SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
STAMP
Posty: 224
Rejestracja: pn 02 lut, 2015
Quad:: ls 500 na dopingu :D
Imię: Paweł
Lokalizacja: Środkowa Wielkopolska

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: STAMP » pn 02 mar, 2015

Odebrałem gada w sobotę i szybciutko postanowiłem go opić, w wyniku czego dopiero dzisiaj mogłem na niego wsiąść. :?
Pierwszą objazdówkę w koło młyna wykonałem spokojnie, musiałem się zaprzyjaźnić z gadem. Podczas drugiej już go nie oszczędzałem.
Quady przed swapem i po swapie nie maja ze sobą nic wspólnego. Jest o niebo lepiej.
Taka moc daje naprawdę niewyobrażalną przyjemność z jazdy. Czułem się tak jak bym kupił zupełnie innego nowego quada!!! W serii brak mocy jest straszny. Dzisiaj poczułem to wyraźnie. Niby ten sam sprzęcik a radość z jazdy jest tak dzika że nie mogę jej opisać. Jeszcze mi się trzęsą ręce :shock: . Jeżeli ktoś się jeszcze waha czy przerabiać czy nie to powiem krótko - przerabiać i to szybko! Już się nie mogę doczekać weekendu będę miał troszkę więcej czasu na jazdę. A teraz muszę się zadowolić 20 min dziennie :( .
Aha jeszcze jedno. Quad stał nie odpalany od soboty a dzisiaj odpalił bez ssania :mrgreen: poprostu o nim zapomniałem

Marcin dziękuję za wszystko. To co zrobiłeś z moim quadem zasługuje na nobla z dziedziny techniki :D
MORE POWER!

Awatar użytkownika
STAMP
Posty: 224
Rejestracja: pn 02 lut, 2015
Quad:: ls 500 na dopingu :D
Imię: Paweł
Lokalizacja: Środkowa Wielkopolska

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: STAMP » pn 02 mar, 2015

Zapomniałem wspomnieć o wydechu. Dominator produkuje naprawdę sporą ilość basu.
Dzwięk jaki się z niego wydobywa przyprawia mnie o ciarki na plecach :D
MORE POWER!

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pn 02 mar, 2015

dzięki za miłe słowa staram sie by każdy był zadowolony ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
pysiu1
Posty: 67
Rejestracja: śr 23 lip, 2014
Quad:: Acces Motor SP 300
Imię: Przemek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: pysiu1 » wt 03 mar, 2015

STAMP a od jakiego modelu masz dopasowanego tego dominatora. bo do tomahawka on nie jest bo logo z innej strony?
ps. super quad bardzo mi się podoba oraz wielki szacun dla wykonawcy projektu!

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 03 mar, 2015

wydech dedykowany musi byc do silnika czyli do Hondy cb 500 ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
STAMP
Posty: 224
Rejestracja: pn 02 lut, 2015
Quad:: ls 500 na dopingu :D
Imię: Paweł
Lokalizacja: Środkowa Wielkopolska

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: STAMP » wt 03 mar, 2015

Oczywiscie oprócz całego swapu i wszystkiego co z tym związane bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie indywidualne podejście do klienta. W quadzie zostało zamontowane wszystko co sobie wymyśliłem. Ani razu nie usłuszałem ze z czymś będzie problem. Albo czegoś nie da sie zrobić. Moim zdaniem jest to bardzo cenne. od innych mechaników czesto słyszałem ze coś jest nie wykonalne. Tutaj ten problem nie istniał :)
MORE POWER!

Awatar użytkownika
STAMP
Posty: 224
Rejestracja: pn 02 lut, 2015
Quad:: ls 500 na dopingu :D
Imię: Paweł
Lokalizacja: Środkowa Wielkopolska

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: STAMP » wt 03 mar, 2015

Dokładnie tak. Dzwonisz do Dominatora i mówisz do jakiego motoru potrzebujesz wydech potem wybierasz kształt. Na moim wydechu napisy dominator są po obu stronach. Tak chciałem. Ja wysłałem im oryginalny wydech wiec napewno już bedą mieli dedykowane wydechy do lucjana. Zreszta kobieta z tej firmy dzwoniła do mnie i pytała od czego to jest bo chcą zrobić wzór. Tylko dźwięk z 280 tki napewno nie będzie tak rasowy jak z 500 tki. W moim gadzie naprawdę powala na kolana. Nagranie tego nie oddaje. Jestem bardzo zadowolony z tego wydechu. Polecam dokupić dbkillera aby można spokojnie pojechać na przegląd. Marcin mówi ze z dbklllerem wydech nie był głośniejszy od oryginału.
MORE POWER!

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » wt 03 mar, 2015

Ja juz powolutku zamawiam graty do lucynki. .. zobaczymy na ile starczy funduszy.. hehhe. ..
Marcin prześlij mi na priva swój dokładny adres bo niedługo braciak mój będzie się wybierał w twoje rejony i pewnie przy okazji podrzuci ci mojego biednego lucka. ..
Paweł jakieś filmiki wrzuć z jazdy....

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » wt 03 mar, 2015

Ze względu ze moja kanapa lata świetności ma już za soba powoli myślę o jej renowacji... czy ktoś już coś kombinowal z nowym obicie kanapy?

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 03 mar, 2015

byle jaki tapicer ci to zrobi a co do adresu jak będzie sie wybierał niech po prostu zadzwoni tel jest na olx ty chyba zresztą też masz ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”