seryjne zawieszenie i opony diagonalne zrobiły by swoje Ale bagaż nie pomógł.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Zmora1966 » pn 27 kwie, 2015

Jacek, Robert.. ważne że obyło się bez strat w Sławkach.

To nauka dla nas przed zniżającą się wyprawą.
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: Czoper » pn 27 kwie, 2015

Temat zawieszenia Sławka uważam za zamknięty - wszelkie dywagacje na ten temat możemy prowadzić w innym poście , Sławek napisał wyraźnie co było przyczyną , wczoraj mimo zmęczenia wieczorem przeglądałem część nakręconego materiału zwłaszcza podjazdy i zjazdy z nasypów .................. no , no było kozacko !!! i przynajmniej tam nie było kurzu który zakrywał wszystko i wszystkich w koło :shock:
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: oolsztyniak » pn 27 kwie, 2015

No i ja chciałem podziękować wszystkim przybyłym :)
Jak zwykle doborowe towarzystwo, świetna atmosfera, świetna ekipa i świetni ludzie :)
Nawet dzieciaczki miały radochę z wyjazdu bo jak sami dobrze wiemy nie liczy się tylko jazda bo tak na dobrą sprawę to tylko 30% całości to właśnie jazda, reszta to integracja, spotkanie "po latach" , wspólne pogaduchy i ogrom śmiechu :D
Pomimo sporych "hejtów" po poprzedniej wyprawie widać, że ludzi to nie zraża - ba! nawet pojawiła się spora ekipa całkiem nowych towarzyszy, którzy już pytają "kiedy następny wyjazd" :D
To cieszy nas - jako organizatorów - i Was jako uczestników, że pomimo przeszkód są jeszcze ludzie, którym chce się coś robić dla innych.

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim, którzy byli na wyprawie.
Może były niedociągnięcia, może komuś coś się nie podobało ale dla mnie radość, uśmiech i :oklaski: na sam koniec motywuje do tego, żebyśmy się spotykali częściej niż dwa razy w roku.

Wiem tyle, że zmienimy formę jazdy - na pewno nie będziemy jechali zwartą kolumną, jednak podział na grupy trzeba bezapelacyjnie wprowadzić. Ja wiem, że kawalkada robi ogromne wrażenie ale jeśli chodzi o jazdę jest kłopotliwa, podnoszące ciśnienie, gdzie niekiedy nerwy biorą górę i padają niepotrzebne słowa.

Miejsce noclegu urokliwe, ciche i spokojne, może tych toalet mogłoby być więcej ale rekompensuje to wspaniałe jedzenie, możliwość pozostawienia auta i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa jakim obdarowali nas właściciele Agroturystyki W starym Pałacu w miejscowości Bukówko
Nikt nas nie przeganiał, nikt nas nie wyganiał i nikomu nie przeszkadzaliśmy a wręcz czuło się zewsząd domową atmosferę.

Mam nadzieję, że wszyscy miło będą wspominali spędzony wspólnie czas, i że zobaczymy się na kolejnych wyprawach turystycznych :)

Sławek, to że Twoja gadzina uległa awarii nie mogła wyeliminować Was z wyjazdu i pozwolić jechać Wam do domu - jesteśmy grupą i w takim składzie trzeba jeździć - ja np. nie chciałbym, żeby ktoś mnie zostawił więc i ja nie mogę nikogo zostawić, poza tym pozwoliło nam to jako grupie pościgowej nadrobić 2,5 h do całej kolumny pomimo, że bawiliśmy się niekiedy tak :
DSC_2791.JPG
Pozwoliło to upewnić mnie w przekonaniu, że już "po wszystkich zwiedzankach" rozłączamy się i jedziemy w grupach - jedzie się szybciej i mniejszy jest kłopot z postojami.
Nawet interkomy, które kupiliśmy niestety w takiej formie wyjazdu nie sprawdzają się wcale. Dla małej grupy są ok ale nie dla takiej bandy.

Kilka zdjęć ode mnie
DSC_2699.JPG
DSC_2713.JPG
DSC_2741.JPG
DSC_2753.JPG
DSC_2787.JPG
DSC_2800.JPG
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

grzmot
Posty: 17
Rejestracja: śr 18 cze, 2014
Quad:: Traktor: CF 500-2A LONG
Imię: Sebastian

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: grzmot » pn 27 kwie, 2015

Hej

Ja dotarłem na 3.00 do Rzeszowa 8)

Impreza super, organizatorzy odwalili kawał dobrej roboty. Jak oni zorganizują wyprawę to znimi można jechać na koniec świata :D

Awatar użytkownika
marioIII
Posty: 692
Rejestracja: wt 20 sty, 2015
Quad:: siwy OUT 500L był: Sportsman 800 EFI i Rancher TRX 350 FE
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Katowice

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: marioIII » pn 27 kwie, 2015

Jak ktoś chce więcej historii z rejonu Bornego to tu jest od jakiegoś pasjonata sporo materiału
http://eksploratorzy.com.pl/viewtopic.php?f=24&t=440
Jeśli ktoś chciałby pośmigać w zielonogórskim lub na Śląsku
https://www.facebook.com/marioIIIPL
https://www.youtube.com/playlist?list=PL5lFyuP3ZljO-U2x85z_Bt4eB7q_xu3hG

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Kwietniowa wyprawa - Kierunek Bunkry !

Post autor: DKfan » pn 27 kwie, 2015

Piotrek, a co było " nie tak" z interkomami? Kolumna była zbyt długa i nie łapały zasięgu? Bo czasami też nieśmiało myślę czy nie nabyć pary dla naszego squadziku
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Zablokowany

Wróć do „Wyprawy quadowe”